Intelektinis žaidimas „Pakopa po pakopos“

Intelektinis žaidimas „Pakopa po pakopos“ (0)

2016-03-15

Kovo 12 d., šeštadienį, JŠC Atvira jaunimo erdvė pakvietė visus jurbarkiškius į intelektinį žaidimą ,,Pakopa po pakopos“, kurio viena iš temų buvo Jurbarko kraštas. 

Pradžioje visiems dalyvavusiems buvo pateiktas 23-jų klausimų žinių testas, kuris pasirodė nelengvas, o susumavus rezultatus šeši žaidėjai tęsė viktoriną, tik jau atsakinėjo į gyvai užduodamus klausimus. Be to, kad buvo uždavinėjami klausimai apie Jurbarką, žaidimo dalyviai sprendė klausimus apie literatūrą, istoriją, geografiją, muziką ar net Euroviziją. Po keturių įtemptų žaidimo turų pirmąsias vietas pasidalino šeimyninis duetas – pirmoji vieta atiteko Ričardui Vainikoniui, finale 4:1 įveikusiam savo žmoną Jurgitą Vainikonienę. Nugalėtojų šeimynos laikė puikūs prizai: Jurbarko ,,Šviesos“ įsteigta knyga ,,Lietuvos miestai ir miesteliai“, Vilniaus dailės akademijos padovanota ekskursija ir edukacinė programa Panemunės pilyje, Jurbarko knygyno padovanota knyga ,,Kraštiečiai“ bei saldi dovanėlė iš parduotuvės ,,Tavo skoniui“. Žemesnes vietas užėmusiems Dianai Straukienei, Tadui Meškauskui, Jurgita Sakalauskienei bei Jūratei Staniūnienei UAB ,,Geliuksas“ įteikė dovanų čekius pietums kavinėje-bare ,,Liuksas“. Tai pat geriausiųjų šešetukui buvo įteikti suvenyrai su Jurbarko simbolika. Dalyviai buvo apdovanoti ne tik geromis nuotaikomis, bet ir daug sužinojo apie mūsų kraštą, jo kultūrą ir istoriją. Protmūšį vedė Deimantė Ramonaitė bei šios idėjos sumanytojas Tadas Karanauskas.

Žaidimo kūrimo procesas truko du su puse mėnesio. Per žiemos atostogas gimė protmūšio klausimai, o JŠC Atviros jaunimo erdvės jaunimo darbuotoja Laura Molčankinaitė apipavidalino šį žaidimą ir jis buvo surengtas rajono mastu.

Ačiū šio žaidimo rėmėjams ir pagalbininkams: laikraščiui „Šviesa", Vilniaus dailės akademijai, Jurbarko knygynui, Jurbarko r. viešajai bibliotekai, UAB „Geliuksas", parduotuvei „Tavo skoniui", Sandrai Mielkaitytei, Ingai Žilinskaitei.

Idėjos autorius ir žaidimo organizatorius Tadas Karanauskas« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook