Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Vilkikas partrenkė senolį (1)

Šeštadienį prie Skirsnemunės įvyko skaudi avarija. Elektrine transporto priemone važiavusį vyrą nubloškė ta pačia kryptimi važiavęs vilkikas. Per susidūrimą senolis smarkiai nukentėjo.

(Plačiau...)

Nusikaltėliai pasisavino didžiulę sumą (1)

Birželio 24-ąją apie 14.20 val. policijai pranešta apie 14 tūkst. eurų vagystę. Nukentėjęs asmuo nurodė, kad Jurbarke V. Kudirkos g. esančiuose namuose pasigedo ne tik pinigų, bet ir auksinių papuošalų bei mobiliojo telefono.

(Plačiau...)

Stovykla tapo tradicija (0)

Liepos 1-5 dienomis Klausučių kaime (Seredžiaus sen., Jurbarko r.) ir liepos 15 - 19 Girdžių kaime Girdžių sen., Jurbarko r.) bus įgyvendinamas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato projektas „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime – 3“. Projektas finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

(Plačiau...)

Kaliningradas paskelbė tvarką, pagal kurią duos nemokamas vizas lietuviams (0)

Nuo liepos 1-osios lietuviams, įvažiuojantiems į Kaliningrado sritį, elektroninės vizos bus nemokamos. Regiono turizmo centras paskelbė taisykles, pagal kurias bus išduodami leidimai.

(Plačiau...)

Ragina siųsti sveikinimus (3)

Rugpjūčio 24 d., šeštadienį, švęsime Jurbarko 760 metų jubiliejų. Po visą pasaulį išsibarsčiusius jurbarkiškius kviečiame sugrįžti, susitikti ir pasilikti. Kraštiečius savivaldybė kviečia perduoti savo filmuotą sveikinimą Jurbarkui, savo artimiesiems bei pažįstamiems miesto jubiliejaus proga.
(Plačiau...)

Žmogžudystės byloje – naujos detalės: 17-metis lieka suimtas, 14-metei – apykojė (5)

18-mečio jurbarkiečio nužudymo tyrime – pokyčiai: pagrindinis įtariamasis, 17 metų vaikinas toliau lieka suimtas, tačiau teismas atmetė prokurorų prašymą laikyti belangėje ir jo 14 metų bendrininkę. Paauglė išleista į laisvę su elektronine apykoje.

(Plačiau...)

Veliuonoje per žemę ir dangų skrido daina (0)

Birželio 15 d. Veliuonoje skambiais balsais nuaidėjo  kasmetinė festivalio „Veliuonos kadrilis“ Dainų diena. Šiemet ji buvo skirta žymaus tautosakininko, kunigo, gyvenusio ir dirbusio Veliuonoje, Antano Juškos 200 – ioms gimimo metinėms.

(Plačiau...)

Neprasilenkė gatvėje (0)

Pirmadienio pavakarę centrinėje Jurbarko S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje neprasilenkė du automobiliai. Avarija įvyko, kai iš kiemo į gatvę išvažiavo „Toyota RAV“ ir užkirto kelią „Volkswagen Passat“.

(Plačiau...)

Karščiai nutraukė pamokas (0)

Trečiadienį Lietuvą užgriuvus pragariškiems karščiams, dalis šalies mokyklų nutraukė pamokos, kitose – jos sutrumpintos. Sprendimus dėl to, kaip mokiniams palengvinti gyvenimą iki birželio 21-osios, kai oficialiai baigsis mokslo metai, kiekvienu atveju priima konkrečios įstaigos vadovybė.

(Plačiau...)

Iš Kauno klinikų paleidžiamos žiauriai sumuštos paauglės tėvas: „Jis šaukė, kad ją užmuš“ (2)

Jurbarko rajone smarkiai sumušta nepilnametė mergaitė birželio 12 dieną paleidžiama iš Kauno klinikų, – tai trečiadienio rytą pranešė ją gydęs medikas. Pasak gydytojo, mergaitė patyrė dvigubą apatinio žandikaulio lūžį, tai yra gana neįprasta trauma. Kalbėti ji dar negali. Situaciją pakomentuoti sutiko ir mergaitės tėtis, kalbėdamas apie dukros būklę jis sakė, kad yra sunku, ypač psichologiškai. 

(Plačiau...)

17-metės tėtis atskleidė, kaip suluošintas jo vaikas (2)

17-metės paauglės žiauraus sumušimo ir pasikėsinimo išžaginti byloje vis dar atliekamos intensyvios paauglių apklausos, o ji trečiadienį bus išleista iš ligoninės.

(Plačiau...)

Pavogė veidrodį (1)

Naktį į antradienį pavogtas Vydūno ir V. Grybo gatvių sankryžoje įrengtas eismo veidrodis. Jis buvo įrengtas norint palengvinti išvažiavimą iš V. Grybo g., nes sankryžoje matomumą riboja tvoros.

(Plačiau...)

Per avariją žuvo vairuotojas (nuotraukos) (0)

Pirmadienio rytą kelyje iš Jurbarko į Kauną, ties Rotuliais, įvyko avarija. Į įvykio vietą buvo išsiųstos visos tarnybos - medikai, ugniagesiai ir policija.

(Plačiau...)

Žmogžudyste ir pasikėsinimu išžaginti paauglę įtariami Jurbarko 17-mečiai buvo priimti į policijos rėmėjus (0)

Visuomenę sukrėtusių Jurbarko paauglių nusikaltimų istorijoje išaiškėjo netikėtų faktų. Pasirodo, pasikėsinimu išžaginti paauglę ir itin žiauriu jos sumušimu įtariamas vietos politikų 17-metis sūnus buvo priimtas į policijos rėmėjus. Kaip ir jo bendraamžis, įtariamas kitoje – 18-mečio nužudymo – byloje. 

(Plačiau...)

Policija: nebuvo jokių automobilių uždengtais numeriais (1)

Praėjusią savaitę pasklidus gandams, kad Eržvilke važinėja jaunuolių pilni automobiliai, kurių numeriai paslėpti, policija atliko patikrinimą. Apklausus daugybę žmonių ir peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus buvo atsekta visa gandų grandinė ir paaiškėjo, kad tokių transporto priemonių miestelyje nebuvo.

(Plačiau...)

Pažeidimai drumsčia ramybę - pareikšk nuomonę! (0)

2018 m. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atliktas tyrimas parodė, kad gyventojai nepakankamai aktyviai naudojasi savo iniciatyvos teise pareikšti nuomonę savivaldybėms dėl prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo, teritorijų, kuriose draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais nustatymo, atsisakymo išduoti licenciją. 

(Plačiau...)

Ministras žada pagalbą žiauriai sumuštos merginos artimiesiems, įtariamasis – laisvėje (2)

Lietuvą šokiravo Jurbarko r. gyvenančios sužalotos paauglės istorija. Prieš keturias dienas vakarėlyje žiauriai sumuštos septyniolikmetės merginos artimieji prašo pagalbos. Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius pažadėjo, kad teisininkai šeimą konsultuos nemokamai. Sunkiais nusikaltimais įtariamas jaunuolis paleistas į laisvę – šiuo metu jam skirta švelnesnė kardomoji priemonė.

(Plačiau...)

Į klubą įsiveržę paaugliai norėjo pamokyti bendraamžę (3)

Marijampolės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie antradienį vykusį incidentą Jurbarke. Pranešime skelbiama, kad prie mokyklos sporto klubo yra atėję paaugliai, kurie galimai nori sumušti klube sportuojančią mergaitę.

(Plačiau...)

Komisariate - dvi granatos (2)

Antradienį, apie 17.30 val., Jurbarke buvo įvestas planas „Skydas“. Specialiųjų tarnybų pagalbos prireikė policijos komisariate. Planas skydas įvedamas, kai randamas sprogmuo arba pranešama apie tai, kad sprogmuo gali būti vienoje ar kitoje vietoje.

(Plačiau...)

Gelbėjo medyje užstrigusį vaiką (3)

Gegužės 27-ąją, apie 14 val., specialiosios tarnybos skubėjo į Skirsnemunę. Pranešta, kad dešimtmetis berniukas įlipo į medį ir negali iš jo išlipti. Maždaug penkių metrų aukštyje užstrigusį vaiką apėmė panika.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook