Įvykiai

Įvykiai

Džiaugsmo maratoną pradėjo linijinių šokių vakarėlis (0)

Linijinių šokių vakarėlis, surengtas gruodžio 8 d. Jurbarko boulinge, kalėdinių renginių maratone buvo viena pirmųjų švenčių. O šokis visada yra šventė – tuo abejoti neleido daugiau kaip aštuoniasdešimt šokėjų iš Jurbarko, Viešvilės, Veliuonos, Tauragės ir Šilalės – pirmosios tokios šventės Jurbarke dalyvių.

(Plačiau...)

Šiandienos vardadieniai ir Elnio devyniaragio šventė (0)

Gruodžio 21-oji – Žiemos saulėgrįža. Elnio devyniaragio šventė.

(Plačiau...)

Eglučių rinkimuose - simpatijos Jurbarkui (1)

Stulbinančiai gražias eglutes galima išvysti ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose – todėl DELFI skaitytojus kvietėme balsuoti, kuri iš šių eglučių šiemet jums patiko labiausiai. Neseniai skelbėme gražiausios dešimties didžiausių Lietuvos miestų eglutės rinkimų rezultatus, kuriuose pirmavo Vilnius, Kaunas ir Alytus, o šįkart kviečiame pasidairyti, kurias iš mažesniųjų miestų eglučių išrinkote gražiausiomis.

(Plačiau...)

Dariaus ir Girėno g. - modernizuotas apšvietimas (1)

Balandžio 26 d. Jurbarko rajono savivaldybė pasirašė rangos darbų viešojo pirkimo-pardavimo sutartį su AB „Klaipėdos energetika“ dėl Jurbarko miesto gatvių apšvietimo tinklų modernizavimo darbų. Sutartis sėkmingai įgyvendinta – paklota 2850 metrų elektros linijų, įrengtos 88 atramos su 94 moderniais lediniais šviestuvais.

(Plačiau...)

Naujame Deivido Basčio klipe – meilė ir Jurbarkas (video) (5)

Atlikėjas Deividas Bastys pristato naują dainą ir jos videoklipą – „Meilė būna viena“. Pasak dainininko, tai – kalėdinė dovana tiek gerbėjams, tiek jam pačiam.

(Plačiau...)

Miškininkai nemokamai dalins eglišakius (0)

Ketvirtadienį, nuo 12 val. iki 19 val., Valstybinių miškų urėdijos (VMU) miškininkai visoje šalyje gyventojams nemokamai dalins eglių šakas ir kankorėžius namams prieš šventes papuošti.

(Plačiau...)

Laiškininkai prašo kantrybės (0)

Nuo gruodžio pradžios spauda, laiškai ir siuntos gyventojų namus pasiekia kitaip nei buvo įprasta. Didžiojoje rajono dalyje nebeliko stacionarių paštų – pradėjo dirbti mobilūs laiškininkai. Tokios naujovės tapo iššūkiu ne tik pašto klientams, bet ir patiems laiškininkams.

(Plačiau...)

Žindaičiuose sužibo kalėdinė eglutė (nuotraukos) (0)

Gruodžio 15 d. Žindaičių aikštėje sužibo kalėdinė eglutė.

(Plačiau...)

Spektaklį „aprengė“ jurbarkietė (0)

Gruodžio 16 d. Jurbarko kultūros centre rodomas Oskaro Koršunovo spektaklis „Žmogus iš Podolsko“ turėtų būti įdomus tikro teatro, gilių minčių ir filosofijos pasiilgusiems žiūrovams. Be to, tai pirmasis Jurbarke rodomas spektaklis, kuriam kostiumus sukūrė skirsnemuniškė dizainerė Rūta Lendraitytė, teatro dailininke dirbusi jau aštuoniuose spektakliuose.

(Plačiau...)

Užsidegė medinis namas (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio vakarą pranešta, kad dega šalia Jurbarko, Kalnėnuose, esantis medinis dviaukštis namas.

(Plačiau...)

Kviečia suskubti žymėti daiktus (0)

Daiktų žymėjimas policijoje vykdomas jau daugiau nei 15 metų. Kaskart suorganizavus prevencines daiktų žymėjimo priemones, žmonės išties noriai pristato turimus vertingesnius daiktus pažymėti policijoje, taip padidindami tikimybę prarastą daiktą greičiau sugrąžinti teisėtam savininkui. Dažnai gyventojai ir savo iniciatyva atvyksta į komisariatą pažymėti daiktus. Siekiant supaprastinti daiktų žymėjimo prieinamumą, ši paslauga nuo 2020 m. sausio 1 d. „keliasi“ į vieningą elektroninę erdvę ir norimus daiktus galima bus pažymėti interneto svetainėje www.pazymetas.lt.

(Plačiau...)

Draus žvejoti vėgėles (1)

Pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d. žvejams mėgėjams draudžiama žvejoti vėgėles joms neršto metu apsaugoti, bet šiemet šis draudimas įsigalios diena vėliau – nuo gruodžio 16-osios. Mat tais atvejais, kai pirmoji draudimo diena yra savaitgalis ar valstybinė šventė (šiemet – sekmadienis), draudimas įsigalioja kitą dieną.

(Plačiau...)

Kaip sprogdinti, kad nereiktų gailėtis? (0)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) primena, kad saugus elgesys su pirotechnika prasideda ją perkant. Nerizikuokite pirkti priemonių iš įtartinų asmenų, turgavietėse, kioskuose ar savivaldybių uždraustose vietose. Jokiu būdu nerekomenduojama naudoti savadarbių pirotechnikos gaminių, nes bandymas juos pasigaminti gali baigtis rimtomis traumomis, retesniais atvejais ir mirtimi. Pirotechnikos gaminius pirkite prekybos centruose įrengtose specialiose prekyvietėse arba specializuotose parduotuvėse.

(Plačiau...)

Jurbarko gimnazijai vadovaus Vida Greičiūtė (6)

Pirmadienį paaiškėjo, kas pakeis ilgametį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorių Alvydą Januškevičių. Vadovauti mokyklai ateina iki dabar Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijai direktoriavusi Vida Greičiūtė.

(Plačiau...)

Ieško išėjusio senolio (0)

Gruodžio 9 d. 10. 30 val. pastebėta, jog iš savo namų, esančių Vilties g. 25, Kudirkos Naumiestyje, Šakių raj., dingo Leonas Algirdas Butkėraitis. 77-erių vyrą artimieji paskutinį kartą matė apie 13 val.

(Plačiau...)

„Pelenė“ kūrė gerumo stebuklą (nuotraukos, video) (2)

Penktadienio vakarą Panemunės pilyje vyko tradicinis labdaros renginys „Pelenė“. Šiais metais grožio ir mados šou buvo skirtas surinkti lėšų keturioms vargstančioms šeimoms.

(Plačiau...)

Kaunietės įspėja: jurbarkietis Airinas vėl ėmėsi „fotografo“ veiklos? (0)

„Ieškoma mergina fotosesijai Kaune, apartamentuose. Fotosesija nemokama. Reikalavimai – graži išvaizda, gali būti nestandartinio ūgio ir neturėti patirties“, – toks skelbimas, pasirodęs „Facebook“ grupėje „Noriu fotografuotis Kaune“, sukėlė įtarimų DELFI skaitytojai, kuri pasidalijo nuogąstavimais, kad galimai „Alfa vyru“ prisistatinėjęs Airinas Arutiunianas grįžta prie senos veiklos.

(Plačiau...)

Kalėdiniai renginiai prasideda nuo pusiaudienio (programa, video) (0)

Kalėdų laukimo stebuklas Jurbarko Dvaro parke prasidės gruodžio 6 dieną Kalėdine muge ir eglutės įžiebimo švente. Baltaragiai elniai neš Kalėdų stebuklą, angelai grieš smuikais, šalia stovės įstabiai pasipuošusi žaliaskarė.

(Plačiau...)

„Pelenė“ kviečia aukoti (0)

Gruodžio 6 d. 19 val. Panemunės pilyje vyks grožio ir labdaros šventė „Pelenė“. Ir grožis, ir atjauta artimui yra didieji mūsų kasdienybės stebuklai, todėl šią šventę rengianti verslininkė Rasa Rakštelienė kviečia visus, žada įspūdingą reginį bei galimybę prisidėti kuriant gerumo stebuklą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook