Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Šeštadienio horoskopai (0)

AVINAS. Jeigu savijauta bus gera, šiandien pavyks daug nuveikti. Ūpo darbuotis ūkyje ar kitur bus dar daugiau, jei ta veikla žada apčiuopiamos naudos ar daugiau komforto aplinkoje.

(Plačiau...)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija: iššūkis – nuotolinis mokymas! (0)

Rodos, dar ne vasaros atostogos, o šalies mokyklose neįprastai tylu, tuščia, nyku. Nesigirdi įprasto šurmulio, negyvom stiklinėm akim žvelgia ir mūsų gimnazija. Kur ne kur prašmėžuoja skubantis kaukėtas praeivis. Mokykla ištuštėjo. Persikėlė kitur – į namus. Čia dabar vyksta mokymasis, tiesa, kitoks – nuotolinis. Ši patirtis visiems nauja: mokiniams ir jų mokytojams, administracijai, kitiems specialistams, be abejo, ir tėvams. Lengva? Sunku? Neįprasta? Iššūkis? Taip!

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 1-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1707 m. Škotija ir Anglija, susijungusios į vieną valstybę, pasivadino Didžiąja Britanija.

(Plačiau...)

Vardadienius penktadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gražina, Vidmantas, Vidmantė, Zigmantas, Zigmas, Žilvinas, Žilvinė, Žygimantas;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandien nederėtų ieškoti nuotykių. Lengvabūdiška pramoga gali per daug kainuoti. Neprognozuojami, azartiškai nusiteikę asmenys pridarys daugiau žalos, nei patirsite malonumo, pasidavę jų vilionėms.

(Plačiau...)

Įdomiausi balandžio 30-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1770 m. Londone gimė Kanados tyrinėtojas Davidas Thompsonas. Jis buvo pirmas baltasis, ištyręs Kolumbijos upę, sudaręs Kanados ir didelės JAV vakarinės dalies žemėlapius.

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Šiandien daug kur tykos nemalonūs netikėtumai. Reikia ypatingo atsargumo ir dėmesio tam, ką darote, sakote. Nesielkite impulsyviai, spontaniškai. Saugokite vaikus.

(Plačiau...)

Vardadienius ketvirtadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Marijonas, Skaudmina, Skaudminas, Skaudminė, Skaudvilas, Skaudvilė, Sofija, Vaišmantas, Vaišmantė, Virbutas;

(Plačiau...)

Balandžio 30-oji – Tarptautinė džiazo diena. Valpurgijos naktis. (0)

Tarptautinė džiazo diena balandžio 30-ąją švenčiama Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) iniciatyva. UNESCO ir valstybės narės siekia suburti džiazo bendruomenę, paskatinti renginių ir festivalių organizatorius kuo plačiau ir kūrybingiau minėti šią dieną.

(Plačiau...)

7 ligos, kurios labiausiai kamuoja žmones su antsvoriu. Kaip jas atpažinti? (0)

Lieknėjimas siejamas su grožio kultu, tačiau tai netūrėtų būti prioritetas. Ar dažnai pagalvoji, kad pirmiausia svorio metimas tai būdas išlaikyti gerą savijautą? 

(Plačiau...)

Įdomiausi balandžio 29-osios įvykiai pasaulio istorijoje (0)

1429 m. Jeanne d'Arc, turėdama maisto atsargų septyniems mėnesiams, įžengė į apsiaustą Orleano miestą. Apsiaustis buvo nutraukta po savaitės.

(Plačiau...)

Balandžio 29-oji – Tarptautinė šokio diena. Tarptautinė cheminio karo aukų atminimo diena. (0)

Tarptautinė šokio diena švenčiama nuo 1982 metų UNESCO sprendimu. Ji sutapatinta su prancūzų baletmeisterio Žano Žoržo Noverio gimtadieniu. Ž. Ž. Noveris (1727-1810 m.) buvo žymus choreografinio meno reformatorius ir teoretikas, „šiuolaikinio baleto tėvas“.

(Plačiau...)

Vardadienius trečiadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algirdas, Augustinas, Geidutė, Geidutis, Geidvilas, Geidvilė, Indraja, Indrajas, Indrė, Padravas, Rita;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Šiandien nepatartina imtis neapgalvotų darbų, impulsyviai ir neįprastai elgtis. Tačiau neatidėliokite tų keblių pokalbių, kurie yra neišvengiami. Nors ir nemalonu, išgirsite nemažai tiesos.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Valė, Vygandas, Vygandė, Vyganta, Vygantas, Vygantė, Vygas, Vytolis, Vytuolis;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien nepatartina imtis neapgalvotų darbų, impulsyviai ir neįprastai elgtis. Tačiau neatidėliokite tų keblių pokalbių, kurie yra neišvengiami. Nors ir nemalonu, išgirsite nemažai tiesos.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasmailinti liežuvį. Pašnekovus galite nustebinti savo pastebėjimais, komentarais. Galbūt gauta informacija išsklaidys tvyrojusią miglą.

(Plačiau...)

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Viskuo domėsitės, daug bendrausite. Jeigu jums aktualu, tai internete kažką reklamuosite arba mokysitės, ieškosite informacijos. Regis, užsisakysite prekių arba patys internetu prekiausite.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook