Įvykiai

Įvykiai

Policija prašo pagalbos surandant vagis (nuotraukos) (4)

Kovo 10 d.  Jurbarko r. policijos komisariaro pareigūnai iš parduotuvės esančios Dariaus ir Girėno g., Jurbarko m., gavo pareiškimus dėl vasario 22 d. ir kovo 3 d. įvykdytų vagysčių. 

(Plačiau...)

Dėl pašalpų, kompensacijų ir kitų išmokų (0)

Pratęsus karantiną, Jurbarko miesto gyventojų prašymai dėl pašalpų, kompensacijų, įvairių išmokų bei socialinių paslaugų ir toliau seniūnijoje bus priimami nuotoliniu būdu: telefonu, elektroniniu paštu arba per interneto svetainę www.spis.lt.

(Plačiau...)

Siautėjusiam ir policininkus užkrėsti grasinusiam chuliganui - teistumas greičiau, nei per parą (1)

Pareigūnų susidūrimas su girtu ir agresyviu piliečiu, įtikėjusiu, kad serga koronavirusu ir bandžiusiu apkrėsti juo pareigūnus, baigėsi nemokama nakvyne ant kietų areštinės gultų ir rimta bausme.

(Plačiau...)

Į miestą grįžo dezinfekciją atliekantys darbininkai (dezinfekuojamų vietų sąrašas) (1)

„Jurbarko komunalininkas“ informuoja, kad mieste dezinfekuojamos viešosios erdvės ir jose esantys smulkūs miesto įrenginiai (suoliukai, biotualetai, autobusų sustojimo vietos).

(Plačiau...)

Spjaudė į policininkus ir šaukė, kad užsikrėtęs koronavirusu (3)

Kovo 31-osios vakarą, apie 19.50 val., policija skubėjo į namą Dariaus ir Girėno g. Jurbarke dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

(Plačiau...)

Savaitgalį liejosi smurtas prieš artimuosius (0)

Praėjęs savaitgalis policijos suvestinėje atrodo niūriai - rajono gyventojai gėrė ir mojavo kumščiais. Policijai teko raminti smarkuolius, mušusius ir gyvenimo drauges, ir savo sugėrovus.

(Plačiau...)

Sukčiai įsisuko į kaukių ir dezinfekcinio skysčio prekybą: pirkėjai lieka be pinigų ir prekių (1)

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, suaktyvėjo sukčiai, kurie feisbuko paskyrose siūlo įsigyti kaukes ir dezinfekcinį skystį. Pinigus pervedę pirkėjai neatgauna nei prekių, nei pinigų. Vartotojų teisių gynėjai perspėja, kad tai tampa masiniu reiškiniu ir jau kreipėsi į didžiąsias Lietuvos interneto platformas. Atkuto ir perpardavėjai.

(Plačiau...)

Panaikinta privaloma prastova - įstaigų vadovai spręs patys (5)

Jurbarko rajono savivaldybės meras kovo 27 d., penktadienį, išleido potvarkį  „Dėl karantino metu funkcijų nevykdančių įstaigų darbuotojų prastovos“, kuriuo buvo panaikintas ankstesnis nurodymas savivaldybės kultūros, sporto ir neformalųjį švietimą vykdančių įstaigų darbuotojams, karantino metu neturintiems galimybės atlikti jiems priskirtų funkcijų, skelbti prastovą.

(Plačiau...)

Pjūklą akiplėšiškai pavogė iš panosės (6)

Ketvirtadienio rytą Jurbarke įvykdyti akiplėšiška vagystė. Iš krūmus Algirdo g. genėjusių „Jurbarko komunalininko“ darbuotojų panosės pavogtas motorinis pjūklas. Įrankį pastebėjęs pravažiuojančio automobilio vairuotojas staiga stabdė, čiupo pjūklą ir paspruko.

(Plačiau...)

Seimo nario Ričardo Juškos pranešimas (0)

Apygardos rinkėjus informuoju, kad dėl paskelbto karantino ir kol nevyksta Seimo posėdžiai, nuotoliniu būdu dirbu apygardoje. 

(Plačiau...)

Užduokite rūpimus klausimus (0)

Jurbarko rajono savivaldybėje pradeda veikti specialus elektroninio pašto adresas  karantinas@jurbarkas.lt

(Plačiau...)

Su narkotikais įkliuvo per karantiną (5)

Kovo 19 d. 23 val. Jurbarke Vasario 16-osios g. patikrinti buvo sustabdytas automobilis „Opel“, kuriuo važiavo du vyrai. Pas vieną jų policininkai rado galimai narkotinių medžiagų – kanapių.

(Plačiau...)

Servise užsidegė automobilis (nuotraukos) (0)

Trečiadienį, apie 11.15 val. ugniagesiai skubėjo į Donelaičio g. Jurbarke. Čia esančiose automobilių remonto dirbtuvėse užsidegė automobilis „Volkswagen Golf“.

(Plačiau...)

Tirs rajono savivaldybės tarybos nario, konservatoriaus, Egidijaus Giedraičio elgesį (3)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nario Egidijaus Giedraičio elgesio. Bus aiškinamasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus - nusišalinti.

(Plačiau...)

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro informacija (0)

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad artimiausiomis dienomis Tauragės ir Jurbarko rajonų savivaldybių atliekų turėtojus pasieks vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimai už atliekų surinkimą ir tvarkymą.

(Plačiau...)

Vėtra atskėlė balkoną (0)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje esančio daugiabučio penktame aukšte pavojingai atskilo balkonas, konstrukcijos tapo nepatvarios. 

(Plačiau...)

Vėtra Smalininkų jėgainę pavertė pelenais, Paskynuose nugriuvo namo siena (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį ir naktį į penktadienį Lietuvoje siautėjusi gamtos stichija pridarė daugybę nuostolių. Bėdos neaplenkė ir Jurbarko r. – sudegė Smalininkuose stovinti vėjo jėgainė.

(Plačiau...)

Stabdomos nemokamos treniruotės ir kitos veiklos (0)

Jurbarko r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad dėl koronaviruso grėsmės nutraukia viešas veiklas.

(Plačiau...)

Sulaikė su narkotikais (5)

Kovo 10 d. apie 23.10 val. Smalininkuose policija patikrinimui sustabdė įtarimų sukėlusį „BMW“.  Mašiną vairavo 25-erių smalininkietis, o keleivio vietoje sėdėjo trejais metais jaunesnis to paties miestelio gyventojas. Pas keleivį pareigūnai rado narkotikų.

(Plačiau...)

Panemunės įkvėpta dizainerė sukūrė netradicinius tradicinius kostiumus (nuotraukos) (0)

Turbūt nėra nei vieno mados kūrėjo, kuris savo kelyje nebūtų vienaip ar kitaip prisilietęs prie tautiškų motyvų ir nebandęs jų atspindėti savo kūryboje. Šio eksperimento ėmėsi iš Jurbarko krašto kilusi dizainerė bei mados namų „Reda Couture“ įkūrėja Reda Budvilaitienė, kuri Kovo 11-ajai pristatė modernios lietuviškos tautinės suknelės interpretacijas. Dizainerės manymu, šis rūbas su metais tampa ne ką mažiau aktualus, o paliestas šiuolaikinės mados gali būti ypač gražus bei stilingas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook