Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Profesinę šventę mininti policija žengia tobulėjimo keliu (0)

Be įtampos, skubėjimo ir netikėtų iškvietimų, pilną šypsenų, žinių ir naujų potyrių – tokią Angelų sargų arba Policijos dieną spalio 2-ąją minėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato (PK) darbuotojai. Tądien jie pramogavo Jurbarko krašto muziejuje, o šiandien labiausiai pasižymėję pareigūnai pagerbti Marijampolėje.

(Plačiau...)

Konstitucijos egzaminą išlaikė viena iš keturių (1)

Šiemet jau tryliktąjį kartą vyksta visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas. Jurbarko rajono savivaldybėje Konstitucijos žinias panoro pasitikrinti  4 pilietiški jurbarkiečiai, iš jų vienas  turintis teisinį išsilavinimą.

(Plačiau...)

Žaliųjų atliekų „kelias“ Jurbarke: kada pasenę obuoliai tampa trąša, o kada – teršalais? (4)

Peraugusios cukinijos, krūva lapų ir žolė, likusi nuo paskutinio vejos šienavimo šį sezoną – tikriausiai daugiausiai galvos skausmo keliančios atliekos Jurbarko gyventojams. Kiemą ir aplinką ruošiant žiemos sezonui vis dėlto reikia sugalvoti, kur tokias žaliąsias atliekas dėti ir kaip jas sutvarkyti gamtai, kaimynams ir sau saugiais būdais. Atliekų tvarkymo ekspertai dalijasi patarimais, ką daryti su nurinkto derliaus ir tvarkomų kiemų atliekomis, kad jos nekeltų rūpesčių ir net atneštų naudą.

(Plačiau...)

„Misija Sibiras'19“ atvyksta į Jurbarką (0)

Spalio 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešės „Misija Sibiras'19“ dalyviai.
(Plačiau...)

Sučiupta tris elnius sumedžiojusi ketveriukė, ugniagesiui gresia atleidimas (11)

Jurbarko rajone aplinkosaugininkai antradienį neteko žado, išvydę tris nelegaliai sumedžiotus elnius. Su tokiu įžūliu brakonierių siautėjimu jau seniai neteko susidurti – padaryta žala gamtai gali sudaryti apie 17 tūkst. eurų. Vienas iš keturių įtariamųjų dirba vietos savivaldybės ugniagesių tarnyboje. Dėl galimo polinkio brakonieriauti aplinkiniai žmonės jau prieš kurį laiką jį ironiškai praminė Gamtininku.

(Plačiau...)

Miesto centre avarija: po susidūrimo taranavo šviesoforą ir nulėkė į skverą (nuotraukos) (3)

Vėlų antradienio vakarą, apie 22 val., Jurbarko centre įvyko avarija. Centrinėje miesto sankryžoje, kur susikerta Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno gatvės, susidūrė du automobiliai. Smūgio būta stipraus: po jo viena mašina nevaldoma trenkėsi į šviesoforą, kita atsidūrė šalia esančiame skvere.

(Plačiau...)

Pasieniečiai sulaikė jurbarkietį (0)

Pirmadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Uosto pasienio užkardos pareigūnai patikrino keltu iš Vokietijos atvykusį 38-erių Jurbarko rajono gyventoją. ES vidaus reisais vykstančių keleivių nuolatinė kontrolė nėra vykdoma, bet pasieniečiai turi teisę atlikti pasirinktinį asmenų patikrinimą.

(Plačiau...)

Miestiečių namus pagaliau užplūs šiluma (0)

Nuo spalio 2 d., trečiadienio, Jurbarke pradedamas šildymo sezonas.

(Plačiau...)

Užsiliepsnojo sunkvežimis (2 video, nuotraukos) (0)

Šiandien, apie 11.40 val., Knygnešių g. užsidegė malkas vežęs sunkvežimis. Gaisras kilo automobilio kabinoje, kurią liepsnos apėmė per keletą akimirkų.

(Plačiau...)

Atominės avarijos repeticija: tikrins sirenas (0)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad dėl šių metų spalio 1 – 4 d. vyksiančių valstybinio lygio civilinės saugos funkcinių pratybų „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“, perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas vyks šį antradienį.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook