Įvykiai

Įvykiai

Vagys iššlavė sodybą (1)

Liepos 9 d. policijai pranešta, kad apvogta sodyba Paulių k. (Šimkaičių sen.) Apie 15 val. į negyvenamą sodybą atvykęs vyras pamatė, kad kažkas nupjovė durų spynas ir pasisavino įvairaus turto. 

(Plačiau...)

Nusikaltėliai išjungė šaldytuvus su pienu (0)

Liepos 7-ąją policija sulaukė pranešimo apie neįprastą nusikaltimą. Apie 17 val. pastebėta, kad Skirsnemunėje, Nemuno g., kažkas pateko į pieno surinkimo punktą ir pridarė nemenkos žalos.

(Plačiau...)

Skalsu kalbos. Etnologas dr. Arvydas Griškus: nuostabus dalykas – derinti senas ir dabarties tradicijas, kurti naujas (0)

„Nuostabus dalykas – derinti senas ir dabarties tradicijas, kurti naujas“, – sako Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro vadovas etnologas dr. Arvydas Griškus.

(Plačiau...)

Nuo kelio nulėkęs „Ford Focus“ vertėsi, mergina - ligoninėje (0)

Penktadienio pavakarę, apie 16 val. 54 min. Jurbarko rajone, Giedrių kaime, kelyje Jurbarkas – Butkaičiai – Paviščionys įvyko avarija.

(Plačiau...)

Veliuona ruošiasi bažnyčios 600 metų jubiliejui (0)

Birželio mėnesį Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje dirbo būrys tyrėjų, mokslininkų. Buvo surengtas ir Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Fotografijos studijų programos studentų pleneras. Tai Kultūros tarybos finansuojamo projekto „Veliuonos bažnyčia ir parapija: istorija ir dabartis“ dalis. Studentai fotografavo Veliuonos bažnyčią, jos architektūrinius elementus, altorius, varpus, vargonus, skulptūras ir pan. Fotografuota ir Šakių rajono savivaldybės Sutkų bažnyčioje, į kurią išvežtas Veliuonos bažnyčios altorius. Tai paruošiamieji darbai šios šventovės 600 metų jubiliejui, kuris bus minimas 2021 metais.

(Plačiau...)

Aiškėja 18-mečio nužudymo Jurbarke detalės: 14-metė nukreipė aukos dėmesį, o sėbras dūrė peiliu (0)

Aiškėja naujos kraupios detalės 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo byloje – tyrėjų duomenimis, vaikiną įviliojus į apleistą darželį, 14-metė siekdama nukreipti dėmesį ėmė jam rodyti filmuotus vaizdus telefone, o tuo metu jos bendrininkas, dabar jau pilnametis Kęstutis Vyturys puolė badyti auką.

(Plačiau...)

Nemune maudytis draudžiama (0)

Birželio 30 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Seredžiaus, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.). v

(Plačiau...)

Prisimintos pirmųjų žudynių aukos (nuotraukos) (0)

1941 metų liepos 3 d. įvykdytos pirmosios žydų masinės žudynės Jurbarke – sušaudyti 322 žmonės. Tarp aukų – ir žymus mūsų krašto skulptorius Vincas Grybas. Ši diena prisiminta Genocido aukų kapinėse. 

(Plačiau...)

Pasirašyta sutartis dėl Naujamiesčio progimnazijos stadiono (5)

Liepos 2 d. pasirašyta Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo rangos darbų sutartis su pirkimo laimėtoju UAB „Sūduvos statyba“. Sutarties vertė – 314 739,26 Eur su PVM.

(Plačiau...)

Užtvankoje – ančių gelbėjimo operacija (nuotraukos) (0)

Trečiadienį į Jurbarko rajono savivaldybės socialinį tinklą „Facebook“ buvo gauti kelių susirūpinusių rajono gyventojų pranešimai su filmuota medžiaga, kad Jurbarkų tvenkinyje esančioje vandens pratekėjimo sistemoje yra įstrigusios trys laukinės antys. Po didžiulių liūčių Jurbarkų tvenkinys kaip niekad patvinęs ir dėl didelės vandens jėgos paukščiai neturėjo galimybių išskristi ar išplaukti.

(Plačiau...)

Karys gabeno kontrabandą (2)

Birželio 30 d. apie 20.30 val. Dainių II k. (Jurbarkų sen.) policijos patruliai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Golf“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas Lietuvos kariuomenės karys. Per apžiūrą transporto priemonėje rasta daugiau nei aštuonių tūkstančių eurų vertės kontrabanda.

(Plačiau...)

Dingusią moterį ir jos automobilį rado prie Smalininkų (3)

Antradienį netoli Smalininkų, miškuose, rastas dingusios Redos Bosaitienės automobilis. Vietovę nedelsiant pradėjo šukuoti gausios policijos pajėgos. Po keleto valandų buvo rastas ir moters kūnas. 

(Plačiau...)

Miestas ruošiasi šventei (1)

Birželio 29 d. įvyko Jurbarko krašto šventės organizacinės grupės pasitarimas. Tradicinė šventė šiais metais vyks rugpjūčio 20–23 dienomis ir bus kiek kitokia nei esame įpratę, tačiau tokia pat įvairi, įdomi ir spalvinga.

(Plačiau...)

Ministras Algirdas Monkevičius reiškia užuojautą dėl draugijos „Žalgiris“ viceprezidento Petro Valučio mirties (0)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius reiškia užuojautą mirus ilgamečiam draugijų „Nemunas“ ir „Žalgiris“ rajonų tarybų pirmininkui, draugijos „Žalgiris“ viceprezidentui Petrui Valučiui.

(Plačiau...)

Lietuvos sporto bendruomenėje – netektis: mirė buvęs „Žalgirio“ draugijos pirmininkas (2)

Birželio 28 d. būdamas 68-erių metų, mirė ilgametis draugijų „Nemunas“ ir „Žalgiris“ rajonų tarybų pirmininkas, draugijos „Žalgiris“ viceprezidentas Petras Valutis.

(Plačiau...)

Pavogė veršelį (0)

Birželio 25 d. buvo gautas pranešimas, kad birželio 21 d., apie 11 val., Ridikiškių k. (Girtdžių sen.), iš moteriai (gim. 1932 m.) priklausančios sodybos pažįstamas asmuo pavogė karvės jauniklį veršelį (apie 14 dienų amžiaus) ir 3 metų karvę. 

(Plačiau...)

Automobilyje rado narkotikų (0)

Jurbarko policijai įkliuvo galimai kvaišalų turėjęs vyras. Birželio 19 d. apie 13 val. 55 min. Jurbarke Žvejų g. pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Mersedes Benz“, kurį vairavo 35-erių jurbarkietis. Kilus įtarimams patruliai detaliau patikrino transporto priemonę ir joje rado pakelį su baltos spalvos milteliais.

(Plačiau...)

Galvą persišovė nelegaliu ginklu (0)

Birželio 20-osios naktį, apie 00.15 al., į Kauno klinikas buvo atvežtas Papartynų k. (Seredžiaus sen.) gyventojas. Vyrui medikų pagalbos prireikė dėl šautinės žaizdos galvoje.

(Plačiau...)

Įtariama, kad padegė policininko automobilį (5)

Trečiadienio vakarą, apie 23.45 val., Jurbarke Valančiaus g. užsidegė policijos pareigūnui priklausantis automobilis  „Opel Omega“.

(Plačiau...)

Aiškinamasi, kas paštomatuose Kaune ir Jurbarke savinosi ne savo siuntas (0)

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl sukčiavimo, kuomet laikotarpiu nuo kovo 23 d. iki gegužės 5 d. Kauno ir Jurbarko miestų įvairiose vietose iš paštomatų pasisavintos ne savo siuntos. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenis, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook