Muzikantai prašo balsuoti ir padėti laimėti itin reikalingą pa...

Muzikantai prašo balsuoti ir padėti laimėti itin reikalingą paramą (video) (0)

2019-11-30

Neperseniausiai socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kvietė Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojama: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – galima dalyvauti konkurse ir laimėti muzikos klasės ar patalpų atnaujinimą. Šiame konkurse dalyvauja ir puikiai jurbarkiečiams žinoma grupė „JADA'“ . Kraštiečiai prašo balsuoti ir taip padėti laimėti itin jiems reikalingą paramą.

Gruodžio 8 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas  kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų, kurių bendra vertė sieks iki 14 500 eur ir net suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus scenoje“!

"Jurbarko kultūros centro big band „JADA'“ (džiada)- muzikalūs, veiklūs ir aktyvūs. Ne tik daug koncertuojame, bet ir aktyviai dalyvaujame visuomeninėse veiklose. Šiais metais jau antrą kartą surengėme muzikinę vasaros stovyklą, kurioje ne tik mokėmės muzikavimo paslapčių, bet ir paruošėme ir atlikome dvi koncertines programas.

Norėdami nustebinti klausytojus, dirbame ir vėliais vakarais, ir vasaros atostogų metu!

Gaila, bet vieniems geriausių ir didelį potencialą turinčių grupės muzikantų tenka groti ir su skolintais, ir su senais instrumentais. Tad turime svajonę - turėti savo tenorą saksofoną, kurio taip trūksta mūsų muzikantams", - sako „JADA'“ kolektyvas.

Balsuoti už „JADA'“ galite ČIA.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook