Bendraukime

Bendraukime

Kovo 5-osios horoskopas (0)

Ketvirtadienio astrologinė prognozė.

(Plačiau...)

Kaip užkirsti kelią seksualiniam priekabiavimui darbe: 5 patarimai darbdaviams (0)

Kas trečia moteris Europos Sąjungoje yra patyrusi seksualinį priekabiavimą darbo vietoje, tačiau apie tai darbdaviams praneša tik maža dalis nukentėjusiųjų – 4 proc. Priekabiavimo ir seksualinio priekabiavimo prevencija yra visos komandos, o labiausiai – darbdavio atsakomybė. Lietuvoje galiojantis Darbo kodeksas ir Lygių galimybių įstatymas įpareigoja darbdavius kurti saugią darbo aplinką. Šiame tekste rasite 5 konkrečius patarimus darbdaviams, nuo ko pradėti.

(Plačiau...)

Kada pritrūksta žiemos (0)

Kažkas neįtikėtino. Žiema baigiasi be žiemos. Gerai, kad krituliai lietaus pavidalu vasaros sausros ir sauso rudens palikimą ištaisė. Tarpais gausokai palijo ir neįšalusi žemė prisisiurbė papildydama savo išsekusias gelmių atsargas. Viešvilė ilgai laukė tos akimirkos: prieš pat vasario vidurį vanduo joje pakilo iki pat  krantų viršaus ir kai kur netgi išsiliejo slėnyje.

(Plačiau...)

10 priemonių, kurias karantino sąlygomis verta turėti namų vaistinėlėje (0)

Įvairioms sveikatos organizacijoms svarstant įvairius koronaviruso scenarijus, „Eurovaistinės“ sveikatos specialistai ragina visuomenę išlikti budriais ir pateikia 10 savo profesionalių rekomendacijų. Vaistininkas Dainius Viederis pataria, ką svarbu turėti namų vaistinėlėje tuo atveju, jeigu Lietuvoje būtų įvestas karantinas.

(Plačiau...)

Policijos vadovas: reikėtų atsigręžti į pareigūną kaip asmenybę (0)

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla sako, kad visuomenėje kilęs triukšmas dėl naujųjų greičio matuoklių – vadinamųjų trikojų – buvo tik į naudą. Jo teigimu, nuo šių metų pradžios pradėjusi veikti automatinė greičio kontrolės priemonė jau davė rezultatų – matomas ženklus eismo įvykių skaičiaus mažėjimas.

(Plačiau...)

Penki svarbiausi patarimai žemdirbiui artėjant pavasariui (0)

Artėjant pavasariui, verta prisiminti geros praktikos taisykles, kurios padeda išvengti neekonomiško ir neefektyvaus trąšų ir augalų apsaugos priemonių naudojimo bei dirvožemių alinimo. 

(Plačiau...)

Naujieji konteineriai – ir iššūkis, ir grėsmė? (apklausa) (9)

Jurbarkiečiai jau porą mėnesių naudojasi naujais šiukšlių konteineriais. Mieste įrengta 19 aikštelių, kuriose – po tris pakuočių bei vieną komunalinių šiukšlių konteinerį. Nuo pat pradžių skandalais dėl akis badžiusio broko pagarsėjęs projektas, panašu, gali turėti ir daugiau trūkumų. Gyventojai skundžiasi tuo, kad į pakuočių konteinerius ne tik sunku įmesti atliekas, bet ir lengva susižaloti.

(Plačiau...)

Praktiški patarimai, kaip kovoti su kompiuterio triukšmu (0)

Stacionarūs kompiuteriai dėl įvairių priežasčių gali veikti pakankamai triukšmingai. 

(Plačiau...)

Iš miesto dingo žmones erzinusios priekabos (0)

Nebeliko jurbarkiečius erzinusių dviejų vilkikų priekabų. Jas Lauko g. ir prie stoties sankryžos, matomose vietose, buvo pastatęs vienas verslininkų. Jurbarkiečių pasipiktinimą matomose vietose sukėlusias priekabas savininkas pastatė prieš pernai vykusius savivados rinkimus. Galimai tikėtasi, kad ant jų politinės partijos norės klijuoti savo reklamą.

(Plačiau...)

Lietuviškoji Kim Kardashian išdavė paslaptį: laukiasi nuo žinomo jurbarkiečio (3)

Kylančioji pramogų pasaulio žvaigždė, dėl pomėgio tobulinti savo kūną praminta lietuviškąja Kim Kardashian Justina Globienė (JustINKa) per meilės dieną kartu su mylimuoju elegantiškuoju dainininku Vyteniu Patriku pranešė džiugią naujieną.

(Plačiau...)

Šv. Valentino diena darbe: 5 mitai apie seksualinį priekabiavimą (0)

Tyrimai rodo, kad šv. Valentino diena darbo vietose neretai tampa nemalonia patirtimi. Klijuodami širdutes ir dovanodami dovanas, bendradarbiai kartais leidžia sau peržengti ribas ir seksualiai priekabiauja prie kolegų. Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Birutė Sabatauskaitė griauna penkis mitus apie seksualinį priekabiavimą darbe ir pataria, kaip elgtis darbdaviams.

(Plačiau...)

Šv. Valentino diena namuose: idėjos šventinei vakarienei (0)

Artėjanti Šv. Valentino diena yra puiki proga paįvairinti kasdienybę ir į santykių rutiną įnešti naujų spalvų. Ir tam nebūtina skirti didelio biudžeto, skristi į kitą pasaulio kraštą ar vakarieniauti prabangiausiame restorane. Meilės dieną galima puikiai atšvęsti namuose, vakarą paverčiant ypatingu – nuo tam paruoštos aplinkos iki romantiškos vakarienės.

(Plačiau...)

Į pasimatymą su kedais? Patarimai, kokie modeliai leis sužibėti (0)

Ar kada anksčiau būtumėte pagalvojusi, kad su paprasčiausiais sportbačiais galite keliauti į šventišką Valentino dienos vakarienę ir atrodyti tiesiog stulbinančiai? Tikriausiai nė viena mergina iš tiesų nesvajoja romantikos kupino vakaro praleisti galvodama apie įkalintų kojų skausmą, kurį sukėlė plonyčiai ir, iš pirmo žvilgsnio, nekalti aukštakulniai. Tinklaraščio „Deichmann Shoelove“ autorė ir stilistė Viktorija Šaulytė tikina – pasirinkus tinkamus sportinius batelius ne tik puikiai jausitės, bet ir paliksite neišdildomą įspūdį.

(Plačiau...)

Kas trečios poros romantinius santykius Lietuvoje temdo įtampa dėl finansų (0)

Nors Šv. Valentino dieną nuo raudonų širdelių gausos gali raibti akys, o viską aplink, regis, užvaldo romantika, tačiau kasdienybėje porų santykiams iššūkių dažnai kelia labai žemiški dalykai – pavyzdžiui, finansinės problemos. Tarptautinės kreditų valdymo bendrovės „Intrum“ atliktas Europos vartotojų mokėjimų tyrimas rodo, kad net trečdalio lietuvių romantiniuose santykiuose finansiniai reikalai kelia įtampą. Psichologai tai aiškina kiekvieno žmogaus jaučiamu saugumo poreikiu, kuris šiandienos pasaulyje didele dalimi yra susijęs su pinigais.

(Plačiau...)

Medinės ar audiniu aptrauktos lovos – kokią pasirinkti? (0)

Miegamajame ne tik miegame bei ilsimės, bet ir slepiamės nuo streso ir kasdienių rūpesčių. Tai - mūsų poilsio ir ramybės oazė, kurioje praleidžiame apie trečdalį viso savo gyvenimo. Dėl šios priežasties, kurdami arba atnaujindami namų interjerą, miegamojo erdvei turime skirti ypatingą dėmesį. Ypač pagrindiniam kambario akcentui – lovai.

(Plačiau...)

Tyrimas atskleidė: 9 iš 10 lietuvių baiminasi dėl robotų keliamų grėsmių darbo rinkai (0)

Daugelį rutininių darbų už mus jau daro robotai, tačiau jie vis labiau kėsinasi ir į profesijas, kurios tradiciškai priskiriamos žmogaus rankų darbui. Kaip parodė naujausias tyrimas*, ši robotizacija sėja nerimą: 88 proc. lietuvių mano, kad robotai kelia grėsmę darbo vietoms, o serijinės gamybos kūriniai jiems atrodo neautentiški ir praradę žmogiškąjį ryšį. Ir nors lietuviai jautrūs kainai, net trečdalis respondentų rinktųsi kokybišką ir brangesnį rankų darbo daiktą, o ne pigesnį serijinės gamybos analogą. Kokias profesijas artimiausiu metu pakeis robotai ir ką apie tai mano Lietuvos visuomenė?

(Plačiau...)

Dvejus metus neužregistruota žmonių trichineliozės atvejų (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, per paskutinius du metus (2018–2019) Lietuvoje žmonių trichineliozės atvejų neužregistruota. 2017 metais buvo vienas šios ligos židinys, kuriame susirgo 9 žmonės. Protrūkis įvyko dėl namų ūkyje užaugintos infekuotos kiaulės mėsos, kuri nebuvo patikrinta dėl trichineliozės.

(Plačiau...)

6 priežastys, dėl kurių brokolis laikomas supermaistu (0)

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio. Supermaisto reputaciją brokolis užsitarnavo dėl daugybės savybių, o prekybos tinklo „Iki“ ekspertai atskleidžia bent šešias, kurios įtikins šią daržovę valgyti kasdien.

(Plačiau...)

Ekspedicija liuteronų istorijos pėdsakais. Jurbarko liuteronai (1)

Ekspedicija liuteronų istorijos pėdsakais. XV dalis: Jurbarko liuteronai.

(Plačiau...)

Iš Jurbarko kilusi Laisva pristatė dainą apie pasibaigusią meilę: kūrinį parašė I. Puzaraitė-Čepononienė su vyru (video) (0)

 „Ši daina apie meilę, kuri baigėsi. Vis girdim jog skiriasi žinomi žmonės, kartais sunku suvokti, dėl kokių priežaščių...

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook