„Pelenė“ vėl kviečia kurti stebuklą

„Pelenė“ vėl kviečia kurti stebuklą (0)

2019-12-01

Pelenės“ organizatorė Rasa Rakštelienė siekia sujungti grožį ir gerumą – šventėje surinktos lėšos skiriamos labdarai.

Gruodžio 6 d. 19 val. Panemunės pilyje vyks grožio ir labdaros šventė „Pelenė“. Ir grožis, ir atjauta artimui yra didieji mūsų kasdienybės stebuklai, todėl šią šventę rengianti verslininkė Rasa Rakštelienė kviečia visus, žada įspūdingą reginį bei galimybę prisidėti kuriant gerumo stebuklą. Kiekvienas, už 10 Eur nusipirkęs bilietą ir atėjęs į renginį, jau taps šio stebuklo dalininku, nes pinigai bus skiriami labdarai.

Šiemet „Pelenė“ – jau ketvirtoji. Jurbarkietės RR grožio terapijos studijos savininkės bei VšĮ „Rasos grožio terapija“ steigėjos R. Rakštelienės rengiama šventė nuo pat pirmosios 2015 m. sujungė grožį ir gerumą.

„Misija – surinkti lėšų labdarai. Pernai surinktą gražią sumą – 777 Eur – skyrėme vienai šeimai – pirkome šaldytuvą, dujinę viryklę ir kita, ko tada reikėjo šeimai. Šiemet nutariau paremti daugiau šeimų – keturias: dviejose auga diabetu sergantys vaikai, dvi – sunkiai materialiai besiverčiančios. Pirmosioms pirksiu insulino injekcijų, kurios kainuoja brangiai, kitoms daugiavaikėms šeimoms reikia rašomųjų stalų, kėdžių, naujų langų, naujo šaldytuvo... Šeimos gyvena Viešvilės ir Jurbarko seniūnijose, pasirinkau jas pasitarusi su seniūnais“, – pasakojo renginio organizatorė.

Grožio terapijos specialistė R. Rakštelienė teigia, kad šiemet „Pelenė“ bus ypač graži – Panemunės pilies menėje skleisis nepaprasto grožio puokštė, o kiekvienas, kuris ateis, jau prisidės prie gėrio kūrimo.

„Bilietas – 10 Eur, ir tai jau bus parama. Ir visi, kurie padeda kurti šventę, yra renginio rėmėjai: jie prisideda savo darbu, savo laiku – visiems labai ačiū!“ – sako R. Rakštelienė.

Pagausinti labdarai skirtą „Pelenės“ biudžetą šventės dalyviai galės ir dalyvaudami aukcione, kuriame išskirtinių savo gaminių siūlys „Sūrio džiazas“ ir Kidulių vyninė, Rūtos gėlių galerija, siuvimo studija „Jola“ ir Romarikos šilko namai bei renginio organizatorė Rasa, aukcionui paruošusi kuponą procedūroms RR grožio terapijos studijoje.

Atvykusiųjų į grožio ir labdaros šventę Panemunės pilyje laukia, pasak „Pelenės“ organizatorės, labai puikus šou. Romarikos šilko namų kolekciją „Vakaro šviesoje“ pristatys šokių studijos „Era“ (vad. Reda Žemelienė) šokėjos, o siuvimo studijos „Jola“ kolekciją „Pievų karalienė“ demonstruos modeliuotojos ir siuvėjos Jolantos Vilkelienės klientai.

Muzikuos Vadžgirio grupė „Kreizas“ (vad. Lina Lukošienė) ir solistai Toma Butkutė ir Naglis Mačėnas. Renginį ves jurbarkiečiams puikiai pažįstamas Lukas Bakšys ir Vitalija Jonikytė, kurią žino visa Lietuva. Jurbarkietė Vitalija – 2018 m. LNK televizijos realybės šou „Dydžio revoliucija“ nugalėtoja, o šiemet toje pačioje televizijoje ji vedė populiariausią vasaros realybės šou „Sala“.

Be abejo, bus ir Pelenė. RR grožio terapijos studijos savininkė R. Rakštelienė žiūrovams pademonstruos pilną įvaizdžio kūrimą „Pelenės virsmas“.

„Aš užaugau su filmuku „Pelenė“ ir tikiu, kad gėris visada nugali blogį. Todėl kuriu gėrį: noriu padaryti gražią šventę ir galbūt būti ta pasakos fėja krikštamote, kuri įneša truputėlį dvasingumo į mūsų širdis. Noriu, kad dėl gėrio visi susivienytų. Neabejoju, kad bus šiltas, gražus ir mielas renginys, todėl kviečiu visus gruodžio 6-osios vakare į Panemunės pilį“, – sako R. Rakštelienė.

„ŠVIESOS“ inforn.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook