Skaitytoja: policininkė pademonstravo, kad yra neliečiama (nuo...

Skaitytoja: policininkė pademonstravo, kad yra neliečiama (nuotraukos) (3)

2016-10-28

Skaitytoją papiktino, kad uniformuota pareigūnė automobilį pastatė draudžiamoje vietoje, o pati nuėjo į parduotuvę. Skaitytojos nuotr.

Į redakciją kreipėsi dvi vairuotojos, kurios atsiuntė nuotraukų su pažeidėjais. Abi jurbarkietės tikina paprastai pažeidimų nefotografuojančios, tačiau užfiksuoti atvejai esą pasižymi akiplėšiškumu. Pirmoji skaitytoja užfiksavo, jos akimis, neleistinoje vietoje automobilį pastačiusią policijos pareigūnę, antroji – dvi neįgaliųjų vietas užėmusį automobilį.

Trečiadienį redakcijai laišką parašiusi vairuotoja neslėpė pasipiktinimo, kad ženklo, kuris draudžia ir stovėti, ir sustoti nepaiso policininkė. Pareigūnė savo automobilį neleistinoje vietoje pastatė mažosios „Maximos“ aikštelėje. 

„Pati stovėjau aikštelėje ir mačiau, kaip atvažiavo, nuėjo į parduotuvę ir užtruko keletą minučių. Nufotografavau jau grįžtančią atgal į mašiną. Kartais taisykles pažeidžiame visi, bet čia jau akivaizdžiai parodė, kad naudojasi savo pareigomis, pademonstravo eiliniams piliečiams savo neliečiamumą“, - rašė skaitytoja. 

Antroji situacija užfiksuota prie Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centro. Čia nufotografuota, kaip neįgalaus vairuotojo ženklais nepažymėtas automobilis pastatytas taip, kad užimtų dvi neįgaliesiems skirtas vietas. 

„Taip negalima. Apėjau visą mašiną, pažiūrėjau, ar nėra neįgaliojo ženkliuko – nebuvo. Reikia turėti padorumo. O čia, ne tik, kad neįgaliųjų vietas užėmė, bet ir akiplėšiškai skersai pastatė, kad viena mašina abi vietas užimtų. Matyt dvigubai neįgalus“, - ironizavo skaitytoja.

Turite naujienų? Praneškite: redakcija@jurbarkosviesa.lt.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook