Įvykiai

Įvykiai

Šūvio kaina – 17 tūkstančių litų (nuotraukos) (0)

Medžioklę Skirsnemunės apylinkėse trys rajono gyventojai atsimins ilgai. Dėl medžioklės taisyklių pažeidimo jiems teks atlyginti žalą gamtai už nušautą tauriojo elnio patelę.

(Plačiau...)

Atkeliavo kalėdinė eglė (nuotraukos, video) (0)

Trečiadienį į Jurbarką atvežta kalėdinė eglė, kuri tradiciškai papuoš aikštę prie savivaldybės.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate rasta reta grybų rūšis (0)

Rezervatuose susidaro didelis kiekis negyvos stambios medienos, todėl atsiranda palankios sąlygos suklestėti medieną ardančių grybų įvairovei. Iš 112 į Lietuvos raudonąją knygą įrašytų grybų rūšių trečdalis auga ant trūnijančių virtuolių, stuobrių ar parazituoja ant nusilpusių, nusenusių dar gyvų medžių. Daugelis saugomų grybų auga ant plačialapių medžių medienos. Viešvilės rezervate vyrauja pušys, eglės, beržai, juodalksniai, todėl ir retųjų grybų rūšių ne tiek daug – iki šiol nustatytos aštuonios.

(Plačiau...)

Girtutėlis vairuotojas norėjo pasigrožėti mišku (video) (2)

Sunkus girtumas, dešimtmetis be vairuotojo pažymėjimo, automobilis išregistruotas, be civilinės atsakomybės draudimo ir techninės apžiūros. Tokį pluoštą pažeidimų antradienio popietę surinko policijos patrulio miškuose tarp Smukučių ir Vertimų nesitikėjęs sutikti D. K.

(Plačiau...)

"Passat" taranavo traktorių (1)

Gruodžio 1 d., 17.30 val., kelyje Skaudvilė – Jurbarkas, Jurbarkų kaimo ribose, 22-ejų Jurbarkų k. gyventojo automobilis atsitrenkė į keliu važiavusį traktorių "T-40". Transporto priemonę vairavo to paties kaimo gyventojas.

(Plačiau...)

Gedžių fermoje užduso 43 kiaulės (0)

UAB „Dainiai“ priklausančioje Gedžių kiaulių fermoje nugaišo 43 penkių mėnesių amžiaus kiaulės.

(Plačiau...)

Iš baro pavogė pinigus ir alkoholį (0)

Lapkričio 28 d. policijoje gautas pranešimas apie tai, kad naktį buvo įsibrauta į barą „Miražas", esantį Jurbarke Vasario-16-osios g.

(Plačiau...)

Skola vaikams - 20 823 litai (0)

Lapkričio 28 d. į policiją kreipėsi marijampolietė, kuri pranešė, kad Imsrės g. gyvenantis 32-ejų jurbarkietis nemoka alimentų savo trims vaikams.

(Plačiau...)

Į Girdžių Kalėdinės eglės įžiebimą kvies Kiškių orkestras (0)

Gruodžio 19 d., penktadienį, Girdžiuose vyks tradicinė, jau penktoji „Gerumo ir šviesos diena“. Akcijos, kurią bendrai organizuoja seniūnija, kultūros darbuotojai bei pagrindinė mokykla, metu bus lankomi vieniši, atokiai gyvenantys senoliai, buvę mokytojai, vieniši asmenys. Renginio kulminacija – Kalėdų eglės įžiebimo šventė.

(Plačiau...)

Vaikus sužavėjo Otas (0)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariate lapkričio 25-ąją lankėsi Jurbarko vaikų darželio ,,Nykštukas“ priešmokyklinio amžiaus grupė. Pareigūnė Giedrė Česnakienė vaikams pasakojo apie tai, kaip saugiai elgtis gatvėje, priminė, kad būtina naudoti atšvaitus. Vaikai įdėmiai klausėsi pareigūnės patarimų, stebėjo, kaip dirba policininkai, apžiūrėjo jų naudojamas specialiąsias priemones ir tarnybinį automobilį.

(Plačiau...)

Atėmė butelį ir piniginę (0)

Šeštadienį, apie 22 val., Jurbarke, Žemaitės g., prie namų laiptinės nepažįstamas vaikinas sumušė 54 m. vyrą ir atėmė degtinės butelį, piniginę, kurioje buvo 50 Lt ir asmens dokumentai. 

(Plačiau...)

Internetinė parduotuvė – patogus būdas apsipirkti neišeinant iš namų (0)

Tobulėjant technologijoms ir taip sparčiai bėgant laikui, atsiranda vis daugiau paslaugų, kuriomis galima pasinaudoti net neišeinant iš namų. Viena jų – internetinė parduotuvė. Tai tradicinės prekybos perkėlimas į internetinę erdvę. Kadangi žmonės yra pakankamai užsiėmę ir nori sutaupyti nemažai laiko, šis variantas gali būti tikras išsigelbėjimas. Juk važinėjimas po parduotuves ieškant norimo daikto gali užimti daug laiko, be to, norimo įsigyti daikto galima ir nerasti. Šiais laikais, kai beveik nei vienas žmogus neišsiverčia be kompiuterio ir interneto, internetinėparduotuvė gali tapti neatsiejama gyvenimo dalis.

(Plačiau...)

Padarė avariją ir nukentėjo nuo vagių (0)

Lapkričio 8 d. Klausučių k. (Seredžiaus sen.) gyventojas atsimins ilgai. 33-erių vyras nesuvaldė automobilio BMW ir nuvažiavo nuo kelio į griovį. Pagalbos nelaimėlis nuėjo pas netoliese gyvenantį draugą. Grįžę į įvykio vietą vyrai automobilį rado apvogtą.

(Plačiau...)

Furšeto meniu - įžymybių skaitiniai ir dainos (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį jurbarkiečiai turėjo retą galimybę susitikti su atlikėjais ir dainų kūrėjais Aiste Smilgevičiūte bei Roku Radzevičiumi. Susirinkusieji ne tik išgirdo dainų iš būsimo albumo, bet ir pasikalbėti apie knygas.

(Plačiau...)

Girtas smurtautojas blaškėsi su peiliu ir galąstuvu (video) (0)

Laidoje „Pagalbos skambutis“ – istorija iš Jurbarko r. Į senolės pagalbos šauksmą sureagavę policininkai surado prieš mamą smurtavusį girtą sunų.

(Plačiau...)

Sulaikyti kontrabandines cigaretes nešę vyrai (nuotraukos) (0)

Šakių rajone VSAT pareigūnai su įkalčiais sulaikė keturis kontrabandinių cigarečių nešikus. Į pasieniečių rankas taip pat pateko ir 4 tūkst. pakelių rūkalų.

(Plačiau...)

Gaudyti teršalus trūksta įrangos (0)

Jurbarko ugniagesiai ir aplinkosaugininkai surengė pratybas, kurių tikslas – koordinuoti bendrus veiksmus surenkant Nemune išsiliejusius teršalus. Nors tarnyboms dirbant kartu imituota grėsmė buvo pašalinta, paaiškėjo, kad nutikus tikrai nelaimei kiltų rimtų problemų – ugniagesiams trūksta tokioms operacijoms tinkamos įrangos.

(Plačiau...)

Moters užpuolikai nepasislėpė (0)

Spalio 23 d. apie 20 val. iš Kauno autobusu grįžusi veliuoniškė nukentėjo nuo plėšikų. 65-erių moterį užpuolė tamsoje iš už nugaros pribėgę vyrai. Plėšikai auką pargriovė ant žemės ir atėmė rankinę, kurioje buvo piniginė, mobiliojo ryšio telefonas, akiniai bei asmeniniai dokumentai.

(Plačiau...)

Kontrabandininkų ir nelegalių prekeivių medžioklė - sėkminga (0)

Jurbarko policijos pareigūnai spalio mėnesį vykdydami kovos su nelegalia akcizinių prekių apyvarta prevenciją, patikrino 31 asmenį, kurie galimai užsiima nelegalia veikla. Surašyti penki administracinės teisės pažeidimo protokolai už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką.

(Plačiau...)

Laida apie Jurbarko kraštą (video) (2)

Pramoginės pažintinės laidos apie Lietuvą „Gyvenu čia“ reportažas apie Jurbarko kraštą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook