Viešviliečiai išradingai pasipuošė Vasario 16-ajai

Viešviliečiai išradingai pasipuošė Vasario 16-ajai (0)

2021-02-17

Viešvilės pagrindinės mokyklos interneto svetainėje vasario 2 d. buvo paskelbtas pilietiškumo konkursas. Mokyklos bendruomenės nariai buvo pakviesti siųsti nuotraukas, kuriose užfiksuotos akimirkos, kaip ruošiasi švęsti Lietuvos Nepriklausomybės dieną. Džiugu, kad konkursas sulaukė moksleivių ir jų tėvelių dėmesio, jame sudalyvavo net 10 dalyvių.

Nuotraukose užfiksuotos akimirkos atskleidė pačias gražiausias idėjas, kaip šventę galima paminėti namuose. Pirmoji savo nuotrauką atsiuntė 2 klasės mokinė Mėta Ulevičiūtė, nuotraukose užfiksuota visa jos šeima. Štai ką mergaitė parašė apie savo idėją: „Lietuva – viena didelė šeima. Kiekvienos šeimos asmeninis indėlis yra lyg sraigtas didžios Lietuvos link: į nepriklausomybę, į klestėjimą, į gerovę... Mūsų šeimos, kiekvieno asmens, delnų ir pirštų antspaudai nugulė skirtingose Lietuvos vėliavos dalyse, tai simbolizuoja, jog Lietuvai kiekvienas iš mūsų svarbus, kaip asmenybė – darbais ir meile jai. „LIETUVA = ŠEIMA!“

Brolis ir sesė Matas ir Medeinė Kemeriai Vasario 16-osios proga savo kieme pastatė bunkerį, štai ką apie jį  parašė Medeinė: „Mūsų bunkeris yra daugiau nei metro dydžio, pailgas. Šį bunkerį statėm norėdami priminti Vasario 16 dieną, taip pat jis simbolizuoja draugystę ir vienybę. Šitas statinys yra iš sniego. Mes jį statėm, skaptavom, gražinom, dažėm, dėliojom ir dėjom visą savo širdį, kol išėjo štai toks gražus mūsų statinys. Jis vadinasi „Draugystės bunkeris!“

Konkurse sudalyvavo ir mūsų mažiausieji – darželio grupės „Pelėdžiukai“ vaikai. Jų nuotraukos idėja – „Vaikuose mūsų Lietuva“. Antrokė Rugilė Putramentaitė pagamino iš ledo skulptūrėlę: rankoje, papuoštoje tautinės vėliavos spalvomis, ji patalpino širdį. Rugilė sakė, kad „Lietuvoje telpa visa mano širdelė“. Rugilė taip pat atsiuntė ir savo šeimos nuotrauką, jos pagrindinė mintis tokia: „Nesvarbu, kur, svarbu Lietuvoje ir su savo šeima“.

Konkurse dalyvavo ir sesės Evelina ir Roberta Sakalauskaitės, kurios surengė gražią foto sesiją savo kieme. Roberta atsiuntė mielą nuotrauką su Lietuvos trispalve, o Evelina fotografavosi įsitaisiusi sniego pataluose.

Nuotraukų atsiuntė ir karantino laikotarpiu mokyklą lankančių mokinių grupė. Džiugu, kad ši mokinių padaryta kompozicija puoš mokyklos kiemą šventinę dieną.

Aštuntokas Armandas Kauneckas nuotraukoje užfiksavo stilizuotą trispalvę, kuri pagaminta iš makaronų. Istorijos mokytoja Eglė taip pat atsiuntė nuotrauką, kurioje užfiksuoti sniege išraižyti Gediminaičių stulpai. Džiaugiamės visų konkurso dalyvių darbais ir jie visi sulauks apdovanojimų, kai sugrįš į mokyklą.

Mokytoja Eglė Gečaitė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook