Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų įžūlumui ribų nėra (nuotraukos)

Vaikų įžūlumui ribų nėra (nuotraukos) (3)

2016-05-14

Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuri pasibaisėjo mažamečių vaikų elgesiu Kauno g. Du berniukai – trečiokas ir ketvirtokas bei į šeštą klasę einanti mergaitė užkabinėjo pro šalį einančias dvi merginas, jas ne tik įžeidinėjo, bet ir apmėtė akmenimis.

„Visaip išvadino. Ir „žertva“, ir visokia kitokia. Tiesiog ėjome iš parduotuvės, o tie vaikai ne pirmą kartą kabinėjasi – apspjaudo, limonadu aplieja, smėliu apipila. Šiandien tiesiog išdarkė, sekė iš paskos, kabinėjosi, akmenimis apmėtė. Sekė iki pat namų, kol užlipau į penktą aukštą“, - sakė viena iš nukentėjusių merginų.

Tačiau jaunųjų chuliganų trijulei to nepakako. Palaukę, kol jų aukos išeis į daugiabučio namo balkoną, jie jas apmėtė kiaušiniais.

„Buvau nuėjusi pas jų tėvus, nes puikiai žinau, kur gyvena – kaimynai juk. Tačiau po pokalbio pasijutau kalta, kad atėjau. Esą mes vyresnės, todėl turime vaikams nusileisti. Tarsi turėtumėm kentėti spjaudymąsi, mėtymą iš akmenų ir kitokias patyčias. Vaikai visai nevaldomi, o tėvai pateisina jų bjaurų elgesį“, - tikino mergina.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

Turite naujienų? Praneškite: redakcija@jurbarkosviesa.lt.

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook