Įvykiai

Įvykiai

Policiją ant kojų sukėlė pranešimas apie bombą, nustatytas įtariamasis (papildyta, nuotraukos, 2 video) (7)

Pirmadienio vakarą gautas pranešimas, kad užminuota Dariaus ir Girėno gatvėje esanti parduotuvė "Maxima".

(Plačiau...)

Gimnazistai sodino mišką (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus 3 G klasės moksleiviai kartu su miškininkais vyko į Pašvenčio girininkiją. Čia jaunimas mokėsi sodinti pušis ir egles.

(Plačiau...)

„Vaivorykštė“ pristatė spektaklį „Meilės teorija ir praktika“ (2 video, nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko kultūros centras lūžo nuo žiūrovų. Čia vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pristatė spektaklį „Meilės teorija ir praktika“.

(Plačiau...)

Kūriko gyvybė užgeso katilinėje (0)

Smalininkuose žuvo katilinėje dirbęs vyras: 53-ejų A. M. kūną penktadienio naktį įtraukė katilinės kuro padavimo transporteris. Nelaimė ant kojų sukėlė ne vieną tarnybą, aiškinamasi, ar vyras darbo vietoje buvo blaivus. Taip pat tiriama, ar nebuvo pažeisti darbo saugos reikalavimai.

(Plačiau...)

Senolę apiplėšę vagys puolė policijos pareigūnus (0)

Kovo 22 d. į 1933 m. gimusios jurbarkietės namus Žemaitės g. akiplėšiškai įsilaužė du benamiai. Atplėšę iš vidaus užkabintas duris į moters namus įsibrovę nepažįstami vyriškiai bandė iš koridoriaus pavogti cukrų, o iš sandėlio pagrobė dviratį ir aliuminio dėžę. 

(Plačiau...)

Daugiausia prasižengia pėstieji ir dviratininkai (0)

Netikęs žmonių įprotis nesaugoti savęs keliuose stebina policininkus. Beveik kiekvieną savaitę miesto ir rajono gatvėse reidus rengiantys Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) patruliai nubaudžia daug neatsargių pėsčiųjų, dviratininkų ir saugos diržus bei vaikiškas kėdutes ignoruojančių vairuotojų.

(Plačiau...)

Neblaiviam vaikų autobuso vairuotojui – 250 Lt bauda (0)

Šeštadienio rytą į šokių konkursą Kaune vykę Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai išgyveno tikrą košmarą.  Porą dešimčių pradinukų ir mokinių iki dešimtos klasės vežęs autobuso vairuotojas prie vairo sėdo neblaivus ir greičiausiai bevažiuojant užmigo. Ties Seredžiumi į kelio atitvarus atsitrenkusį autobusą ir vaikus nuo didesnės nelaimės išgelbėjo šalia vairuotojo sėdėjusi moteris, kuri spėjo pagriebti vairą. Incidentas įvyko šiek tiek po 8 val. ryto.

(Plačiau...)

Ant Dubysos tilto – kraupi automobilių kaktomuša (0)

Penktadienį apie 12.50 val. kelyje Kaunas – Jurbarkas, prie Seredžiaus, ties užvažiavimu ant tilto per Dubysą, kaktomuša susidūrė du automobiliai. Per nelaimę sunkiai nukentėjo moteris ir vaikiškoje kėdutėje važiavęs vaikas.

(Plačiau...)

Jaunimo nominacijos 2014 (balsavimas) (0)

Prasidėjo kasmetinis balsavimas išrinkti veikliausią jaunimą ir jų partnerius. Atiduoti balsus už kandidatus šešiose nominacijose galima iki gruodžio 8 d 13 val. Daugiausia palaikymo sulaukę jaunuoliai bus apdovanoti iškilmingame „Jaunimo nominacijų vakare“ gruodžio 11 d.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook