Kalėdinis koncertas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimna...

Kalėdinis koncertas Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje (0)

2016-12-19

Šventos Kalėdos yra didelio džiaugsmo šventė,kuriuo dalijamės ,sveikindami vieni kitus. Tai širdies įvykis,vilčių išsipildymo šventė, liudijanti,kad pasaulis - tai vieta, kurioje įsikūnijo Meilė. Gruodžio 15 dieną, Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijoje vyko Kalėdinis koncertas,kurį vedė Laertas Mankus ir Erika Alijošiūtė.

Per koncertą buvo teikiamos nominacijos mokiniams ir mokytojams : ,,Metų stilingiausias", ,,Metų protas", ,,Metų mokytojas", ,,Stadiono salės pažiba" ir t.t. Nuotaiką skaidrino Gražinos Mikšienės mišriojo  choro ir solisčių Sandros Lopetaitytės ir Vytautės Kazlauskaitės atliekamos dainos: lietuvių liaudies daina ,,Atvažiuoja Kalėdos" , ,,Aš noriu Kalėdų" , ,,Kalėdų naktį tylią", ,,Let it snow" , ,,Last Christmas". 

Meistriškai kanklėmis dainininkams akomponavo Ieva Sapronaitytė, bosine ir akustine gitaromis-Andrius Šleinius, akordeonu - Žilvinas Pranaitis. Skambioms choro dainoms pritarė ir salės žiūrovai. Renginys praėjo jaukiai, skleisdamas ramią ir džiugią Kalėdų laukimo nuotaiką. 

Ugnė Bendoraitytė ir Karolina Janavičiūtė

Pastebėjote gerų ar negerų dalykų? Rašykite redakcija@jurbarkosviesa.lt

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook