Įvykiai

Įvykiai

„Eurobiure“ – mįslinga vagystė (0)

Balandžio 13-osios pavakare policijai buvo pranešta apie vagystę „Eurobiure“. Apie 18 val. Vytauto Didžiojo g. įsikūrusios parduotuvės personalas pastebėjo, kad iš įmonės seifo dingo kiek daugiau, nei 200 eurų.

(Plačiau...)

Susidūrė traktorius ir automobilis, moteris išvežta į ligoninę (0)

Balandžio 12 d. apie 21.20 val. pranešta, kad Stiegvilų k. (Eržvilko sav.), kelyje Stragutė-Eržvilkas-Bebirvai, susidūrė dvi transporto priemonės – automobilis „Nissan Almera Tino“ ir  traktorius „John Deere 6930“, kuris tempė žemės ūkio padargą – sėjamąją „Vederstad Rapid RD 400C“.

(Plačiau...)

Pavogė automobilį, tuomet jį paliko mieste (nuotraukos) (2)

Balandžio 11 d. apie 18.30 val. į policiją kreipėsi jurbarkietė, kuri pranešė, kad po darbo pasigedo Barkūnų g., stovėjimo aikštelėje, buvusio automobilio „Ford Focus“.

(Plačiau...)

Burbinės miške rado naminukės varyklą (0)

Balandžio 10 d., 18.40 val., Burbinės miške (Seredžiaus sen.) policija rado bravorą ir sulaikė naminę degtinę gaminusius vyrus. 

(Plačiau...)

Veliuonos bažnyčios bokštą vėl papuoš laikrodis (0)

Atkurti bažnyčios bokšto laikrodį – veliuoniečių seniai brandinta mintis, kurią įgyvendinti pasirinktas Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios 600 metų jubiliejus.

(Plačiau...)

Girtas chuliganas peiliu sužalojo vyrą (0)

Vėlų ketvirtadienio vakarą Bandzinuose (Jurbarkų sen.), namuose, neblaivių vyrų konfliktas baigėsi vieno jų sužalojimu peiliu.

(Plačiau...)

Naktį mieste treniruosis kariai (0)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas šiandien (balandžio 6 dieną) nuo 23 val. iki balandžio 7 dienos 7. val. Jurbarko mieste organizuos naktinio orientavimosi mieste pratybas.

(Plačiau...)

Uždrausta rūkyti daugiabučių balkonuose. Sužinokite kur konkrečiai (5)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys balandžio 1 d. pasirašė įsakymą, kuriuo uždraudė rūkyti daugiabučių Dariaus ir Girėno bei Kęstučio g. daugiabučių balkonuose, terasose, lodžijose.

(Plačiau...)

Tvenkinyje rastas vyro kūnas (1)

Kovo 29 d. apie 20.30 val. Jurbarko r. sav. Šimkaičių sen. Lapgirių k. esančiame tvenkinyje rastas vyro (gim. 1960 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

(Plačiau...)

Konkurencijos taryba: LVAT patvirtino išvadas dėl vairavimo mokyklų kartelinių susitarimų (0)

Vairavimo mokykloms bei Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijai (LVMA), susitarusioms padidinti vairavimo mokymo paslaugų įkainius vartotojams, pateiktos sankcijos už kartelinius susitarimus, praneša Konkurencijos taryba.

(Plačiau...)

Visuomenė atsiliepė į policijos prašymą: įtariamosios nustatytos per keletą valandų (0)

Trečiadienio rytą Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai paprašė pagalbos. Policininkai tiria vagystę iš Jurbarke, Dariaus ir Girėno g. esančios parduotuvės. Vaizdo stebėjimo kameromis buvo užfiksuotos dvi moterys, galimai įvykdžiusios vagystę. Policija visuomenės prašė padėti atpažinti ir surasti moteris.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai galės rinktis, kokia vakcina skiepytis nuo koronaviruso (0)

Sveikatos apsaugos ministerija, gavusi naujas Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos rekomendacijas, palaikančias Europos vaistų agentūros (EVA) poziciją dėl vakcinos naudos suvaldant koronaviruso pandemiją, atnaujino gyventojų skiepijimą „AstraZeneca“ vakcina.

(Plačiau...)

Marijampolės apskr. policijos vadovu išrinktas Harimantas Poškevičius (0)

Policijos departamente surengtą nuotolinę atranką į Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas laimėjo Harimantas Poškevičius.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieško galimai 12 tūkst eurų pavogusio vyro (video) (0)

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK atliekamas ikiteisminis tyrimas byloje dėl to, kad 2020 m. gegužės 3 d. degalinės ,,Baltic Petroleum“ teritorijoje, esančioje Kalvarijos sav., Pasiekų k., Europos g., įsibrovus į autovežio ,,Mercedes-Benz“ kabiną, iš vidaus buvo pavogta rankinė su asmens dokumentais, banko kortelėmis ir įmonei priklausantys 12000 eurų.

(Plačiau...)

Jurbarko ir Kauno vartotojams šildymo sezonas kainavo milijonu mažiau (0)

Per ką tik prabėgusį 2021–ųjų sausį AB „Kauno energija“ savo vartotojams, papildomai sumažindama šilumos kainą, grąžino 92,6 proc. arba 479,5 tūkst. eurų daugiau, nei per 2020–ųjų sausį. Iš viso – 997 272 eurus.Tiek mažiau kauniečiai, Kauno rajono ir Jurbarko gyventojai per sausį išleido savo būstams ir kitoms patalpoms šildyti. Sutaupyti šiuos pinigus leido bendrovės taikoma kompensacija už pajamas, kurias bendrovė papildomai uždirbo ankstesniais laikotarpiais dėl susidariusio faktinių ir į šilumos kainą įskaičiuotų kuro bei šilumos įsigijimo kainų skirtumo.

(Plačiau...)

Viename langelyje interesantus priims Goda Vilkelienė (3)

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiosios specialistės pareigose  pradėjo dirbti  Goda Vilkelienė. 

(Plačiau...)

Atnaujintoje valgykloje keičiasi ir patiekalai (0)

Jau kitą savaitę Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos labdaros valgyklos klientų, čia perkančių pietus, lauks maloni staigmena – gardžiais ir sveikais patiekalais atnaujintas valgyklos meniu. Jiems paruošti virėjos įdeda daug meilės ir darbo, todėl labai džiaugiasi gražiais ilgalaikių klientų atsiliepimais ir laukia naujų.

(Plačiau...)

Pristatytas naujasis rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas (1)

Ketvirtadienį, kovo 4 d. Šimkaičiuose įsikūrusios ugniagesių komandos kieme Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Šimkaičių seniūnijos seniūnas Sigitas Vaitiekūnas ir kolegos ugniagesiai pasveikino pareigas pradėjusį eiti naująjį rajono priešgaisrinės tarnybos viršininką Vaidą Vaičiukyną. Dar išvakarėse prieš oficialiai tampant tarnybos viršininku, jis budėjo Šimkaičių ugniagesių komandoje, kur pastaruoju metu ir dirbo. Konkursą Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininko pareigoms užimti V. Vaičiukynas laimėjo vasario 10 dieną.

(Plačiau...)

Nemunas išnešė žiemą – ledonešį stebėjo minios (video) (3)

Antradienio popietę Nemune, ties Jurbarku, prasidėjo ledonešis. Stebėti retai matomo reginio suplūdo minios jurbarkiečių. Žmonės ledonašį fotografavo ir filmavo, dalinosi įspūdžiais.

Kiek anksčiau ledai pajudėjo ties Smalininkais ir Raudone.

(Plačiau...)

Plėšrūnai papjovė klebono triušius (5)

Vasario 21-osios rytą Viešvilės klebonas Kęstutis Pajaujis savo ūkyje pamatė nemalonų vaizdą – triušių narvo tinklas buvo sudraskytas, o devyni gyvūnai papjauti. Nė vienas triušis nedingo ir nebuvo suėstas, visi jie palikti šalia narvo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook