Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Čigonai apšvarino Raudonės mokyklą (4)

Kovo 18 d. čigonai apvogė Raudonės mokyklą. Mikroautobusu apie 11 val. atvažiavę trys vyrai akiplėšiškai susikrovė apie tris tonas įvairaus metalo ir išvyko. Svetimą turtą pasisavinusiems veikėjams buvo nesvarbu, kad metalą jie pasiėmė tiesiai po vaizdo stebėjimo kameromis.

(Plačiau...)

Užsidegė klubas „Mituva“ (video) (0)

Šeštadienį, 19.22 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Girdžiuose dega klubas „Mituva“.

(Plačiau...)

Išgelbėjo nusiskandinti bandžiusią moterį (3)

Kovo 14 d. vakare Jurbarko rajono policijos pareigūnai išgelbėjo Nemune norėjusią nusiskandinti moterį. Pareigūnai apie 20 val. gavo pranešimą apie tai, kad ties Jurbarku, upėje, skandinasi moteris.

(Plačiau...)

Tyrimas: arbatą mėgstame, bet geriame neteisingai (0)

„Skonio ir kvapo akademijos“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad lietuviai arbatą mėgsta taip pat kaip ir kavą, tačiau jiems trūksta bendrų žinių apie arbatos ruošimą ir kainodarą. Mėgstamiausios yra juodoji ir žalioji arbatos, o pagrindinis pasirinkimo kriterijus – šio karštojo gėrimo skonis.

(Plačiau...)

Valstybingumo šimtmečiui – 312 Trispalvių Girdžių seniūnijoje (0)

Girdžių seniūnija ir seniūnaičiai Jurgita Šlyterienė, Nijolė Kairaitienė bei Linas Klijūnas kviečia per valstybines šventes ne tik Trispalvę išsikelti prie savo sodybos ar daugiabučio, bet ir paraginti tai padaryti kaimyną. Skelbiame konkursą „312 Trispalvių – valstybingumo šimtmečiui“, skirtą artėjančiam Lietuvos valstybingumo šimtmečiui.

(Plačiau...)

Į akciją „10 tūkstančių žingsnių kasdien“ dar galima suspėti (0)

Malonu, kad akcija 10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“ sulaukė didelio susidomėjimo ir palaikymo. Kad yra daug ėjimo ir kitų panašių fizinio aktyvumo formų entuziastų, kurie, tikimės „užkrės“ tuo ir kitus.

(Plačiau...)

Sudegė bandelių kioskas (0)

Kovo 3-osios naktį apie 2 val. Kęstučio gatvėje įsiliepsnojo greta daugiabučių esantis kioskas, kuriame prekiaujama konditerijos gaminiais.

(Plačiau...)

Kiduliečiai kviečiami ir Kovo 11-tąją švęsti kitaip (0)

Ateinantį šeštadienį, 15 val., Griškabūdžio kultūros centro jaunimo teatras (režisierė R. Uzialienė) į Kidulių dvarą atveža spektaklį pagal Sauliaus Šaltenio pjesę „Škac, mirtie, visados škac…“. Vietoj įprastų Lietuvos Nepriklausomybės dienos ceremonijų siūloma pasimėgauti lengva lietuviškos dramos doze. Būtent S. Šaltenio kūrybai būdinga stipria tautine savimone, kuri ankščiau gaivino, išjudino ir nušvietė niūroką sovietinės Lietuvos kultūrinį gyvenimą.

(Plačiau...)

Pavasarį vėl grasina šunų ir kačių platinamos ligos (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, 2016 m. Lietuvoje užregistruoti 149 šunų ir kačių platinamų ligų atvejai (69 – toksokarozės, 54 – toksoplazmozės ir 26 – echinokokozės). Labiausiai paplitusios šunų ir kačių platinamos ligos yra toksokarozė, toksoplazmozė ir echinokokozė. Dažniausiai jomis užsikrečia ir serga 4–9 metų vaikai, nes jie neturi higienos įgūdžių, pavyzdžiui, neparaginti suaugusiųjų nenusiplauna rankų prieš valgį, deda į burną įvairius daiktus. Užsikrėtimą ir sergamumą taip pat sąlygoja nesusiformavusi vaikų imuninė sistema, užteršta aplinka, dažnas ir netinkamas bendravimas su savo augintiniais. 

(Plačiau...)

Skandalas: pacientų burnose atsidūrė 1000 nelegalių dantų protezų (9)

Teisėsaugos pareigūnai Jurbarke patraukė baudžiamojon atsakomybėn vietos 46 metų dantų techniką ir keturis odontologus, nelegaliai iš jo įsigijusius dantų protezus. Jiems visiems iškeltos bylos dėl neteisėto vertimosi ūkine-komercine veikla ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook