Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

JURBARKO ŽIOBRINĖS 2017 (0)

Gegužės 6 d. Jurbarke šurmuliuos tradicinė verslo ir miesto šventė, į kurią įsilies ir  klasterio „Panemunių turai“ organizuojama Jurbarko žiobrinė. Prie Nemuno kviečiame ir laukiame žvejų ir tikimės, kad jie susipažins su varžybų nuostatais.

(Plačiau...)

Verslininkas įtūžo dėl naujų ribojimų – meta iššūkį S. Skverneliui ir A. Verygai (4)

Netoli Jurbarko parduotuvę atidaręs verslininkas meta iššūkį premjerui ir sveikatos apsaugos ministrui kviesdamas juos padirbėti prie prekystalio.

(Plačiau...)

Per avariją automobilio nuolaužos įkalino žmogų (0)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Jurbarko rajone įvyko skaudi avarija. Susidūrus automobiliams, vieną žmogų prispaudė automobilio nuolaužos.

(Plačiau...)

Muziejuje - matematikų šventė (nuotraukos) (0)

Šiandien Jurbarko krašto muziejuje rinkosi matematikai - čia vyko Jurbarko švietimo centro surengtas edukacinis renginys „Jurbarko krašto matematikai vakar ir šiandien. Matematinio ugdymo aktualijos“.

(Plačiau...)

Tikrins perspėjimo sistemą (0)

Balandžio 19 d. 11.52 val. vyks perspėjimo sirenomis sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos vietinio valdymo elektros sirenos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie atliekamą tikrinimą tuo metu informuos per Lietuvos radiją ir televiziją.

(Plačiau...)

Automobilis partrenkė į gatvę išbėgusį berniuką (0)

Balandžio 12 d. Jurbarko ligoninės medikai informavo policiją apie sutektą pagalbą automobilio partrenktam berniukui. Per eismo įvykį nukentėjusiam dešimtmečiui lūžo dešinė ranka. 

(Plačiau...)

Jurbarke pensininkas perėjoje partrenkė mergaitę ir pabėgo (4)

Aštuntą dešimtį įpusėjęs jurbarkiškis, šiurkščiai pažeidęs eismo taisykles, pabūgo atsakomybės ir nuvažiavo iš įvykio vietos, prisidarydamas dar didesnių nemalonumų.

(Plačiau...)

Siūlo darbą specialistui (4)

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras skelbia atranką specialisto pareigoms užimti.

(Plačiau...)

Geriausio mechaniko konkurso bronza - Smalininkų auklėtiniui (2)

Šeštadienį, balandžio 1 dieną, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje dėl geriausiojo titulo varžėsi 8 geriausi profesinių mokyklų auklėtiniai iš visos Lietuvos. „Geriausio jaunojo automechaniko 2017“ titulą iškovojo finalistus priėmusios mokyklos auklėtinis Kęstutis Mockus.

(Plačiau...)

Rekordinis partizanų pagerbimo žygis girių takais – pokario karžygiams nusilenkė 2 200 žmonių (nuotraukos) (0)

Lietuvoje smarkiai populiarėja žygiai, skirti už laisvę ginklu kovojusių pokario karžygių atminimui. Už laisvę kovojusius Kęstučio apygardos partizanus šeštadienį Jurbarko krašte pagerbė net 2,2 tūkst. žmonių, atvykusių iš visos šalies aplankyti didvyrių žūties, stovyklaviečių, slėptuvių, mūšių vietų. Tai – rekordinis skaičius žygeivių, kada nors dalyvavusių Pėsčiųjų žygių asociacijos (PŽA) rengiamose miško brolių pagerbimo akcijose.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook