Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policijos rėmėjai svečiavosi pasienyje

Policijos rėmėjai svečiavosi pasienyje (0)

2018-01-12

Sausio 10 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato jaunieji policijos rėmėjai, lydimi Veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Jolitos Ambrasienės ir policijos rėmėjos Jurgitos Volbikienės lankėsi VSAT Pagėgių rinktinėje ir Bardinų užkardoje.

Jauniesiems policijos rėmėjams VSAT Pagėgių rinktinės bendruomenės pareigūnė Vita Ažnė papasakojo apie pasieniečių darbą bei šios profesijos įgijimo galimybes, pademonstravo priemones, kuriomis nusikalsti linkę asmenys gabena kontrabandą bei aprodė muziejų ir papasakojo apie jo eksponatus.

Bardinų užkardoje VSAT pareigūnė policijos atstovams aprodė užkardos patalpas (virtuvę, persirengimo kambarį, poilsio kambarį, salę, sulaikytų asmenų patalpą) bei pademonstravo vaizdo stebėjimo sistemą ir išsamiai paaiškino apie valstybės sienos apsaugą, dažniausiai daromus nusižengimus ir nusikaltimus.

Išvyka į VSAT jauniesiems policijos rėmėjams buvo laukta, įsimintina ir naudinga, kadangi dalis jų planuoja tapti policijos ar pasienio pareigūnais. VSAT Pagėgių rinktinės bendruomenės pareigūnės Vitos Ažnės suteikta informacija, padės jiems pasirinkti teisingai.

Policijos ir „Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook