Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Pelenė“ vėl kviečia kurti stebuklą

„Pelenė“ vėl kviečia kurti stebuklą (0)

2019-12-01

Pelenės“ organizatorė Rasa Rakštelienė siekia sujungti grožį ir gerumą – šventėje surinktos lėšos skiriamos labdarai.

Gruodžio 6 d. 19 val. Panemunės pilyje vyks grožio ir labdaros šventė „Pelenė“. Ir grožis, ir atjauta artimui yra didieji mūsų kasdienybės stebuklai, todėl šią šventę rengianti verslininkė Rasa Rakštelienė kviečia visus, žada įspūdingą reginį bei galimybę prisidėti kuriant gerumo stebuklą. Kiekvienas, už 10 Eur nusipirkęs bilietą ir atėjęs į renginį, jau taps šio stebuklo dalininku, nes pinigai bus skiriami labdarai.

Šiemet „Pelenė“ – jau ketvirtoji. Jurbarkietės RR grožio terapijos studijos savininkės bei VšĮ „Rasos grožio terapija“ steigėjos R. Rakštelienės rengiama šventė nuo pat pirmosios 2015 m. sujungė grožį ir gerumą.

„Misija – surinkti lėšų labdarai. Pernai surinktą gražią sumą – 777 Eur – skyrėme vienai šeimai – pirkome šaldytuvą, dujinę viryklę ir kita, ko tada reikėjo šeimai. Šiemet nutariau paremti daugiau šeimų – keturias: dviejose auga diabetu sergantys vaikai, dvi – sunkiai materialiai besiverčiančios. Pirmosioms pirksiu insulino injekcijų, kurios kainuoja brangiai, kitoms daugiavaikėms šeimoms reikia rašomųjų stalų, kėdžių, naujų langų, naujo šaldytuvo... Šeimos gyvena Viešvilės ir Jurbarko seniūnijose, pasirinkau jas pasitarusi su seniūnais“, – pasakojo renginio organizatorė.

Grožio terapijos specialistė R. Rakštelienė teigia, kad šiemet „Pelenė“ bus ypač graži – Panemunės pilies menėje skleisis nepaprasto grožio puokštė, o kiekvienas, kuris ateis, jau prisidės prie gėrio kūrimo.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook