Bendraukime

Bendraukime

Pavogė vaikų dviračius, šeima prašo padėti surasti (1)

Ketvirtadienį, apie 13.45 val., Jurbarke buvo pavogti du vaikų dviračiai. Keturis vaikus auginanti šeima prašo pagalbos atgaunant vaikams svarbius daiktus.

Dviračiai pavogti vadinamajame susivienijime, iš daugiabučio namo kiemo.

(Plačiau...)

Baltakailis kiškis nespėja su klimato kaita (video) (0)

Gamta nespėja prisitaikyti prie klimato kaitos. Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate gyvūnai prisitaikę lietuviškai žiemai. Tačiau balti kailiai visiškai nedera su žaliuojančia gamta.

(Plačiau...)

Elniai atidarė maudynių sezoną (video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate verda gyvūnų gyvenimas. Šįkart rezervato specialistai dalinasi užfiksuotais vaizdais, kaip dumblyne ir vandenyje turškiasi elniai.

(Plačiau...)

Skaitytoją nustebino „BMW“ (nuotraukos) (5)

Redakcija sulaukė laiško, kuriame laikraščio skaitytojas stebisi „BMW“ automobilio vairuotoju. Pastarasis savo transporto priemonę pustuštėje prekybos centro aikštelėje, Jurbarke,  pastatė skersai, per dvi stovėjimo vietas.

(Plačiau...)

Šventės baigėsi – padidėjęs apetitas liko. Kaip grįžti į ritmą? (0)

Įsibėgėjus sausiui daugeliui vis dar sunku grįžti į įprastą režimą. Šventinis maratonas ne tik atitraukė nuo darbų, bet ir išbalansavo ne vieno mitybos ritmą. Dietistė Živilė Dumbraitė sako, kad norint ir vėl grįžti į normalų valgymo režimą pirmiausia reikėtų pradėti nuo vidinio nusiteikimo, o tuomet vadovautis keliais svarbiais patarimais.  

(Plačiau...)

Socialinių tinklų kultūra: kaip bendraujame gatvėje, taip ir virtualiai? (0)

Socialiniai tinklai – virtualios erdvės, sujungiančios milijonus žmonių iš viso pasaulio. Kaip ir gyvenime, taip ir socialiniuose tinkluose yra tam tikros bendravimo taisyklės. Apie tai, kaip tinkamai juose elgtis, pasakoja gerai žinomas laidų apie skaitmenines technologijas vedėjas bei projekto „Prisijungusi Lietuva“ e. skautų ambasadorius Lukas Keraitis.

(Plačiau...)

Ar turime teisę būti pašalinti iš „Google“ paieškos? (0)

Dažnai nuo Naujųjų metų žadame sau pasikeisti, pradėti sportuoti, skaityti daugiau knygų ar atsikratyti žalingų įpročių. Tačiau laikais, kai internete paliekame be galo daug pėdsakų, nuo Naujųjų metų pakeisti savo asmenybę ir pradėti viską iš naujo gali būti sudėtinga. Paieškų sistema, įvedus mūsų vardą ir pavardę, gali priminti labai senus ir nemalonius įvykius.

(Plačiau...)

Lietuvę vedęs libanietis per du dešimtmečius nepamėgo nei lašinių, nei silkės (2)

Jurbarke dirbantis libanietis gydytojas ortopedas-traumatologas Ali Khalilas Chahine’as (38 m.) mūsų šalyje praleido daugiau nei pusę gyvenimo, jaučiasi kaip namuose ir net būdamas musulmonas su lietuve žmona Agne ir trimis vaikais švenčia Kalėdas. Brolis jį jau laiko lietuviu! Vis dėlto prie dviejų dalykų Ali priprasti negali.

(Plačiau...)

Priklydo šuo, ieškomi šeimininkai (0)

Vertimuose pas žmones atklydo draugiškas šuo. Ieškomi gyvūno šeimininkai.

(Plačiau...)

Šernas iš kapinių nesitraukia (video) (2)

Prieš Naujuosius metus senosiose Jurbarko kapinėse pastebėtas šernas tapo ir bėda, ir atrakcija. Nuo ąžuolų pribyrėjusių gilių ateinantis ėsti gyvūnas ištrypia kapus. Kartu tai – smalsumą jį pamačiusiems jurbarkiečiams keliantis vaizdas.

(Plačiau...)

Lietuviškąja Kim Kardashian praminta Justina Globienė susižadėjo su jurbarkiečiu Vyteniu Partiku (0)

LNK televizijos projektuose išgarsėjęs dainininkas iš Jurbarko Vytenis Partikas pasipiršo savo širdies draugei Justinai Globienei (JustINKa), pramintai lietuviškąja Kim Kardashian. Per Klaipėdos miesto šventę įsiliepsnojusią meilę vainikavo piršlybos.

(Plačiau...)

Paskolos internetu: klausimai, atsakymai ir patarimai (0)

Jei jums reikia sprendimo, kuris padėtų gauti papildomų lėšų, tuomet akivaizdu, kad jums galėtų pagelbėti paskolos internetu (žinoma, jei jūs atitiksite kreditorių keliamus reikalavimus ir jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai). 

(Plačiau...)

Mieste apsigyveno šernai (2)

Šventiniu laikotarpiu artimųjų kapus senosiose Jurbarko kapinėse lankę žmonės gerokai nustebo pamatę šerną. Gyvūną pastebėjo ir kapinių tvorą tvarkę „Jurbarko komunalininko“ darbininkai.

(Plačiau...)

Ekspertai sulaužė mitus, kas malšina pagirias ir patarė vadovautis tik tuo, kas iš tiesų padeda (0)

Ne paslaptis, jog kitą dieną per didelis alkoholio kiekis gali stipriai sugadinti savijautą. Mat padauginus šio gėrimo jaučiamas labai nemalonus jausmas – pagirių sindromas. DELFI kalbinti specialistai papasakojo viską, ką turite apie tai žinoti.

(Plačiau...)

Paskelbti 10 populiariausių 2019-ųjų slaptažodžių: jei jūsiškis sąraše – nedelsiant jį pakeiskite (0)

Keičiasi metai, keičiasi dešimtmečiai, o saugumui internete koją kiša ta pati sena problema – apmaudžiai prasti žmonių slaptažodžiai. Anonimiškai atliktos internetinės apklausos rodo, kad daugybė žmonių naudoja skaičius 12345 ar tiesiog žodį „password“ – kodus, kuriuos nulaužti programišiams yra vienas juokas. Kas patenka tarp prasčiausių interneto slaptažodžių ir ar įmanoma susikurti tokį, kurio nenulauš niekas?

(Plačiau...)

Specialistai pataria, kaip kovoti su po vakarėlio likusiu galvos skausmu (0)

Naujametiniai vakarėliai dažnai būna triukšmingi – šokiai, linksmybės iki paryčių, o kartais ir šiek tiek per daug alkoholinių gėrimų. „Eurovaistinės“ vaistininkai sako, kad sausio 1-ąją sulaukia klientų, kurie domisi, kaip kovoti su pagiriomis.      

(Plačiau...)

Rastas šuo, ieško šeimininkų (0)

Jurbarke, prie devynaukščio, rastas šuo. Ieškomi šeimininkai.

(Plačiau...)

Kaip suskaičiuoti, kiek turėtumėte miegoti? (0)

Kiek valandų miegojote praėjusią naktį? O naktį prieš tai? Sekti savo miego trukmę galbūt nėra jūsų pagrindinis prioritetas, tačiau pakankama miego trukmė yra itin svarbi sveikatai. Galbūt to nesuvokiate, tačiau miegas lemia daugybę dalykų – nuo svorio ir medžiagų apykaitos iki to, kaip veikia jūsų smegenys, ir kokios esate nuotaikos.

(Plačiau...)

Atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują dainą (įrašas) (0)

Jurbarkietis atlikėjas Andrius Pojavis pristato naują savo dainą, kurią pavadino „Amžinai“.

A. Pojavis išgarsėjo 2013-aisiais, kai atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“.

Atlikėjas ilgiau, nei dešimtmetį gyveno užsienyje, tačiau dabar yra su šeima grįžęs į Lietuvą ir bando čia įsitvirtinti.

(Plačiau...)

Rezervato kameros užfiksavo šernų šeimyną (video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate nufilmuota šernų šeimyna.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook