Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Peiliu baugino paauglius, sužalojo pareigūną (4)

Vėlų pirmadienio vakarą policija skubėjo į Jurbarke esančią Imsrės gatvę. Pareigūnai reagavo į pranešimą, kad girtas ir peiliu ginkluotas vyras užsipuolė tirs nepilnamečius, kuriems siūlė muštis.

(Plačiau...)

Užsiliepsnojo laukai (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį, apie 13.15 val., gautas pranešimas, kad Giedrių k. (Jurbarkų sen.) nuo technikos užsidegė laukai. Ugnis įsisiautėjo maždaug pusės hektaro plote, kurį gesino ne tik ugniagesiai, bet ir ūkininkų technika.

(Plačiau...)

Miško šiukšlintojai išsigando viešumo (0)

Šeštadienį skandalą socialiniuose tinkluose sukėlė atlikėjo Andriaus Pojavio paviešinti trys trumpi vaizdo įrašai, kuriuose matyti iš priekabos įvairią medieną miške kraunantys du vyrai. Pastebėję, kad juos filmuoja, vyrai elgėsi agresyviai.

(Plačiau...)

Kraupiu išpuoliu prieš 17-metę įtariamas jurbarkietis nusikratė elektroninės apykojės (3)

Tauragės rajono apylinkės teismas pirmadienį sušvelnino kardomąsias priemones, skirtas žiauriu paauglės sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti įtariamam 17-mečiui jurbarkiečiui, šio miesto politikų poros sūnui. Intensyvus stebėjimas elektronine apykoje panaikintas, skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, tėvų priežiūra.

(Plačiau...)

Pavidaujo I kaime sudegė kombainas (1)

Liepos 26 d. ugniagesiai gelbėtojai iškviesti gesinti užsidegusio kombaino Pavidaujo I kaime.

(Plačiau...)

Susižeidė darbe (0)

Marijampolės apskr. vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad liepos 23 d. Bendruoju pagalbos centro telefonu pranešta apie nelaimingą atsitikimą darbo vietoje. 61-erių vyras susižalojo fermos statybvietėje Eržvilko sen. Pužiškių kaime.

(Plačiau...)

Ar dantų gydytojams tenka taisyti savo kolegų darbo broką? (0)

Odontologai sutinka, kad tokių atvejų, kai tenka taisyti savo kolegų darbą neretai pasitaiko, todėl ragina pacientus gerai pasidomėti klinika, kabinetu ir specialistu, kuriam patiki gydyti dantis. Daugelis dar prisimena Jurbarke kilusį skandalą, kai šimtai pacientų buvo įpainioti į šešėlinio verslo voratinklį, kurį surezgė keli odontologai ir dantų technikas.

(Plačiau...)

Prašo Baltijos kelio nuotraukų (0)

Artėja rugpjūčio 23-oji, kai Lietuva, Latvija ir Estija minės išskirtinio renginio – Baltijos kelio – 30-metį. Prisiminkime tą dieną, kai daugelis iš mūsų, susikibę rankomis, stovėjome šiame kelyje. Pasitikdami šią sukaktį, Jurbarko kultūros centro darbuotojai norėtų surengti nuotraukų
parodą.

(Plačiau...)

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų (0)

Dešimt tūkstančių eurų už „BMW X6“ paklojęs vyras liko be automobilio ir pinigų. Liepos 15 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad birželio viduryje Italijos įmonei pervedė pinigus už mašiną, tačiau jos negavo.

(Plačiau...)

„Iššovusi“ detalė sulaužė koją (1)

Liepos 12-ąją, apie 15.20 val., Jurbarko autobusų parke įvyko nelaimė. Keleivinio autobuso lankstą ardantį šaltkalvį smarkiai sužalojo it kulka iššokusi detalė.

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook