Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Seredžiuje pasitiks nauja pramoga (nuotraukos) (0)

Seredžiaus miestelyje Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro iniciatyva rengiamas pažintinis takas.

(Plačiau...)

Veterinaras iš mirties nagų traukia ir šeimininkų kankinamus gyvūnus (1)

„Visi gyvūnai man – kaip šeimos nariai. Bet kuriuo paros metu esu pasiruošęs jiems suteikti pagalbą. Savo telefono neišjungiu nei dieną, nei naktį“, – kalbėjo kaunietis veterinaras, TV3 laidos „TV pagalba“ komandos narys Paulius Morkūnas (34 m.). Šį  gyvūnų gydytoją galima sutikti ir Jurbarke veikiančioje veterinarijos gydykloje.

(Plačiau...)

Virš 100 tūkst. lietuvių nežino sergantys cukriniu diabetu: kaip atpažinti simptomus? (0)

Šiuo metu Lietuvoje cukriniu diabetu serga apie 120 tūkst. žmonių. Tačiau dar bene tiek pat nenutuokia, kad jau turi šiam susirgimui būdingų sveikatos pakitimų. Pasak Svalbono klinikos gydytojos endokrinologės Jelenos Vainikonytės-Krištaponės, kai kurie pacientai bijo cukrinio diabeto diagnozės ir į gydytojus nesikreipia sąmoningai. Tačiau specialistė nuramina, kad baimintis nevertėtų – cukrinį diabetą šiandien galima suvaldyti ir net išvengti kasdienių insulino injekcijų.

(Plačiau...)

Ieško dingusio katino (0)

Rugsėjo 8 d. Jurbarke S. Daukanto g. dingo katinas. 

(Plačiau...)

Išgąsdino ant gatvės kritęs medis (0)

Antradienio popietę Jurbarke Vytauto Didžiojo g. nulūžo ir ant šaligatvio bei gatvės nuvirto didžiulis medis. Paaiškėjo, kad jį miesto seniūnija norėjo nupjauti jau seniai, tačiau medis augo privačiame sklype ir to padaryti neleido žemės savininkai.

(Plačiau...)

Tarptautinę grožio dieną: 5 išmanūs patarimai (0)

Rugsėjo 9-ąją, minima Tarptautinė grožio diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi išmaniais patarimais, kurie palengvins kasdienes grožio procedūras ir padės puoselėti bei saugoti jūsų grožį.

(Plačiau...)

Ruduo Jurbarką paskandino rūke (0)

Redakcija sulaukė laiško, kuriame – skaitytojo nuotraukos. Iš paukščio skrydžio pažvelgęs jurbarkietis užfiksavo, kaip rūkai užkloja rudenėjantį miestą.

(Plačiau...)

Gražiausios kaimo merginos rinkimuose - eržvilkiškė (prašo palaikymo) (3)

Jau daugiau kaip 86 000 internautų atidavė savo balsus gražiausios Lietuvos kaimo merginos konkurse „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“. Šiame socialiniame projekte šiuo metu varžosi 35 dalyvės, bet jų gali būti ir daugiau. Vadovaujantis konkurso nuostatais, su šalies kaimu ir agroverslu susijusios merginos (nuo 18 iki 25 metų) nuotraukas gali siųsti iki spalio 15 dienos. Balsavimas bus stabdomas spalio 20-ąją.

(Plačiau...)

Vasara niekur nedings: kai kuriuose kraštuose ji gražiausia vėlų rudenį ir žiemą (0)

Pričiupti sprunkančią vasarą bandome skirtingais būdais. Vieni įsigyja vitamino D atsargų ir nuotykių romanų, tamsiais rudens vakarais nukeliančių į šiltus kraštus. Kiti gi patys išsiruošia į saulės ir paplūdimių paieškas. Kai kurias šalis dėl idealių orų ir geresnių kainų didelis malonumas lankyti tada, kai vasara iš Lietuvos jau pasitraukusi – rudens pabaigoje ar žiemą. Prasidėjus vėsiajam sezonui šiuose kraštuose keliautojams atsiveria galybė įvairiausių veiklų, o ir žmonių – mažiau.

(Plačiau...)

Kačiukui ieško namų (nuotraukos, video) (0)

Poros mėnesių amžiaus kačiukui ieškomi šeimininkai. Gyvūną prieš porą savaičių Jurbarke Kudirkos g. paliko nežinomi žmonės.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook