Balsavimas

Ar pritariate radaro įrengimui mieste?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Dalyvavome kasmetinėje akcijoje „Paukščiai grįžta namo“ (nuotr...

Dalyvavome kasmetinėje akcijoje „Paukščiai grįžta namo“ (nuotraukos) (0)

2016-03-29

Kasmet miškų urėdijos organizuoja akciją „Paukščiai grįžta namo“. Šia gražia akcija šalies miškininkai siekia, kad rūpestis sugrįžtančiais paukščiais suvienytų šalį, suburtų ne tik miškininkų pamainą - jaunuosius miško bičiulius, bet įtrauktų ir miestų, kaimų bendruomenes. Šiemet šią gražią akciją mūsų būrelį globojanti Jurbarko miškų urėdija organizavo kovo 29 dieną Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Tą dieną 15 mūsų mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio narių kartu su vadovėmis Kristina Budriuviene ir Vaida Jakaityte vyko pasitikti paukščių, iškelti inkilų, pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti Velykiniais margučiais, parodyti paruoštos meninės programos, pristatyti savo padarytos skulptūros iš gamtinių medžiagų bei susitikti su kitų mokyklų jaunųjų miško bičiulių būrelių nariais.

Šventė prasidėjo  jaunųjų miško bičiulių koordinatorės Dalios Mačiežienės  bei  kitų renginio svečių sveikinimais, po kurių vyko visų atvykusių būrelių meninės programos pristatymai. Mūsų mokyklos 2 klasės mokinė Goda Kolyčiūtė labai išraiškingai visiems padeklamavo kūrinį „Varniuko gudrybė“ . Po meninės programos netrukus prasidėjo viktorina, kurioje mokiniai pagilino savo žinias apie paukščius. Pasibaigus viktorinai prie bibliotekos esančiame parke iškėlėme atsivežtus inkilus grįžtantiems sparnuočiams, pristatėme savo skulptūrą Karšuvos girios „Tyto alba“ , pasivaišinome gardžia sriuba bei užkandžiais. Visiems buvo smagu sudalyvauti šioje gražioje ir turiningoje šventėje, susitikti su senais pažįstamais, pasidžiaugti savo žiniomis apie paukščius.

Už pagalbą, patarimus, menines mintis ir mūsų idėjos įgyvendinimą, kuriant skulptūrą iš gamtinių medžiagų, nuoširdžiai dėkojame dailės mokytojui Juozui Budzinauskui.

Mokytoja Vaida Jakaitytė

Turite informacijos, norite pasidalinti įspūdžiais ar problemomis? Rašykite redakcija@jurbarkosviesa.lt.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook