Pareigūnai tapo modeliais

Pareigūnai tapo modeliais (1)

2015-05-05

Esame įpratę matyti podiumu tarytum praplaukiančius modelius. Kartais ir gražiai atrodantiems pažįstamiems nepagailime komplimento – „tarsi nuo podiumo nužengęs“. Šį kartą kalbiname tiesiogine prasme tik ką nuo podiumo nužengusius pareigūnus –  Migracijos skyriaus Jurbarko grupės vyresn. specialistę Renatą Šepetienę ir Kriminalinės policijos skyriaus tyrėją Evaldą Buitkų. Jie balandžio mėnesį Gelgaudiškio dvare vykusiame renginyje „Veidrodėli, pasakyk“ demonstravo šukuosenas  bei rūbus. 

Grožio namų „S plius“ organizuotame renginyje dalyvavusiems kolegoms įspūdžių buvo per akis. Ypatingoje „modelių atrankoje“ dalyvauti neteko – tereikėjo atsiduoti renginio organizatorės Sonatos valiai. Ji geriausiai matė ir jautė, ką gali parodyti Renata ir Evaldas, kas jiems labiausiai tinka.

Neabejojame, kad kiekviena moteris mielai atsiduoda į grožio specialistų rankas – makiažas, nauja šukuosena, derantis rūbas -  kuri galėtų tam atsispirti? Vyrai ne visada yra ta medžiaga, iš kurios, kaip sakoma, lipdyk ką nori. Ar lengva buvo Evaldui atlaikyti, pvz., makiažo išbandymus? Ar prie pareigūno uniformos pratusiam pareigūnui nebuvo drovu išpuoštam  lipti į sceną? „Buvo įdomu dalyvauti ir išbandyti save kitame amplua. Prieš renginį išbandžiau įvairias grožio procedūras – man tai buvo nauja patirtis. Įvaizdžio keitimas visada įneša naujumo pojūtį ir suteikia galimybę pažvelgti į save kitaip“,- įspūdžiais dalijosi Evaldas.

Renata ir Evaldas pripažino, kad modelio darbas lengvas atrodo tik tada, kai sėdi prieš televizorių ir žiūri į podiumu vaikštančius gražius žmones. Kai pačiam tenka tai daryti, viskas ima atrodyti kitaip. Posakis, kad kaimyno kieme ir žolė žalesnė – puikiai tinka ir čia. Sunkiausias, pasak kolegų, buvo pasiruošimo laikotarpis. Visą savaitę teko vakarais eiti į repeticijas, jos užtrukdavo iki vidurnakčio, tačiau tai teikė malonumą.

Renginio diena buvo panašesnė ne į šventę, bet į sunkią darbo dieną – visi naujai „iškepti“ modeliai rinkosi nuo ryto, jiems buvo daromi makiažai, rengiami sceniniais rūbais, po to – rimta fotosesija, šukuosenų korekcija, repeticijos ir pagaliau – vakaro renginys.

Dažniau mados renginiuose dalyvaujantieji žino, kiek ilgai viskas užtrunka, tačiau Evaldas teigė  nesitikėjęs, net neįtaręs, kad vyrui šukuosena ir makiažas gali būti daromi net 5 valandas! Dabar jis prisipažįsta – dažytais plaukais ir su makiažu jautęsis, švelniai tariant, neįprastai... Dėl to teko šiek tiek varžytis, tačiau viską atpirko puikiai parinkti rūbai. Bendras įvaizdis, anot Evaldo, „buvo neblogas: leidau stilistei įgyvendinti savo idėjas“ (vyriškas santūrumas! – aut.).

Renatai viskas atrodė paprasčiau – su stiliste Sonata ją sieja abipusis pasitikėjimas, tad jai nebuvo sunku parinkti Renatai tinkančią šukuoseną, makiažą, rūbus bei aksesuarus – rezultatu abi buvo patenkintos.

Po renginio pareigūnai teigė įgiję kitokios patirties, smagu buvo atitrūkti nuo kasdieninių darbų, užlipti į sceną ir atrodyti kitaip nei kasdien. „Tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir gerų emocijų“, – neslėpė Renata. Evaldas santūrus: vertinimų sulaukęs visokių, tačiau didžioji dauguma sakė, kad viskas pavyko puikiai, ir jei panašiame renginyje tektų dalyvauti antrą kartą, jaustųsi kur kas drąsiau.

Turite informacijos, norite pasidalinti įspūdžiais ar problemomis? Rašykite redakcija@jurbarkosviesa.lt.

Policijos ir "Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook