Balsavimas

Ar pritariate radaro įrengimui mieste?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šunys vėl terorizuoja miestiečius (balsavimas, papildyta video)

Šunys vėl terorizuoja miestiečius (balsavimas, papildyta video) (3)

2016-12-02

Ketvirtadienio vakarą į redakciją kreipėsi du žmonės, kurie pranešė, kad aplink Dariaus ir Girėno g. esančius daugiabučius trainiojasi penkių ar šešių šunų gauja, kuri puldinėja žmones. Nuo gyvūnų tą vakarą nukentėjo vyras, kuriam teko bėgti nuo įsiutusių šunų. Jurbarkietis bandydamas išvengti įkandimų paslydo ir susižalojo kojas.

"Tie šunys krūva vaikšto ir puldinėja žmones. Kol kas nors rimtai nenukentės, vėl niekas nieko nedarys. Anksčiau jie būdavo dviese, dabar būrys išaugo. Ką tik užpuolė vyrą. Prieš tai - vaiką", - vakare rašė skaitytojas.

Vyras laišką redakcijai parašė ir naktį, apie 2 val., kai jį pabudino pagalbos šauksmai po langais.

"Kažką puolė smarkiai, žmogus klykė, pagalbos šaukėsi", - tikino skaitytojas.

Į redakciją kreipėsi ir nukentėjęs vyras. Jurbarkietis griūdamas nusibrozdino kelius, išsigando. 

"Baisiausia dėl vaikų, į kiemą išleisti nebegalima, šiukšlių nebegali išnešti. Sukandžios kada labai rimtai. Negi niekas už tai neatsakingas", - stebėjosi jurbarkietis.

Visai neseniai redakcija publikavo straipsnį apie tai, kad savivaldybė realiai nesprendžia benamių gyvūnų problemos, nevykdoma jų kontrolė. To pasekmė - padidėjęs beglobių gyvūnų skaičius, o susitikimai su neprižiūrimais šunimis baigiasi liūdnai. Lapkričio 14 d. beglobis šuo rimtai sužalojo nėščią moterį. Nors gyvūnas jau kurį laiką kėlė rimtų problemų, o nuo jo nukentėjo ne vienas žmogus, savivaldybė jį sugauti sugebėjo tik kilus skandalui.

Apie šią istoriją skaitykite:

Savivaldybė nesugeba sugauti nėščiąją apkandžiojusio šuns

Pasirodus publikacijai internete, į redakciją kreipėsi dar vienas skaitytojas, kuris atsiuntė nufilmuotą šunų gaują. Gyvūnai daugiabučių namų aikštelėje laisvai vaikštinėja ir pjaunasi tarpusavyje.

Papildysime.

 

Ar dėl benamių šunų mieste jaučiatės saugūs?

"Šviesos inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook