Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Abiturientai užvėrė gimnazijos duris (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai atsisveikino su mokykla. Per iškilmingą išleistuvių šventę Kultūros centre jiems buvo įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Ištuštino baką (1)

Liepos 10 d. į policiją kreipėsi Varlaukyje (Eržvilko sen.) vagystę pastebėjęs vyras. Nukentėjusysis pranešė, kad iš užrakintame ūkiniame pastate buvusio kombaino „Niva SK5“ pasisavinti 200 litrų dyzelinio kuro.

(Plačiau...)

Konkursas: už nuotrauką prie Trispalvės – prizai (0)

Dėmesio! Skelbiamas nuotaikingas konkursas!

(Plačiau...)

Menininko improvizacija: Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas (video) (9)

Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas. Ir, jei Vilnius turi Trijų kryžių kalną, tai mūsuose miesto svečius pasitinka – priekabos kalnas. Tačiau taip galbūt bus nebeilgai.

(Plačiau...)

Atsiras konteineriai tekstilei (0)

Liepos mėn. Jurbarko r. bus pastatyti tekstilės konteineriai. Įvertinus tekstilės atliekų konteinerių poreikį, jau yra nupirkti ir bus pastatyti konteineriai, skirti nereikalingiems drabužiams bei tekstilės atliekoms. Į juos gyventojai galės mesti atliekas, kurios iki šiol keliaudavo į mišrių atliekų konteinerius.
(Plačiau...)

Mažųjų žuvėdrų šiemet daugiau (0)

Birželio 26 d. Panemunių parko ir Lietuvos ornitologų draugijos specialistai apžiūrėjo visas galimas mažosios žuvėdros (Sternulla albifrons) perimvietes.

(Plačiau...)

Prasidėjo trečioji stovykla (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Klausučiuose (Seredžiaus sen.) prasidėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato kartu su partneriais organizuojamas projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime 3“.

(Plačiau...)

Vilkikas partrenkė senolį (1)

Šeštadienį prie Skirsnemunės įvyko skaudi avarija. Elektrine transporto priemone važiavusį vyrą nubloškė ta pačia kryptimi važiavęs vilkikas. Per susidūrimą senolis smarkiai nukentėjo.

(Plačiau...)

Nusikaltėliai pasisavino didžiulę sumą (1)

Birželio 24-ąją apie 14.20 val. policijai pranešta apie 14 tūkst. eurų vagystę. Nukentėjęs asmuo nurodė, kad Jurbarke V. Kudirkos g. esančiuose namuose pasigedo ne tik pinigų, bet ir auksinių papuošalų bei mobiliojo telefono.

(Plačiau...)

Stovykla tapo tradicija (0)

Liepos 1-5 dienomis Klausučių kaime (Seredžiaus sen., Jurbarko r.) ir liepos 15 - 19 Girdžių kaime Girdžių sen., Jurbarko r.) bus įgyvendinamas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime – 3“. Projektas finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook