Įvykiai

Įvykiai

Peiliu susižalojo pati (0)

Sausio 5 d. apie 18.45 val. į Jurbarko ligoninę iš Seredžiaus Jurbarko pristatyta ir paguldyta neblaivi moteris. Įtariama, kad 47-erių peiliu susižalojo pati.

(Plačiau...)

Per savaitę aplankė visas kalėdines eglutes (nuotraukos) (1)

2557 kilometrai ir savaitė laiko. Tiek prireikė jurbarkiečiams Linui Židuliui ir Lilijai Januškevičiūtei, kad apvažiuotų visas Lietuvos savivaldybes ir nusifotografuotų prie kiekvieno rajono kalėdinės eglutės.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate – elnių kautynės (video) (1)

Viešvilės gamtiniame valstybiniame rezervate karaliauja gamta. Teritorijoje, į kurią paprastas žmogus įkelti kojos negali, gyvūnai jaučiasi, kaip namuose. Tačiau jų gyvenimą fiksuoja filmavimo kameros.

(Plačiau...)

Susidūrė automobiliai (nuotraukos) (0)

Šeštadienį, apie 14 val., Jurbarke Lauko ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje susidūrė automobiliai.

(Plačiau...)

„Mercedes-Benz“ trenkėsi į „Audi“ (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą, apie 17 val.,  Jurbarke, Muitinės ir Barkūnų g. sankryžoje, susidūrė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, „Mercedes-Benz“ automobiliu važiavęs vyras nespėjo sustabdyti ir trenkėsi į priekyje sovėjusio „Audi“ galą.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieškomas dingęs Milvydas Gražulis (0)

2019 m. gruodžio 30 d. Marijampolės policija gavo pranešimą, kad lapkričio 20 d. apie 15 val. iš namų, esančių Kalvarijos sav. Akmenynų k., autobusu į Vilniaus miestą išvyko  Milvydas Gražulis (gim. 1996 m.) ir iki šios dienos negrįžo, jo telefonas išjungtas. 

(Plačiau...)

Surinks kalėdines eglutes (0)

Praėjus didžiosioms metų šventėms ateina metas atsisveikinti ir su šių švenčių simboliais – eglutėmis. Miesto seniūnija informuoja, kad iki sausio 11 d. eglutes ir jų šakas galima palikti prie daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, iš kur jas surinks UAB „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai. 

(Plačiau...)

Negavę alkoholio primušė (0)

Sausio 2 d. į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad Smalininkuose jį sumušė grupė jaunuolių. Konfliktas įvyko apie 00.10 val., kai chuliganai pareikalavo, kad nukentėjusysis duotų jiems turėto alkoholio. Šiam atsisakius, jaunuoliai jį sumušė.

(Plačiau...)

Populiariausi vardai rajone pernai (0)

Praėjusiais metais rajone registruotas 221 naujagimis. Dažniausiai tėvai jiems parinko Jorio, Pijaus, Luko, Emos, Luknės ir Lėjos vardus.

(Plačiau...)

Jurbarkas sutiko 2020-uosius metus (nuotraukos) (1)

Per pasaulį ritasi Naujųjų, 2020-ųjų, sutikimas. Pirmieji Žiurkės metus sutiko Kiribačio salų valstybės gyventojai. Jiems 2020-ieji atėjo 12 valandą Lietuvos laiku.

(Plačiau...)

Anglijoje žiauriai sumuštas smalininkietis jau pusmetį gydomas ligoninėje, jis niekam nereikalingas? (3)

Po žiauraus sumušimo viename Rytų Anglijos mieste jau beveik pusmetį gydomas sunkios būklės lietuvis. Yra teigiančių, jog sunkios būklės vyrą užmiršo artimiausi žmonės.

jurbarkosviesa.lt duomenimis, vyras iki emigracijos gyveno Smalininkuose.

(Plačiau...)

Ant automobilio užgriuvo tvora (nuotraukos) (1)

Pirmadienį, apie 15 val., viename iš Jurbarke Vytauto Didžiojo g. esančių kiemų buvo apgadintas automobilis.

(Plačiau...)

Kauno gatvėje užsidegė daugiabutis (nuotraukos) (0)

Sekmadienio vakarą, apie 22 val., pranešta, kad Jurbarke dega gyvenamasis daugiabutis.

(Plačiau...)

Istorikai neturi vilčių dėl Jono Žemaičio-Vytauto palaikų atradimo (video) (0)

Problemos įamžinti generolo Jono Žemaičio-Vytauto atminimą. Minint 110-ąsias generolo Jono Žemaičio-Vytauto gimimo metines, 2019-ieji paskelbti garsiojo partizanų vado metais. Nors šįmet buvo rasti kelių partizanų palaikai, istorikai sako, kad generolo Žemaičio palaikų rasti praktiškai neįmanoma.

(Plačiau...)

„BMW“ visureigį supylęs jurbarkietis spruko iš ligoninės (papildyta nuotraukomis) (3)

Visureigį „BMW X5“ girtas vairavęs vyras Raseinių rajone nulėkė nuo kelio, buvo pristatytas į ligoninę, bet iš jos pabėgo vos atsigavęs. Nelaimė įvyko šeštadienį, apie 20 val. 55 min., kelio Raseiniai-Šilinė 3-iajame kilometre.

(Plačiau...)

Per Kalėdas spardė paminklus (nuotraukos) (1)

Penktadienio rytą pastebėta, kad Jurbarko senosiose kapinėse išniekintos trys kapavietės. Kol kas nežinomi asmenys nugriovė tris paminklus.

(Plačiau...)

Sunaikino pusę tonos alkoholio (0)

Gruodžio 19-ąją į Dainių k. (Jurbarkų sen.) esančias srutų lagūnas išpilti 483 litrai alkoholio. Taip Jurbarko ir Šakių policija sunaikino per keletą metų konfiskuotus svaigalus. Pareigūnai išpylė ir naminukės, ir įvairaus kitokio alkoholio, kuris buvo konfiskuotas kaip nelegali akcizinė prekė.

(Plačiau...)

Kūčių rytą brakonieriai siaubė Mituvą (nuotraukos) (2)

Didžiosios metų šventės – ne priežastis leisti laiką namuose su šeimomis. Atvirkščiai – du rajone puikiai žinomi brakonieriai nuo pat aušros Mituvoje prie Volungiškių (Šimkaičių sen.) užmerkė tinklus. Su didžiuliu laimikiu grįžtančius vyrus Stakiuose sulaikė policija.

(Plačiau...)

Didžiulius šunis vaikėsi policija. Nukentėjusieji ieško šeimininkų (4)

Penktadienį, apie 11.30 val., Klišiuose du didžiuliai šunys užpuolė  dvi avis. Vieną sužalojo mirtinai, kitą šeimininkai tikisi išgelbėti. Klišiai – prigludę prie Jurbarko šiaurės rytuose. Nors oficialiai jie – Jurbarkų sen. kaimas, realiai – Jurbarko priemiestis.

(Plačiau...)

Policija perspėja nepalikinėti daiktų (nuotraukos) (1)

Pirmadienį Jurbarko r. policijos pareigūnai mieste vykdo akciją, kurios tikslas priminti vairuotojams saugoti savo daiktus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook