Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Peiliu baugino paauglius, sužalojo pareigūną (4)

Vėlų pirmadienio vakarą policija skubėjo į Jurbarke esančią Imsrės gatvę. Pareigūnai reagavo į pranešimą, kad girtas ir peiliu ginkluotas vyras užsipuolė tirs nepilnamečius, kuriems siūlė muštis.

(Plačiau...)

Vanduo užliejo gyventojų namus (0)

Šį ketvirtadienį Jurbarko Sodų gatvėje trūkusi vandentiekio trasa pridarė nuostolių gyventojams. Iš po žemių išsiveržęs vanduo užtvindė tris kiemus. Vandens antplūdžio sulaukę jurbarkiečiai tokiu nutikimu labai nesistebėjo – pasak jų, kitaip būti negalėjo, nes gatvėje nesutvarkyta lietaus nuotekų sistema.

(Plačiau...)

Užsiliepsnojo laukai (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį, apie 13.15 val., gautas pranešimas, kad Giedrių k. (Jurbarkų sen.) nuo technikos užsidegė laukai. Ugnis įsisiautėjo maždaug pusės hektaro plote, kurį gesino ne tik ugniagesiai, bet ir ūkininkų technika.

(Plačiau...)

Miško šiukšlintojai išsigando viešumo (0)

Šeštadienį skandalą socialiniuose tinkluose sukėlė atlikėjo Andriaus Pojavio paviešinti trys trumpi vaizdo įrašai, kuriuose matyti iš priekabos įvairią medieną miške kraunantys du vyrai. Pastebėję, kad juos filmuoja, vyrai elgėsi agresyviai.

(Plačiau...)

Kraupiu išpuoliu prieš 17-metę įtariamas jurbarkietis nusikratė elektroninės apykojės (3)

Tauragės rajono apylinkės teismas pirmadienį sušvelnino kardomąsias priemones, skirtas žiauriu paauglės sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti įtariamam 17-mečiui jurbarkiečiui, šio miesto politikų poros sūnui. Intensyvus stebėjimas elektronine apykoje panaikintas, skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, tėvų priežiūra.

(Plačiau...)

Pavidaujo I kaime sudegė kombainas (1)

Liepos 26 d. ugniagesiai gelbėtojai iškviesti gesinti užsidegusio kombaino Pavidaujo I kaime.

(Plačiau...)

Susižeidė darbe (0)

Marijampolės apskr. vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad liepos 23 d. Bendruoju pagalbos centro telefonu pranešta apie nelaimingą atsitikimą darbo vietoje. 61-erių vyras susižalojo fermos statybvietėje Eržvilko sen. Pužiškių kaime.

(Plačiau...)

Ar dantų gydytojams tenka taisyti savo kolegų darbo broką? (0)

Odontologai sutinka, kad tokių atvejų, kai tenka taisyti savo kolegų darbą neretai pasitaiko, todėl ragina pacientus gerai pasidomėti klinika, kabinetu ir specialistu, kuriam patiki gydyti dantis. Daugelis dar prisimena Jurbarke kilusį skandalą, kai šimtai pacientų buvo įpainioti į šešėlinio verslo voratinklį, kurį surezgė keli odontologai ir dantų technikas.

(Plačiau...)

Prašo Baltijos kelio nuotraukų (0)

Artėja rugpjūčio 23-oji, kai Lietuva, Latvija ir Estija minės išskirtinio renginio – Baltijos kelio – 30-metį. Prisiminkime tą dieną, kai daugelis iš mūsų, susikibę rankomis, stovėjome šiame kelyje. Pasitikdami šią sukaktį, Jurbarko kultūros centro darbuotojai norėtų surengti nuotraukų
parodą.

(Plačiau...)

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų (0)

Dešimt tūkstančių eurų už „BMW X6“ paklojęs vyras liko be automobilio ir pinigų. Liepos 15 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad birželio viduryje Italijos įmonei pervedė pinigus už mašiną, tačiau jos negavo.

(Plačiau...)

„Iššovusi“ detalė sulaužė koją (1)

Liepos 12-ąją, apie 15.20 val., Jurbarko autobusų parke įvyko nelaimė. Keleivinio autobuso lankstą ardantį šaltkalvį smarkiai sužalojo it kulka iššokusi detalė.

(Plačiau...)

Karjere nuskendo vyras (0)

Liepos 13-ąją, apie 19.40 val., Bendruoju pagalbos numeriu pranešta, kad ant Jurbarko karjero kranto rastas dviratis ir žmogaus rūbai. Skambinusysis įtarė, kad daiktus palikęs žmogus galėjo nuskęsti.

(Plačiau...)

Abiturientai užvėrė gimnazijos duris (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai atsisveikino su mokykla. Per iškilmingą išleistuvių šventę Kultūros centre jiems buvo įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Ištuštino baką (1)

Liepos 10 d. į policiją kreipėsi Varlaukyje (Eržvilko sen.) vagystę pastebėjęs vyras. Nukentėjusysis pranešė, kad iš užrakintame ūkiniame pastate buvusio kombaino „Niva SK5“ pasisavinti 200 litrų dyzelinio kuro.

(Plačiau...)

Konkursas: už nuotrauką prie Trispalvės – prizai (0)

Dėmesio! Skelbiamas nuotaikingas konkursas!

(Plačiau...)

Menininko improvizacija: Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas (video) (9)

Jurbarkas – trijų lelijų ir dviejų priekabų miestas. Ir, jei Vilnius turi Trijų kryžių kalną, tai mūsuose miesto svečius pasitinka – priekabos kalnas. Tačiau taip galbūt bus nebeilgai.

(Plačiau...)

Pranešė apie bombą prie savivaldybės (0)

Antradienio vakarą pranešta apie bombą Jurbarko r. savivaldybės pastate. Gauta informacija ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas. Pirmiausia buvo įvestas planas „Skydas“, vėliau atvyko rinktinės „Aras“ išminuotojai. Specialistai apžiūrėjo pastatą ir jo aplinką, tačiau jokio sprogmens nerado.

(Plačiau...)

Atsiras konteineriai tekstilei (0)

Liepos mėn. Jurbarko r. bus pastatyti tekstilės konteineriai. Įvertinus tekstilės atliekų konteinerių poreikį, jau yra nupirkti ir bus pastatyti konteineriai, skirti nereikalingiems drabužiams bei tekstilės atliekoms. Į juos gyventojai galės mesti atliekas, kurios iki šiol keliaudavo į mišrių atliekų konteinerius.
(Plačiau...)

Mažųjų žuvėdrų šiemet daugiau (0)

Birželio 26 d. Panemunių parko ir Lietuvos ornitologų draugijos specialistai apžiūrėjo visas galimas mažosios žuvėdros (Sternulla albifrons) perimvietes.

(Plačiau...)

Prasidėjo trečioji stovykla (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Klausučiuose (Seredžiaus sen.) prasidėjo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato kartu su partneriais organizuojamas projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime 3“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook