Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Ieško jaunystės susirašinėjimų draugės (0)

Ketvirtadienį į Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrą užsukusi turistė Natalija iš Vladivastoko (Rusija) paprašė pagalbos. Moteris tikina prieš kelis dešimtmečius susirašinėjusi su jurbarkiete Virginija Tarasevičiūte ir prašo padėti ją surasti.

(Plačiau...)

Gelbėjo ant piliakalnio susmukusį žmogų (nuotraukos) (0)

Rugpjūčio 31-ąją, apie 17 val., ant Seredžiaus piliakalnio sukniubo vyras. Žmogus greitai prarado sąmonę, nustojo kvėpuoti.

(Plačiau...)

Dažniausios keliaujančiųjų lėktuvais klaidos ir patarimai, kaip jų išvengti (0)

Jei paprašytume pakelti ranką tų, kurie bent kartą patyrė nuotykių, susijusių su kelionėmis lėktuvu, neabejotinai minioje išnirtų daugybė delnų. Tačiau aviacijos ekspertai pastebi, kad daugumai nesklandumų, kurie gali apkartinti pakilią kelionės nuotaiką dar net neįsėdus į lėktuvą, oro uoste tikrai galima užkirsti kelią - jiems tereikia iš anksto pasiruošti. Ekspertai dalijasi 6 dažniausiomis keliaujančiųjų lėktuvais klaidomis ir pataria, kaip jų išvengti.

(Plačiau...)

Ieško pabėgusio šuniuko (0)

Jurbarkietė ieško pabėgusio šuniuko. Gyvūnas dingo šiandien, jis atsiliepia šaukiamas vardu Teddy.

(Plačiau...)

Nustebino sugedę vaisiai (nuotraukos) (13)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris atsiuntė nuotraukas iš neseniai Jurbarke atidarytos „Norfa“ parduotuvės. Jurbarkietis tikino, kad jį labai nemaloniai nustebino tai, kad pirkėjams siūlomi sugedę vaisiai.

(Plačiau...)

Užaugo pomidoras rekordininkas (0)

Jurbarkietis Vytautas Mileris į redakciją atnešė savo sode Vanaginėje užaugintą pomidorą. Jį pradžiuginęs galiūnas sveria 900 g. Pasidžiaugęs sodo rekordininku, V. Mileris sako, kad pomidoras bus panaudotas pagal paskirtį – suvalgytas, ir tikisi, kad bus labai skanus.

(Plačiau...)

Prisėdo ant tujų (0)

Trečiadienio popietę Jurbarko centre du vyrai įsitaisė ant miestą puošiančių augalų. Greičiausiai alkoholio gerokai padauginusius piliečius užfiksavo pro šalį važiavęs laikraščio skaitytojas.

(Plačiau...)

Įžiebė eglutes Pavidaujyje ir Girdžiuose (0)

2018 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Kalėdinių eglučių įžiebimas Girdžių ir Pavidaujo kaimuose. Projektas vykdytas gruodžio mėn. 14 d. Girdžių kaime ir gruodžio 20 d. Pavidaujo kaime.

(Plačiau...)

Kviečia į žygkelį po partizanų Lietuvą (0)

Partizanų Lietuva – idėja tapusi projektu, skirtu Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos politinei pergalei pažymėti: 1949 m. visos Lietuvos partizanų vadai Radviliškio r. pasirašė vasario 16-osios Deklaraciją. Aštuonių signatarų maršrutą pakartojantis 12-os etapų žygis su gyvais pasakojimais ves per Aukštaitiją, Dzūkiją, Suvalkiją ir Žemaitiją, kol galiausiai 2019 m. vasario 16-ąją susitiksime deklaracijos pasirašymo vietoje. Kiekvieno žygio išvakarėse vyksta vieši kultūriniai renginiai, skirti partizanams pažinti.

(Plačiau...)

Pavidaujiškiai surengė rudens šventę (0)

Lapkričio 16-ąją Pavidaujyje (Girdžių sen.) vyko tradicinė kultūrinė kaimo rudens šventė. Renginį bendruomenė organizavo parašiusi projektą ir gavusi paramą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook