Naujieji konteineriai – ir iššūkis, ir grėsmė? (apklausa)

Naujieji konteineriai – ir iššūkis, ir grėsmė? (apklausa) (9)

2020-02-21

Jurbarkiečiai jau porą mėnesių naudojasi naujais šiukšlių konteineriais. Mieste įrengta 19 aikštelių, kuriose – po tris pakuočių bei vieną komunalinių šiukšlių konteinerį. Nuo pat pradžių skandalais dėl akis badžiusio broko pagarsėjęs projektas, panašu, gali turėti ir daugiau trūkumų. Gyventojai skundžiasi tuo, kad į pakuočių konteinerius ne tik sunku įmesti atliekas, bet ir lengva susižaloti.

Vienas tokių – jurbarkietis Darius. Vyras savo socialinio tinklo profilyje pasidalino nuotrauka – iki kraujo sužalota ranka.

„Ar čia man vienam nesiseka su naujais požeminiais šiukšlių konteineriais? Plastiką kišant per guma pridengtą skylę visad užsigauni rankas, šiandien ypatingai. Net nenoriu šiukšlių eit išnešt, nes dažnai panašiai“, - socialiniame tinkle rašė nukentėjusysis.

Diskusija netruko pasipildyti daugybės jurbarkiečių komentarais. Žmonės daugiausia skundėsi tuo, kad pro siauras angas sunku išmesti pakuotes. Kaip pavyzdį daug kas nurodė popierių. Bet kokį stambesnį daiktą tenka plėšyti ir mesti po mažytį gabalėlį.

Jurbarkiečiai vieni kitiems guodėsi ir dėl to, kad į angas dengiančias gumas apsibraižo ar net smarkiau susižaloja rankas.

„Dėl to aplink pilna šiukšlių. Žmonės tiesiog nekiša per tas mažytes angas, nes tai labai ilgai užtrunka ir labai nepatogu. Tiesiog ima ir palieka šalia konteinerių“, - rašė jurbarkietė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

Ar patogu naudotis požeminiais šiukšlių konteineriais?« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook