Įvykiai

Įvykiai

Teismui perduota rekordinės kontrabandos byla (nuotraukos) (5)

Kauno apygardos teismui perduota pasieniečių sulaikytos rekordinės cigarečių kontrabandos byla, kurioje įtarimai pareikšti 13 asmenų, tarp kurių - jurbarkietis, Lietuvos kultūrizmo rinktinės narys, Linas Račas. Ikiteisminio tyrimo metu išsiaiškinta, sportininkas - vienas iš  kontrabandos organizatorių. Gaujos nariams gresia ilgi nelaisvės metai, iš jų turėtų būti išieškota daugiau kaip 3 milijonai litų.

(Plačiau...)

Veliuonos bažnyčiai restauruoti - pusė milijono (0)

Pradėti Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbai.

(Plačiau...)

Vaikų žaidimų aikštelės - naminių gyvūnų išvietės (4)

Išleisti naminį gyvūnų į kiemą ir per langą stebėti, kaip jis tuštinasi vaikų žaidimo aikštelėje kai kuriems jurbarkiečiams normalu. Laišką su nuotrauka redakcijai atsiuntusi jauna mama baisis tokiu elgesiu ir tikina nebežinanti, kaip mažametę dukrą apsaugoti nuo gyvūnų platinamų ligų.

(Plačiau...)

Senajame turguje - automobilių ir šeimininkių patikra (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Girdžiuose vyko kasmetinis teatralizuotas Senasis turgus. Šventėje netrūko nei prekeivių, nei pirkėjų. 

(Plačiau...)

Merginą galėjo nužudyti keturiomis insulino dozėmis (0)

Kauno apygardos teismas trečiadienį atvertė šiurpią dvidešimtmetės vadžgiriškės Ievos Švedaitės nužudymo bylą. Gyvybę pasiglemžusi tragedija įvyko praėjusių metų lapkričio 17-ąją, kai greičiausiai išžaginti merginą sugalvojusi gauja per prievartą jai suleido milžinišką dozę insulino.

(Plačiau...)

Šuo užpuolė vaiką ir moterį (15)

Trečiadienio vakarą, apie 19 val., Jurbarke palaidas šuo užpuolė šuniuką vedžiojusi vaiką. Kiek vėliau šuo užpuolė moterį.

(Plačiau...)

Skirsnemunėje - saulėgrąža milžinė (0)

Skirsnemuniškių Antano ir Birutės Meškauskų kieme užaugo greičiausiai rekordų knygai tinkanti saulėgrąža. Milžinė daugiau nei dvigubai aukštesnė už šeimininkus, o jos viršūnėje sūpuojasi 16 žiedų.

(Plačiau...)

Prie Bišpilio aidėjo dainos baltų vienybei (nuotraukos) (0)

Pirmadienio vakarą prie Bišpilio paminėta Baltų vienybės ir rudens lygiadienio diena.

(Plačiau...)

Turizmo dieną – konferencija pilyje (0)

Šių metų Pasaulinės turizmo dienos tema – turizmo ir bendruomenės vystymasis sutelkiant dėmesį į teikiamas galimybes įgyti naujų įgūdžių ir užsiimti turizmo verslu.

(Plačiau...)

Nešikai įkliuvo su cigarečių dėžėmis (3)

Prie sienos su Rusija Šakių rajone antradienio naktį į Pagėgių rinktinės  pareigūnų pasalą pateko du kontrabandinių rūkalų nešikai. Sulaikyti 4 tūkst. pakelių rūkalų. 

(Plačiau...)

Vagys niokoja miestą (0)

Penktadienį į policiją kreipėsi UAB „Jurbarko komunalininkas“ direktorius ir pranešė, kad prie Jurbarko r. savivaldybės pastato pavogtos trys kanadietiškos eglutės.

(Plačiau...)

Rajono keliuose – girti dviratininkai (0)

Rugsėjo 9–10 d. policijos pareigūnai tikrino, kaip kelių eismo taisyklių laikosi pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai.

(Plačiau...)

Jaunieji gelbėtojai išbandė ugniagesių techniką (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje klegėjo vaikai. Dvidešimt jaunųjų gelbėtojų susipažino su ugniagesių darbu ir gelbėjimo įranga.

(Plačiau...)

Jaunieji ugniagesiai susipažino su gaisrine (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje klegėjo vaikai. Čia vyko maždaug dvidešimties jaunųjų gelbėtojų pažintis su ugniagesių kasdienybe, darbu, gelbėjimo įranga.

(Plačiau...)

Girdžiuose – rudeninė eglė (0)

Girdžių miestelyje pastatyta improvizuota eglė vėl pakeitė savo rūbą – pasipuošė rudeniui. Vietiniai gyventojai tradiciškai šalia seniūnijos stovintį medį skirtingai papuošia visais metų laikais.

(Plačiau...)

Sukčius pasisavino 47 tūkst. litų (0)

Rugsėjo 8 d., apie 14 val., į 80 m. jurbarkiečio namus M. Valančiaus g. mobiliojo ryšio telefonu paskambino nepažįstamas vyras. Skambintojas prisistatė Finansinių nusikaltimų skyriaus tyrėju ir apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus.

(Plačiau...)

Paminėjo Vytauto Didžiojo karūnavimą (nuotraukos) (2)

Pirmadienio rytą Jurbarke moksleiviai paminėjo Vytauto Didžiojo karūnavimo dieną. Trijų miesto mokyklų mokiniai į šventę rinkosi prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio paminklo miesto parke. Ši šventė tradiciškai itin svarbi Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviams.

(Plačiau...)

Riedlentininkai: „Kai kuriems triukams reikia metų“ (0)

Į gimtąjį Jurbarką grįžtančių studentų Vaido Mockaičio ir Pauliaus Vasiliausko bagaže būna ne tik studentams įprasti daiktai. Dažnai kartu keliauja ir jų paauglystės aistros palikimas – riedlentės. Nors ekstremalai dabar jau ant lentų su ratukais lipa rečiau, pomėgis pernelyg stiprus, kad ramiai praeitų pro šalia Imsrės įrengtą sporto aikštelę.

(Plačiau...)

Jurbarkiškis ir Rusijos pilietis į Lietuvą atvairavo Prancūzijoje vogtus vilkikus (0)

Pasieniečiai pasienyje su Lenkija sulaikė du Prancūzijoje, įtariama, pavogtus vilkikus su puspriekabėmis. 2012 m. laidos transporto priemones, ant kurių buvo prikabinti kitiems automobiliams išduoti numeriai, į Lietuvą atvairavo Jurbarko gyventojas ir Rusijos pilietis.

(Plačiau...)

Šiemet dažniausiai bankrutuodavo prekybininkai (0)

Kreditų biuro "Creditinfo" duomenimis, didžiausias įmonių bankrotų skaičius per pirmus aštuonis šių metų mėnesius išliko didmeninės ir mažmeninės prekybos srityje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook