Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kantrybė baigėsi – jurbarkiečiai laukia tiesaus atsakymo

Kantrybė baigėsi – jurbarkiečiai laukia tiesaus atsakymo (8)

2019-11-30

Dėl gatvėse atsirandančių balų jurbarkiečiai ne kartą kreipėsi į redakciją, tikindami, kad iš valdininkų nesulaukia jokios pagalbos. L. Pilecko nuotr.

P. Paulaičio ir V. Grybo gatvėse po lietaus telkšančios balos tapo ne tik jurbarkiečių pykčio, bet ir patyčių objektu. Gerokai palijus vietomis paskęsta beveik visa šių gatvių važiuojamoji dalis. Žmonių manymu, tai ne tik nepatogu, bet ir nesaugu, nes pašalus automobiliai atsiduria lyg čiuožyklose.

Sprendimų nesulaukia

Vairuotojai ir greta nuolat susiformuojančių balų gyvenantys jurbarkiečiai bado pirštais į savivaldybę ir miesto seniūniją. Miesto seniūnas Romualdas Kuras tik gūžčioja pečiais – gatvėse nėra lietaus kanalizacijos, todėl be didelių investicijų niekas nepasikeis, o pinigų, panašu, nėra.

Į redakciją ne pirmą kartą kreipėsi P. Paulaičio g. gyventojai, kurie ne vienerius metus gyvena šalia didžiulės balos. Kartais iki dešimties ar daugiau kvadratinių metrų išsiplečianti bala kaskart palijus primena apie save. Ir patiems pravažiuoti nėra kaip, ir pro šalį važiuojantys automobiliai teškia purvą ir vandenį.

„Anksčiau vanduo kliokdavo į kiemą, bėgdavo prie namo, viskas šlapdavo. Vėliau ten buvo paguldytas betoninis stulpas, kuris vandenį šiek tiek pristabdo. Tačiau tuomet gatvėje ėmė kauptis dar daugiau vandens. Automobiliai važiuoja, taškosi, išvažiuoja į priešpriešinį eismą. Žiemą darosi slidu. Miestas, o tiek metų balos sutvarkyti negalima“, – stebėjosi laikraščio skaitytojas, ne vienerius metai ieškantis pagalbos, bet atsimušantis į vis tuos pačius valdininkų pasiaiškinimus.

Jurbarkietis piktinosi ir kita problemine vieta namo kaimynystėje. „Šviesa“ jau rašė apie tai, kad nutiesus šaligatvį ties Barkūnų ir P. Paulaičio gatvių sankryža taip pat formavosi didelė bala.

Čia rangovams pavyko rasti išeitį – buvo padarytas nubėgimo griovys.

„Nėra kaip išspręsti tos problemos be didelių investicijų. Tiek tenai, tiek kai kur kitur mieste nėra lietaus kanalizacijos, todėl vandens tiesiog nėra kur nuvesti. Arba reikia sprendimų, kurie kainuoja labai daug“, – sakė Jurbarko miesto seniūnas R. Kuras.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook