Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Cirko treniruotėse išmoksta stebinti (1)

Vikrumas, lankstumas ir fizinė ištvermė. Į tokius užsiėmimus Jurbarko vaikus šį rudenį pakvietė Šakių cirko mokyklos trenerė Iveta Danieliūtė. Į dukart per savaitę vykstančias treniruotes antradieniais ir ketvirtadieniais skuba kelios dešimtys vaikų.

(Plačiau...)

Telefonų numerių istorija: kaip gavome kodą +370 ir ką reiškia 555? (0)

Išmaniųjų telefonų eros laikais apie telefonų numerius susimąstyti tenka retai – dažniausiai juos išsaugome adresatų sąraše ir tiesiog pamirštame. Tačiau technologijų ekspertai teigia, kad jų istorija yra kupina įdomių faktų ir dalijasi keliais iš jų.

(Plačiau...)

Prie savivaldybės – tulpių jūra (video) (0)

Trečiadienį Naujamiesčio progimnazijos pradinių klasių bendruomenė pasodino 600 tulpių svogūnėlių. 

(Plačiau...)

Protmūšyje pagerbs partizanų generolą (0)

Lapkričio 26-ąją 12 val. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyks generolo Jono Žemaičio-Vytauto mirties metinių paminėjimui skirtas protmūšis.

(Plačiau...)

Kiek turime laiko kol savižudybės persikels į darbo vietas? (0)

Savižudybės yra opi, tačiau tokia nemaloni tema, kad tiek darbo, tiek namų aplinkoje įnirtingai stengiamasi neigti, kad ji egzistuoja. Tuo pačiu metu, remiantis Valstybinio psichikos sveikatos centro statistikos pateiktais duomenimis rodikliai yra grėsmingi. Įvairių tyrimų duomenimis apie 5% Lietuvos žmonių bent kartą per metus pamąsto apie savižudybę.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate klajoja gyvūnai (video) (0)

Kuomet šiugždendami nuo medžių baigia kristi susivėlinusieji lapai, tai dažniausiai sutampa su trečiojo rudens mėnesio pradžia.

(Plačiau...)

Gimnazistams įteikti pasai (0)

Lapkričio 14 d. į Jurbarko r. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją susirinko gimnazistai, jų auklėtojai ir mokinių tėvai. Mokykloje įvyko septintasis direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės inicijuotas renginys – „Gimnazisto pasas“. Šiais metais pasai įteikti 147-iems pirmokams, kurie tapo oficialiais gimnazijos mokiniais.

(Plačiau...)

Temperatūros svarba miegui – kaip atvėsinti kūną naktimis? (0)

Įvairių tyrimų ir stebėjimų dėka šiandien žinome, kad mūsų miegui įtaką daro daugybė įvairių vidinių bei išorinių veiksnių. Tai – teisingas miego ritmas, miegojimo ciklaičiužinys ir net miegamojo aplinka. Vis dėlto, veiksnys, kurį savo kūnų jaučiame ir identifikuoti galime kiekvienas yra temperatūra. Esant normaliai kūno ir aplinkos temperatūrai, užmigti mums yra lengviau, o miegas išlieka kokybiškas. Vis dėlto oro sąlygų ar nuo mūsų nepriklausančio centrinio šildymo reguliuoti negalime. Sekinant aukštai oro temperatūrai, labai svarbu žinoti atsakymą į klausimą – kaip teisingai atvėsinti kūną?

(Plačiau...)

Kad atostogos netaptų rūpesčiu: kaip išsirinkti kelionę (0)

Neseniai bankrutavusi seniausia pasaulyje kelionių organizatorė „Thomas Cook“ sukrėtė ne tik finansų ir turizmo rinkas, bet ir sukėlė nepatogumų daugiau kaip 600 000 turistų. Dėl sustabdytos bendrovės veiklos nemaža dalis jų laiku negrįžo namo ar buvo priversti keisti kelionių maršrutus ir savo planus. Ar keliautojams įmanoma apsisaugoti nuo panašių situacijų ir į ką renkantis kelionę svarbu atkreipti dėmesį, kad ilgai lauktos atostogos nevirstų pragaru?

(Plačiau...)

Naktinė fotografija: 5 patarimai, kaip telefonu padaryti kokybiškas nuotraukas tamsiu paros metu (0)

Vienas svarbiausių dalykų šiandien – gražiai fotografuoti, nes socialiniai tinklai patys sėkmingomis nuotraukomis nepasidalins. Dieną tai padaryti nesunku, o kaip kokybiškus kadrus išgauti tamsiu paros metu? Net ir turint naktį gerai fotografuojantį telefoną, jūsų kadrai gali nepavykti. Todėl „Bitės Profai“ dalinasi 5 patarimais, kaip naktinio fotografavimo funkciją išnaudoti geriausiai.

(Plačiau...)

Vyrų veido odos priežiūra žiemą: specialistė pataria, į ką atkreipti dėmesį (0)

Ar vyrai gali naudoti moterišką kosmetiką ir kodėl vis dar gajus mitas, kad žiemą drėkinamasis kremas netinka? Ar žinote, kad vyrų oda storesnė už moterų, bet 55 gyvenimo metais ji suplonėja ir tampa žymiai panašesnė į moterų? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus pateikia didžiausios Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovės „BIOK laboratorija“ naujų produktų specialistė Gintarė Mykolaitienė.

(Plačiau...)

Vėl kviečia kurti kalėdinį parkelį (2)

Po pernai daugybės simpatijų sulaukusios idėjos miesto centre sukurti kalėdinių eglučių parkelį, šiemet seniūnija kviečia akciją pakartoti. Žmonės ir įmonės raginami skverelyje prie Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankryžos statyti tiek natūralias, tiek savadarbes eglutes ir jas papuošti.

(Plačiau...)

Pasaulinė plaučių uždegimo diena: kas gresia laiku nesikreipiant į gydytoją? (0)

Plaučių uždegimas – viena pavojingiausių ir klastingiausių ligų. Lapkričio 12-ąją minimos Pasaulinės plaučių uždegimo dienos išvakarėse sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, jog šios ligos atveju svarbiausia – neuždelsti ir laiku kreiptis į gydytojus.

(Plačiau...)

Suklypusius tvartus jurbarkietis pavertė ypatinga vieta – tai išgarsino jo šeimą (7)

„Pirmoji klientė – būsimoji nuotaka – mūsų sodybą savo šventei užsisakė, kai dar nė sienų nebuvo. Bet jai čia patiko, o mes pažadėjome, kad iki vestuvių sodyba bus. Išvakarėse net ir durys nebuvo sudėtos, bet visi dirbome ištisą naktį ir pažadą ištesėjome, o jaunasis po šventės atvežė savo pagamintą pasagą“, – prisiminė Raimonda Grumuldienė, kuri sukasi jos sūnui Juliui priklausančiame versle, Jurbarke esančioje sodyboje „Vila Bisena“.

(Plačiau...)

Kodėl bebrų dantys oranžiniai ir tokie stiprūs? (0)

Nusilaužti dantį nėra sudėtinga – kartais pakanka paprasto saldainio ar kietesnio mėsos gabaliuko. Todėl tikriausiai sunku įsivaizduoti, kaip bebrai sugeba graužti medžius visiškai nesibaiminant netekti dantų? Tačiau tam yra paprastas paaiškinimas.

(Plačiau...)

Kodėl sakoma, kad negalima maišyti virinto ir nevirinto vandens? Ar tai - tik mitas? (0)

Vyresnės kartos žmonės žino, kad negalima virinto vandens skiesti nevirintu – sutriks žarnynas. Niekas nežino, iš kur kilo šis įsitikinimas. Šiandien egzistuoja kelios teorijos, aiškinančios šį draudimą, bet nė viena jų nėra moksliškai pagrįsta.

(Plačiau...)

Mandarinų sezonas jau čia: ko dar nežinojote apie šiuos citrusus? (0)

Kiekvienas metų laikas į maisto racioną atneša tik jam būdingus produktus. Jei vasarą mėgaujamės uogomis, ankstyvą rudenį – obuoliais, tai paspaudus šaltukui imame ieškoti mandarinų. Tiesa, šie oranžinės spalvos citrusai, net jei labai primena mandarinus, iš tiesų gali skirtis ne tik pavadinimu, bet ir skoniu. Visa tai – selekcininkų nuopelnas, kurie pasauliui padovanojo ne vieną dešimtį skirtingų mandarinų rūšių.

(Plačiau...)

5 išmaniųjų telefonų funkcijos, kurios labiausiai rūpi jaunimui (0)

Išmanusis telefonas daugeliui jau tapo svarbiausiu, iš rankų beveik nepaleidžiamu pagalbininku. Visgi kiekviena karta turi skirtingus poreikius, ir jei vyresniesiems telefonas dažniau reikalingas kaip darbo priemonė, jauniausiems jis – neatsiejama gyvenimo būdo dalis. Tad ko iš telefono tikisi ir apie ką jį pirkdami galvoja Z karta?

(Plačiau...)

Paaiškėjo kiek kartų per savaitę lietuvaitės plauna galvą (2)

Įprotis plauti galvą susiformuoja dar vaikystėje, kiekvienoje pasaulio šalyje žmonės plauna galvą skirtingu dažnumu. Azijoje, pavyzdžiui, įprasta tai daryti kasdien, Europoje dažnis retėja, o Afrikoje vis dar plaunama ypač retai – kartą per savaitę ar net rečiau. „Eurovaistinės“ atliktos nereprezentatyvios apklausos socialiniame tinkle duomenimis, dažniausiai plauname galvą tris-keturis kartus per savaitę.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook