Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Sulaikė apie nusižudyti ketinusius paauglius pranešusią trijulę (0)

Sekmadienį Jurbarko policija gavo pranešimą apie įtartiną paauglių elgesį Smalininkų seniūnijoje, Kranto gatvėje.

(Plačiau...)

Užpuolė ir subadė laiptinėje (0)

Spalio 13 d. apie 20.30 val. į ligoninę iš Jurbarko, Kauno g., namų, pristatytas ir dėl durtinių-pjautinių žaizdų nugaroje paguldytas vyras. Nukentėjusysis paaiškino, kad tą patį vakarą namo laiptinėje, kalbant su kaimyne, pajuto skausmą nugaroje ir pamatė tris nubėgančius asmenis.

(Plačiau...)

Kraupi žmogžudystė Jurbarko r.: moteris puolė valyti pirštų atspaudus, bet bausmės neišvengė (0)

Gudrią versiją sukūrusi 37 metų jurbarkietė Zimfyra Brižinskaitė bandė apgauti teismą ir prokuratūrą, tačiau jai nepadėjo nei pirštų antspaudų nuvalymas, nei įkalčių slėpimas: moteris pripažinta kalta dėl savo 60 metų draugo nužudymo.

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos mergaitės tėvas prabilo televizijoje (0)

„Jei ne viešumas ir garsių žmonių įsikišimas, nežinau, kuo būtų baigęsis mano dukters užpuolimo tyrimas, nes nuo pat pradžių viskas vyko labai vangiai. Išgirdęs kas įvyko skubėjau į ligoninę, ir verkiau... Eisiu iki galo, kad mano dukrytę sužalojęs vaikinas atsakytų už savo veiksmus“, – taip laidoje teigė sumuštos eržvilkiškės merginos tėtis.

(Plačiau...)

Šaulių kuopa kviečia į savo šimtmečio šventę (programa) (0)

Spalio 19-20 dienomis Jurbarko krašto šauliai švęs įsikūrimo šimtąsias metines. Petro Paulaičio kuopos šauliai kviečia į šiai progai skirtus renginius.

(Plačiau...)

Lietuvoje seifus plėšę makedoniečiai ir albanai – jau areštinėje (gali būti, kad jie vogė ir Jurbarke) (0)

Nuo praėjusių metų įvairiuose Lietuvos regionuose buvo gaunami pranešimai apie įsibrovimus į parduotuves, įmones, įstaigas, kurių metu pagrobiami seifai ar materialinės vertybės iš seifų.

(Plačiau...)

Paštininkai prašo suvaldyti juos puldinėjančius šunis (1)

Per pirmą 2019 pusmetį, atlikdami savo darbą, nuo agresyvių šunų nukentėjo net 12 Lietuvos pašto laiškininkų ir ši tendencija nedžiugina – tokių atvejų kasmet daugėja 30 proc. Kad darbuotojų sužalojimų sumažėtų, spalio mėnesį Lietuvos paštas pradėjo prevencinę kampaniją „Šuo (ne)kanda“: jos metu pašto skyriuose gyventojams nemokamai dalinami specialūs lipdukai, skirti pažymėti kiemus, kuriuose yra palaidų šunų, gyventojai į pašto dėžutes gaus į šią problemą dėmesį atkreipiančias informacines skrajutes, o dėl agresyvaus šuns nepristačius siuntos ar prenumeratos, apie tai gyventojai bus informuojami atskiru pranešimu.

(Plačiau...)

Prie vairo - girtas pasienietis (0)

Spalio 5-ąją apie 11 val. Jurbarko Muitinės g. policininkai patikrinimui sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „Subaru Outback“. Paaiškėjo, kad jį vairavo girtas pasienietis.

(Plačiau...)

Girdžiuose ūžė teatralizuotas „Senasis turgus“ (2 video, nuotraukos) (7)

Sekmadienį girdžiškiai vieni kitus ir svečius kvietė į rudens gėrybių puotą. Miestelyje ūžė teatralizuotas „Senasis turgus“ 

(Plačiau...)

Pagerbti rajono pedagogai (nuotraukos) (0)

Šiandien Jurbarko r. pedagogai savo profesinę šventę minėjo Jurbarko kultūros centre. Apdovanojimo ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ apdovanotos Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos istorijos mokytoja Birutė Genienė ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook