Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Vandalai Eržvilko poilsiavietę nusiaubė automobiliu (video) (2)

Išpuoselėta Eržvilko poilsiavietė - suniokota tyčia. Kol kas nežinomas vairuotojas išlaužė atitvarą ir ne suniokojo ne tik pievą, bet ir pylimus. Nežinomi chuliganai siautėjo taip, kad aplaužė ir savo automobilį.

(Plačiau...)

Vyturiai ir pelėdos: kaip nustatyti vidinį savo kūno laikrodį? (0)

Šokate iš lovos vos pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams? O gal kiekvieną rytą suskambus žadintuvui daugybę kartų spaudinėjate mygtuką SNAUSTI? Mūsų miego ritmą reguliuoja vidinis kūno laikrodis – asmeninis polinkis keltis ir eiti miegoti panašiu paros metu. Atsižvelgiant į individualius kūno siunčiamus signalus yra išskiriamos dvi žmonių grupės, psichologų įvardijamos kaip vyturiai ir pelėdos. Žiniomis apie vyturių ir pelėdų miegojimo įpročius bei jų skirtumus dalijasi GERO MIEGO KLUBO ambasadorius Vitalijus Majorovas.

(Plačiau...)

Kaip ieškomi dingę žmonės? Artimuosius skaudina skirtumai (1)

Vienur didžiulės policijos ir kitų tarnybų pajėgos. Kitur – tik artimieji su savanoriais. Kodėl dingusių žmonių galimybes išgyventi ar mirti lemiančios paieškos taip skiriasi? Tokius skaudžius klausimus atėjusi į redakciją uždavė prieš dvejus metus dingusio Arvydo Mockaus mama Virginija Mockienė.

(Plačiau...)

Jurbarkietis LRT žurnalistas Rimas Bružas teigia radęs Jono Basanavičiaus žmonos kapą (video) (0)

LRT žurnalistas Rimas Bružas teigia radęs Jono Basanavičiaus žmonos kapą – Bulgarijoje, Lomos mieste.

Čia kadaise kelerius metus darbavosi Lietuvos nepriklausomybės patriarchas Jonas Basanavičius.

(Plačiau...)

Du vaikus auginantis „TV Pagalbos“ veterinaras neslepia juodosios darbo pusės: dėl to kenčia mano šeima (0)

Veterinarą Paulių Morkūną galima išvysti ne tik klinikoje, bet ir televizijos ekrane. Laidoje „TV Pagalba“ neretai matomas specialistas yra lengvai pametęs galvą dėl gyvūnų, todėl dėl meilės jiems jis laiko savo darbe neskaičiuoja. Deja, dėl to retkarčiais nukenčia jo laisvalaikis su šeima. Tačiau Pauliui labai pasisekė – jo artimieji jį labai palaiko.

Dirbantį Paulių galima sutikti ir Jurbarke, kur jis atvyksta į miesto centre esančią gyvūnų kliniką.

(Plačiau...)

Rado automobilio numerį (0)

Jurbarke Barkūnų g. rastas automobilio numeris. Savininkas jį gali pasiimti pametimo vietoje.

(Plačiau...)

Zuikis susidomėjo kamuoliu (2)

Redakcija sulaukė skaitytojo laiško, kuriame – linksma istorija apie susitikimą su zuikiu. Karšuvos giria jau sutemus važiavusio vyro automobilio šviesos netikėtai apšvietė gyvūną, kuris tupėjo prie nežinia iš kur atsiradusio krepšinio kamuolio.

(Plačiau...)

Kitoks būdas patiekti rudens gėrybes – vaisių ir daržovių traškučiai (0)

Ruduo – daržo ir sodo gėrybėmis itin turtingas metų laikas. Dėl to daugelis stengiasi tuo pasinaudoti ir į savo mitybos racioną įtraukti daugiau daržovių troškinių, sriubų, apkepų ir kitų patiekalų iš sezoninių gėrybių. Tačiau daržovės ir vaisiai gali būti patiekiami ir kitokiais būdais – pavyzdžiui, gaminant iš jų sveikus traškučius. Kuo tokie traškučiai ypatingi ir kaip juos pasigaminti patiems, pasakoja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertas Aidas Poleninas.

(Plačiau...)

Veliuoniškė: netiesa, kad ugniagesiai dirba blogai (2)

Į redakciją kreipėsi skaitytoja iš Veliuonos. Moteris tikino norinti padėkoti specialiosioms tarnyboms ir paneigti mitus, kad ugniagesiai dirba blogai.

(Plačiau...)

Pašto dėžutė prisuko prie... koplytstulpio (0)

Ketvirtadienį redakciją pasiekė laiškas, kuriame laikraščio skaitytojas stebisi Mantvilių k. (Jurbarkų sen.) gyventojų išradingumu. Kažkas iš jų pašto dėžutę pritvirtino prie šalikelėje esančio koplytstulpio.

(Plačiau...)

Lietuviškoji Kim Kardashian – pagaliau nebe vieniša: širdį užkariavo žinomas dainininkas iš Jurbarko (7)

Ne be reikalo sakoma, kad kuo labiau netiki meile, tuo didesnių pokštų ji iškrečia. Tuo šį rudenį įsitikino kylančios pramogų pasaulio žvaigždės Justina Globienė (JustINKa), dėl pomėgio tobulinti kūną praminta lietuviškąja Kim Kardashian, ir LNK televizijos projektuose išgarsėjęs Jurbarko dainininkas Vytenis Partikas. 

(Plačiau...)

Lankėsi Pakruojo dvare (0)

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras, pasitinkant Pasaulinę turizmo dieną pakvietė turizmo paslaugų tiekėjus į edukacinę ekskursiją „Geroji patirtis kuriant turizmo paslaugų paketus“.

(Plačiau...)

Plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams (0)

Šunų mylėtojai yra sunerimę dėl Norvegijoje plintančios ūmios ligos, kuri ne visada išgydoma ir dalis susirgusiųjų gyvūnų nugaišta.

(Plačiau...)

Ko iš tiesų reikia ieškoti duonoje? (0)

Duonos pasirinkimas lentynose šiandien vienas didžiausių, kokį kada nors yra matę Lietuvos duonos valgytojai. Ir nors kriterijų, pagal ką rinktis duoną – daugybė, iš tikrųjų vienas svarbiausių dažnai yra pamirštamas. „Atkreipkite dėmesį ne tik į tai, ar duona kvietinė, ar ruginė, su sėklomis ar be jų – stebėkite, ar į jos sudėtį įeina raugas. Tai tarsi kriterijus, kuris lietuviams buvo toks įprastas, kad mes skyrėme jam per mažai dėmesio. O visai be reikalo – būtent sudėtyje esantis raugas gali iš esmės pakeisti duonos struktūrą ir jos maistinę bei biologinę vertę“, – tikina mitybos specialistas prof. dr. Rimantas Stukas.

(Plačiau...)

Ką daryti, kai telefonas įkrenta į vandenį? 5 naudinga patarimai. (0)

Telefonas – atributas, reikalingas kiekvienam šių dienų herojui. Tai lyg supergalia, padedanti rasti, pažinti, įamžinti, pritrenkti nuobodulį ar komunikuoti tiek raštu, tiek balsu su visu pasauliu. Viskas taip apsivertė aukštyn kojomis, kad kartais net baugu pasidaro, kai paliekame savo namų erdvę be šio išmaniojo įrenginio. Visgi, kaip ir Achilas turėjo savo silpnąją vietą, taip ir mobilusis telefonas gali turėti mirtiną silpnybę, tik ne kulną, o – drėgmę. 

(Plačiau...)

Patarimai: kur klystate prižiūrėdami plaukus (0)

Atėjus rudeniui, nuolatiniai temperatūros pokyčiai, šaltas oras daro neigiamą įtaką plaukams: jie skilinėja, šiaušiasi ir trupa. Tačiau, anot BENU Sveikos odos instituto ambasadorės Mildos Darulienės, daugelis moterų vis dar netinkamai rūpinasi savo plaukais. Jeigu naudojate visą galybę plaukų priežiūros priemonių, o jie vis tiek neatrodo išpuoselėti, pasitikrinkite, galbūt darote kažkurią iš šių klaidų:

(Plačiau...)

Išgąsdino pieno baltumo vanduo (1)

Į redakciją kreipėsi Jurbarkuose gyvenanti skaitytoja, kuri atsiuntė stiklinės su vandeniu nuotrauką. Moterį išgąsdino tai, kad iš čiaupo bėga pieno baltumo vanduo.

(Plačiau...)

Baseinų vandenyje gali slypėti ligas sukeliantys mikroorganizmai (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai įspėja, kad netinkamai prižiūrimo baseino vandenyje gali būti ne tik pavojingų cheminių medžiagų, bet ir ligas sukeliančių mikroorganizmų.

(Plačiau...)

6 rudens-žiemos makiažo tendencijos (0)

Vasarą, kai karšta ir drėgna, makiažo norisi kuo mažiau, o štai šaltuoju sezonu – priešingai – pagaliau galime sublizgėti. „Šį rudenį-žiemą į madą atkeliauja blizgi ir „drėgno“ efekto veido oda, auksiniai ir šilti atspalviai keičia pilką dūminį makiažą, išraiškingus ir vešlius antakius keičia ryškios ir storos blakstienos, o visa tai vainikuoja blizgučiai, kurie makiažo rinkoje jau spėjo gauti glitter fever epitetą“, – naujosios „Artistry“ makiažo kolekcijos pristatyme pasakojo makiažo meistrė Milita Daikerytė ir dalinosi madingiausiomis sezono tendencijomis.

(Plačiau...)

Lengvo peršalimo palydovai – kosėjimas ir čiaudėjimas – pavojingi aplinkiniams (0)

Esame įpratę, kad lengvo peršalimo simptomai yra neišvengiami lietuviško rudens palydovai, vis dėlto ir kosėjimas, ir čiaudėjimas – pavojingi aplinkiniams. Jei kosėjantis žmogus serga, į orą, net 6 metrų spinduliu, pasklinda virusai ir bakterijos, o drauge su jomis ir užkrato „dovanėlė“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook