21 valandą nustos veikti seni „iPhone” ir „iPad” modeliai: ką...

21 valandą nustos veikti seni „iPhone” ir „iPad” modeliai: ką daryti, kad telefonas ir toliau veiktų (0)

2019-11-03

Kaip informuoja „Apple“ atstovybė, šiandien (lapkričio 3 d.) 21 valandą Lietuvos laiku nustos veikti senų „iPhone“ modelių telefonai, jei nebus atnaujinta jų programinė įranga.

Senesnių modelių telefonų, pavyzdžiui „iPhone 5”, savininkai nebegalės naudotis interneto paslaugomis, nebent programinę įranga atnaujins iki iOS 10.3.4. versijos.

Jei telefonų savininkai programinę įrangą atnaujinti pamirš, nebebus įmanoma prisijungti prie „Safari“ naršyklės, elektroninio pašto, App Store, „iCloud“ ir žemėlapių programėlių.

Tai taikoma ir senesniems telefonų modeliams, ir planšetėms, ta jei turite „iPhone 4s“, „iPad Mini“, „iPad 2” bei trečiosios kartos „iPad“ - privalote atjauninti programinę įrangą bent jau iki iOS 9.3.6 versijos. 

Atnaujinti programinę įrangą galite atlikę šiuos žingsnius: nueitikite į „Settings“ → „General“ → „Software Upadate“.

Jei nespėsite savo telefonų programinių įrangų atnaujinti iki 21 valandos, vėliau tai galėsite tik prijungę savo išmanųjį prie kompiuterio.

Telefonuose įmontuota GPS programa dar šių metų balandį „nulūžo“, o tai nutinka kartą per 19 metų.

„Apple“ turėjo ištaisyti daugybę serverio klaidų, kad nesutriktų nei GPS sistema, nei automatinė laiko skaičiuoklė laiko juostoms.

Naujos klaidų pataisos pritaikytos tik iOS 10.3.4 ir iOS 9.3.6 programinėms įrangoms, todėl tų, kurie automatiškai neatnaujins sistemos, laukia rimtos bėdos.

www.delfi.lt« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook