Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Mokykloje – gyvūnų terapija (nuotraukos) (0)

Gegužės 16-20 d. Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyksta Sveikatos savaitė ,,Pertrauka kitaip“. Renginio tikslai: sveika gyvensena, gera nuotaika, geri tarpusavio santykiai, mokėjimas bendrauti gyvai.

(Plačiau...)

Rasti numeriai (0)

Rasti priekabos arba traktoriaus valstybiniai numeriai LG 7172.

(Plačiau...)

Atsakome skaitytojui: vyksta pratybos (0)

Į redakciją kreipėsi net keletas skaitytojų, kurie klausė, ką Jurbarke veikia kariai. Mieste, kaip ir visoje šalyje, vyksta įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių pratybos.

(Plačiau...)

Ieškomi arklio savininkai (0)

Naktį į šeštadienį policijos pareigūnai pagavo Jurbarke, Sodų g., besiblaškantį arklį. Apie pavojų automobiliams keliantį gyvūną žmonės bendruoju pagalbos telefonu pranešė 23.40 val., po to, kai į jį vos neatsitrenkė automobilis.

(Plačiau...)

Vaikų įžūlumui ribų nėra (nuotraukos) (3)

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuri pasibaisėjo mažamečių vaikų elgesiu Kauno g. Du berniukai – trečiokas ir ketvirtokas bei į šeštą klasę einanti mergaitė užkabinėjo pro šalį einančias dvi merginas, jas ne tik įžeidinėjo, bet ir apmėtė akmenimis.

(Plačiau...)

Raudonės mokykloje duris atvėrė jaunimo erdvė (0)

Jurbarko rajono Raudonės pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Ugnė Beinarytė praėjusią savaitę lengviau atsikvėpė – mokiniams skirtos laisvalaikio erdvės planas įgyvendintas. Buvusiame vokiečių kabinete įkurto kambario pagrindinė funkcija – padėti mokiniams turiningai praleisti laiką. Prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo Raudonės pagrindinės mokyklos administracija.

(Plačiau...)

Paaugliai atrado apleistą kaminą (nuotraukos) (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri tikina nuolat matanti pavojingus paauglių poelgius buvusiame Jurbarko pramonės rajone. Į čia esančios apleistos gamyklos teritorijoje stovintį kaminą laipioja paaugliai, kurie rizikuoja nukristi ir susižaloti ar net užsimušti.

(Plačiau...)

Dalyvavome kasmetinėje akcijoje „Paukščiai grįžta namo“ (nuotraukos) (0)

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Šia gražia akcija šalies miškininkai siekia, kad rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienytų šalį, suburtų ne tik miškininkų pamainą - jaunuosius miško bičiulius, bet įtrauktų ir miestų, kaimų bendruomenes. Šiemet šią gražią akciją mūsų būrelį globojanti Jurbarko miškų urėdija organizavo kovo 29 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Tą dieną 15 mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio narių kartu su vadovėmis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte vyko pasitikti paukščių, iškelti inkilų, pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti Velykiniais margučiais, parodyti paruoštos meninės programos, pristatyti savo padarytos skulptūros iš gamtinių medžiagų bei susitikti su kitų mokyklų jaunųjų miško bičiulių būrelių nariais.

(Plačiau...)

Grįžta gandras, parneša kielę... (nuotraukos) (0)

Kasmetinės ,,Gandro vaišės“ vėl nušurmuliavo Raudonėje. K. Donelaičio posmais visus pasveikino mokytojai ir dešimtokai.  Buvo ir gandras su gandriene – Mantas ir Meda. O linkėjimus puikiausiai nusako didžiojo poeto žodžiai:

(Plačiau...)

Intelektinis žaidimas „Pakopa po pakopos“ (0)

Kovo 12 d., šeštadienį, JŠC Atvira jaunimo erdvė pakvietė visus jurbarkiškius į intelektinį žaidimą ,,Pakopa po pakopos“, kurio viena iš temų buvo Jurbarko kraštas. 

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook