Horoskopas antradieniui

Horoskopas antradieniui (0)

2020-06-02

AVINAS. Diena gali pateikti iššūkių. Regis, pajusite kai kurių žmonių priešiškumą ar nepasitenkinimą. Stenkitės išlikti diplomatiški, pareigingai vykdykite pavestus darbus ir nedramatizuokite smulkių nesklandumų.

JAUTIS. Regis, būsite gundomi išlaidauti. Galbūt prašys paremti pažįstami asmenys, siekiantys politinės karjeros ar inicijuojantys tarptautinį projektą. Gali būti siūloma įsitraukti ir jums.

DVYNIAI. Vaikų ar mylimo žmogaus poreikiai labai kirs per kišenę. Kūrybinis arba verslo projektas taip pat reikalaus investicijų ir negarantuos naudos. Rizika išties didelė, bet ji gali pasiteisinti.

VĖŽYS. Būsite gana neramūs, įsitempę. Galite susidurti su reikliais, autoritetingais žmonėmis. Tačiau nauja ar papildoma veikla gali praplėsti jūsų galimybes. Pagalvokite apie numatomų naujovių prasmingumą.

LIŪTAS. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastų taisyklių, įstatymų, kitų žmonių minčių bei norų, paramos ar apskaitos. Daug lems mokėjimas naudotis informacija. Būkite itin dėmesingi artimiesiems.

MERGELĖ. Tikriausiai būsite priversti reikalauti to, kas jums priklauso, – atlygio už darbą, piniginės kompensacijos, socialinės išmokos ar pan. Nelengva bus apginti savo interesus, tačiau, jei nieko nedarysite, tikrai nieko negausite.

SVARSTYKLĖS. Jūsų planai tikriausiai didesni už esamas galimybes. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą ir labiausiai remsis jūsų norais.

SKORPIONAS. Šiandien palanku būtų tyliai brandinti planus, bet jų neviešinti ir nepulti realizuoti. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą. Jeigu savyje išgirsite stabdymo signalą, tai išties neskubėkite priimti sprendimų, daryti išvadų.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti kaltų ir atsakingų, kartu – pritariančių ir palaikančių. Daug patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų, tačiau ne visais jais bus įmanoma pasinaudoti ir pasitikėti.

OŽIARAGIS. Iš pat ryto atsakingai griebsitės darbų. Būsite gana nepakantūs trukdymams veikti pagal planą. Nesistenkite bet kokia kaina atrodyti pranašesni už kitus, neteikite per daug reikšmės savo įvaizdžiui ir nepataikaukite garbėtroškai.

VANDENIS. Tikėtinos išvykos arba nuotolinės konferencijos, susijusios su visuomeninių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, projektais. Gali iškilti nenumatytų keblumų. Su nerimu lauksite rezultatų, atsakymų.

ŽUVYS. Bus dalykų, dėl kurių nerimausite, išgyvensite. Galbūt sužinosite nelinksmą žinią arba netikėtai paaštrės kai kurios finansinės, skolų problemos. Galite pasijusti sutrikę dėl kitų žmonių reiklumo ar godumo.

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook