Balsavimas

Ar jaučiatės saugūs pėsčiųjų take prie Imsrės

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Buvusią draugę sumušė, išžagino ir grasino papjauti (0)

Nežmonišku elgesiu pasižymėjusiam žagintojui – kelialapis į pataisos namus, jo aukai – finansinė kompensacija ir sielos randai, kuriuos vargu ar kada pavyks išsigydyti. Tokiu rezultatu pastarosiomis dienomis Kauno apygardos teismas užbaigė šiurpią istoriją, kuri 2016 m. pradžioje prasidėjo Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Seredžiuje vagis apiplėšė degalinę, o prieš tai sudaužė vaizdo stebėjimo kamerą (2)

Trečiadienio naktį kaukėtas vyras apvogė „Emsi“ degalinę Jurbarko rajone, Seredžiuje. Prieš tai jis dar sudaužė vaizdo stebėjimo kamerą.

(Plačiau...)

Narkotikus maskavo prieskoniais (0)

Spalio 13 d. pareigūnai patikrino 25-erių skirsnemuniškio namus. Kratą atlikę policininkai gyvenamosiose ir pagalbinėse patalpose rado ir paėmė prietaisą narkotinių medžiagų svėrimui bei smulkinimui bei galimai kanapių ir dalių.

(Plačiau...)

Sukčiai vėl atakuoja gyventojus (0)

Dvylika. Tiek pranešimų ir rajono gyventojų policija sulaukė per spalio 13 ir 14 dienas. Telefoniniai sukčiai atakavo tiek miesto, tiek kaimo gyventojus. Nusikaltėliai rinkosi laidinius telefonus turinčias aukas ir iš jų bandė išvilioti didžiules sumas.

(Plačiau...)

Miestą užgriuvo „zombiai“ (video, nuotraukos, balsavimas) (11)

Sekmadienį į redakciją kreipėsi keletas skaitytojų, kurie pasipiktino situacija mieste. Žmonės stebėjosi, kad P. Cvirkos ir M. Valančiaus gatvių rajone pilna beveik iki komos apsvaigusių asmenų. Du ant suoliuko ir takelio besiraičiojantys vyrai užfiksuoti pėsčiųjų take prie Imsrės, dar vienas – Cvirkos g.

(Plačiau...)

Rajone paskelbta ekstremali padėtis (0)

Spalio 3 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė. Posėdyje svarstyti du, tačiau itin svarbūs mūsų rajonui, klausimai. 
(Plačiau...)

Kūrėjai pina „Aukso vainiką“ (1)

Spalio 3 d. Jurbarko krašto muziejuje pradėtas pinti „Aukso vainikas“. Liaudies meno parodos vietiniam turui medžio drožybos kūrinius pateikė Rimandas Plevokas, peizažus, megztas pirštines ir kojines pristatė Laimutė Ašmonaitienė, Gražina Dzedulionienė – riešines, Elena Montvydienė – staltieses ir servetėles, Ona Jasaitienė – skutinėtus margučius ir siuvinėtus paveikslus.

(Plačiau...)

Policija be bendruomenės – kaip kūnas be rankų (0)

Pirmadienį visoje šalyje policijos pareigūnai šventė Angelų sargų dieną. Profesinė teisėsaugininkų šventė tradiciškai minima spalio 2-ąją. Šiemet per iškilmes pagerbti ne tik pareigūnai, bet ir eiliniai žmonės, kurių dėka buvo užkirstas kelias nelaimės ar nusikaltimams.

(Plačiau...)

Sėjamoji mašina sužalojo darbininkui ranką (0)

Sekmadienį Jurbarko rajone per žemės ūkio darbus laukuose sužalotas vyras.
 
 Nelaimė įvyko apie 14 val. Jurbarko rajono Lybiškių kaime. 44-erių vyrui dirbant laukuose traktoriumi „Belarus 952.4“ su prikabinta sėjamąja mašina, į jos sraigtą buvo įtraukta ant sėjamosios mašinos stovėjusio 41-erių vyro ranka. 

(Plačiau...)

Iš mokyklos – į ligoninę (0)

Jurbarko ligoninės medikai policijai pranešė apie galvos traumą patyrusį nepilnametį.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook