Balsavimas

Kaip vertinate rajono politikų lakstymą per partijas ir frakcijas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Viešvilėje ir Jurbarke – du nemokami gero kino seansai (0)

„Kino pavasario“ žiūrovų geriausiai įvertintus filmus nemokamai rodantis edukacinis projektas „Kino karavanas“  atvyksta į Jurbarką ir jo rajone esantį miestelį Viešvilę.

(Plačiau...)

Kviečiama savo miestui laimėti riedlenčių parką (0)

Šią vasarą Jurbarko rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

(Plačiau...)

Garsus kultūristas Linas Račas girtas nulėkė nuo kelio (atnaujinta informacija, video) (10)

Penktadienį, apie 18 val., specialiosioms tarnyboms pranešta apie avariją prie Eržvilko. Nelaimė įvyko pro miestelį vedančiame kelyje, netoli nuo eismo žiedo. Netrukus paaiškėjo, kad prabangų septintos serijos „BMW“ metalo laužu pavertė garsus kultūristas Linas Račas. Pirminiais duomenimis, jis vairavo girtas.

(Plačiau...)

Gėlynus retina ilgapirščiai (0)

Šiandien „Šviesoje“ pasirodžius straipsniui apie miesto apželdinimą ir jurbarkiečių pastangas puošti miestą, ryte sulaukėme naujienų – UAB „Jurbarko komunalininkas“ Želdinių priežiūros vadovė Liljana Dragūnavičienė informavo, kad į gėlynus įsisuko vagys.

(Plačiau...)

Bibliotekos niokotojas sulaukė bausmės (4)

Šiandien Jurbarko rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje T. B. paskelbtas nuosprendis dėl vairavimo esant neblaiviam. 

(Plačiau...)

Policija žymės daiktus (0)

Daiktų žymėjimas – viena iš vagysčių prevencijos priemonių. Žymimi vertingesni daiktai, kurie dažniausiai tampa vagišių grobiu: dviračiai, motoroleriai, garso ar vaizdo technika, kompiuteriai, televizoriai, fotoaparatai ir kita.

(Plačiau...)

Vandalai linksminosi šaudydami į šviestuvus (5)

Birželio 22 d. rytą UAB „Jurbarko komunalininkas“ darbininkai, ruošdami Dvaro parko teritoriją Joninių šventei, pastebėjo, kad sudaužyti parke ir palei taką prie Mituvos stovinčių šviestuvų gaubtai.

(Plačiau...)

Informacinę aikštelės lentą nuplėšė paauglės (0)

Kauno g. 38 namo gyventojai įsitikinę, kad jei ne jų pastangos saugoti kieme esančią krepšinio aikštelę, iš jos seniai nieko nebūtų likę. Tačiau susitvarkyti su niokotojais sunku ne tik čia gyvenantiems žmonėms, bet ir aikštelę prižiūrinčiai Jurbarko miesto seniūnijai.

(Plačiau...)

Gyventojus priims radiologas ir echoskopuotojas (0)

Birželio 23 d. Kauno g. 52, Jurbarke, Kauno MU klinikų radiologas, echoskopuotojas gyd. K. STANKEVIČIUS ultragarsu tirs pilvo organus (kepenis, tulžies pūslę, kasą, blužnį, inkstus, antinksčius, pilvo aortą, šlapimo pūslę, gimdą, kiaušides, prostatą), sėklides, krūtis, skydliaukę, galūnių raumenis, sausgysles, sąnarius, kaklo miego arterijų, kojų arterijų, venų kraujotaką. 

(Plačiau...)

Nemuno vanduo užterštas išmatomis, maudytis draudžiama (0)

Birželio 5 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno prie Jurbarko, Jurbarko karjero, Mituvos užtvankos. Gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai rodo, kad vandens telkinių Jurbarko karjero ir Mituvos užtvankos vandens kokybė atitinka higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičius leidžiamų normų neviršija). Tačiau prie Nemuno vandens nepatariama net artintis.
(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook