Bendraukime

Bendraukime

Įdomiausi pasaulio istorijos įvykiai gegužės 16-ąją (0)

1703 m. mirė prancūzų rašytojas Charles'is Perrault, parašęs pasakas vaikams „Miegančioji gražuolė“ bei „Raudonkepuraitė“.

(Plačiau...)

Gegužės 16-oji – Tarptautinė jūros kiaulės (delfino) diena. Gatvės muzikos diena. (0)

Tarptautinė jūros kiaulės diena skirta atkreipti dėmesį į šį retą gyvūną ir prisiminti, kodėl jis beveik išnyko iš Baltijos jūros.

(Plačiau...)

Vardadienius šeštadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šeštadienį švenčia Bitė, Debora, Melita, Ubaldas, Vaidmantas, Vaidmantė;

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Metas visiškai atitrūkti nuo darbo rūpesčių. Protingai ir subtiliai siekite slaptų svajonių įgyvendinimo. Tiesa, meilės srityje protas nepadės. Čia viešpataus iliuzijos. Pravartu užsiimti dvasinėmis praktikomis.

(Plačiau...)

Sezonas „ant grotelių“ įsibėgėja: 3 griliaus patiekalų idėjos (0)

Šylant orams, tik ir maga įkaitinti grilį ir mėgautis skaniausiais patiekalais ruoštais lauke. Ir nors dažniausiai iš kepsninių sklinda gardus mėsos ar žuvies patiekalų aromatas, „Maximos“ maisto gamybos žinovai siūlo grilyje ruošti ne tik pagrindinius patiekalus, bet ir desertus, ir užkandžius.

(Plačiau...)

Uodai jau puola: labiau kliūva gausiai prakaituojantiems ir turintiems aukštesnę temperatūrą (0)

Uodai, ko gero, yra vieni nemaloniausių šiltojo meto palydovų. Daugumai yra tekę justi jų įkandimus lydintį niežulį ar net atsiradusį patinimą. „Eurovaistinės“ sveikatos priežiūros specialistai sako, kad nuo diskomfortą keliančių įkandimų gali apsaugoti repelentai ir kitos apsaugos priemonės.

(Plačiau...)

7 iš 10 lietuvių karantino metu nesidažo: kaip rūpintis savo odos grožiu iš vidaus? (0)

Karantinas keičia lietuvių dažymosi įpročius: paklausus, ar daugiau laiko praleidžiant namuose, moterys darosi kasdieninį makiažą, 67 proc. respondenčių atsakė neigiamai. Namuose dažosi tik kas penkta, atskleidė amerikiečių kompanijos „Amway“ užsakymu atlikta lietuvių apklausa. Tačiau nustojus maskuoti odos trūkumus išryškėja tikroji jos būklė – nelygumai, pigmentinės dėmės ar spuogeliai. Kaip jų išvengti? Savo patarimais dalijasi dvi žymios moterys – televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir jogos bei dvasinio intelekto mokytoja Milana Jašinskytė.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 15-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1567 m., praėjus vos trims mėnesiams po savo vyro lordo Darnley'io nužudymo, vėl ištekėjo Škotijos karalienė Marija Stiuart.

(Plačiau...)

Gegužės 15-oji – Steigiamojo Seimo diena. Tarptautinė šeimos diena. Šv. Izidorius, sėjos pabaiga. (0)

1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba Vilniuje priėmė nutarimą dėl Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo. 

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandien stokosite energijos, objektyvumo ir apdairumo. Užuot kaltinę save ar kitus dėl nenusisekusio reikalo, paieškokite išeities, pamąstykite. Tiktų užsiimti menine kūryba. Saugokite sveikatą.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su dominančiais žmonėmis, sprendžiate bendradarbiavimo ir kitokius klausimus. Nusimato vertinga informacija, neblogi mokslo, protinio darbo rezultatai.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 13-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1607 m. kapitonas Johnas Smithas su grupe kareivių išsilaipino dabartinėje JAV Virdžinijos valstijoje ir čia įkūrė Džeimstauno miestą. Tai buvo pirmoji nuolatinė britų gyvenvietė Naujajame pasaulyje.

(Plačiau...)

Vardo dieną šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Ši diena bus permaininga. Draugas, pažįstamas gali pasielgti ne itin etiškai jūsų atžvilgiu. Arba jūsų tiesiog nenudžiugins rytinės naujienos. Visgi diena turėtų būti nebloga, jausitės reikalingi.

(Plačiau...)

Informuoja, kaip atgauti pinigus už bilietus (0)

Jurbarko r. kultūros centras informuoja, kaip atgauti pinigus už nusipirktus bilietus į renginius, kurie buvo atšaukti.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 12-osios pasaulio istorijos įvykiai (0)

1265 m. gimė Alighieris Dantė – italų poetas ir politikas, italų literatūrinės kalbos kūrėjas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Achilas, Nerėjas, Nerijus, Nerita, Nerys, Nermeda, Nermedas, Nermedė, Vaidutis, Virgailas, Virgailė;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Šiandien jausite įtampą, o tuo pačiu ir ambicijų antplūdį. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais. Jūsų pasiūlymai turėtų juos sudominti. Dėl to gali prasiplėsti jūsų profesinės perspektyvos.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 11-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

330 m. Konstantinopolis paskelbtas naująja Romos imperijos sostine. Ji buvo pavadinta imperatoriaus Konstantino vardu ir pastatyta ant Bizantijos miesto griuvėsių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook