Įvykiai

Įvykiai

MMA siūlo nuo spalio 1 d. didinti 35 litais (2)

Valdantieji politiškai sutarė minimalią mėnesinę algą (MMA) nuo spalio 1 dienos didinti 35 litais. Tai reiškia, kad ji pasieks 1035 litus arba maždaug 300 eurų.

(Plačiau...)

Dingusį grybautoją miške rado negyvą (0)

Nors grybų pilni miškai viliote vilioja grybautojus, atsargumo, ypač klaidžiuose miškuose,  pamiršti nedera. Sekmadienį, rugpjūčio 31-ąją, grybauti išėjęs Šimkaičių sen. Paalsio I kaimo gyventojas M. A. B. pasiklydo ir namo negrįžo. Apie dingusį  69-erių vyrą policijai pranešė žmona.

(Plačiau...)

Paminėtos Baltijos kelio 25-osios metinės (nuotraukos, video) (2)

Šeštadienį Lietuva minėjo Baltijos kelio 25-metį. 1989-ųjų rugpjūčio 23-ąją, minint Molotovo ir Ribentropo pakto 50-ąsiais metines, gyvoji Baltijos šalių žmonių grandinė nusitęsė nuo Vilniaus iki Talino. Šį unikalų kovos už laisvę ir valstybės nepriklausomybę reiškinį jurbarkiečiai paminėjo susikabinę rankomis ant Nemuno tilto.

(Plačiau...)

Jurbarkuose rastas negyvas kūdikis (6)

Penktadienio rytą Jurbarkuose rastas keturių mėnesių mergaitės kūnas. Vaiko palaikai aptikti lovelėje, o motinai nustatytas 0,79 prom. girtumas. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių ant mergaitės kūno pareigūnai nepastebėjo.

(Plačiau...)

Jaunimas šalto vandens kibiro iššūkį metė merui (video) (9)

Smalininkietis Arnas Ašmonas pasidavė ledinio kibiro idėjai ir skatindamas kilnią idėją aukoti labdarai metė iššūkį Jurbarko r. savivaldybės merui Ričardui Juškai. Vadinamoji „Ice Bucket Challenge“ mada sparčiai plinta tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje.

(Plačiau...)

Stovykloje šešiolikmečiai padegė miegantį draugą (0)

Tarptautinė sporto stovykla Nemane (Rusijos Federacijos Kaliningrado sritis) turėjo tapti nuostabios vaikų draugystės išraiška, tačiau gražią idėją sužlugdė vaikų žiaurumas. Sumąstę pakartoti socialiniame tinkle matytą eksperimentą, du paaugliai naktį padegė miegantį vaiką.

(Plačiau...)

Baltijos kelią atkartosime sujungę Nemuno krantus (4)

Baltijos keliui – 25-eri metai. Rugpjūčio 23 d. 12 val. jurbarkiečiai kviečiami dalyvauti akcijoje „Nemuno tilto kelias“, skirtoje paminėti šį svarbų Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims įvykį.

(Plačiau...)

Sporto stovykloje – neregėtas žiaurumas (4)

Jurbarko r. policijos komisariate užregistruotas sukrečiantis įvykis – rugpjūčio 6 d. tarptautinėje sporto stovykloje Nemane (Kaliningrado sritis) padegtas nepilnametis jurbarkietis. Apie sužalotą vaikiną pareigūnams pranešė medikai ir paauglio šeima.

(Plačiau...)

Laidotuvės baigėsi dar viena tragedija (0)

Rugpjūčio 1-ąją Girdžių seniūnijos Kavolių kaime rastas negyvas kūdikis. Atvykus policijos pareigūnams abu 2014 m. gimusio vaikelio tėvai buvo girti – 34 metų kretingiškiui nustatytas 1,67 promilės girtumas, trejais metais jaunesnė moteris įpūtė 1,7 promiles. Kūdikio mirties dieną šeima svečiavosi pas vaiko motinos seserį, kur visi buvo susirinkę į laidotuves.

(Plačiau...)

Veliuonos miestelyje ugnis prarijo du namus (papildyta, nuotraukos) (0)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį gaisro pašvaistė nutvieskė Veliuoną – supleškėjo net du gyvenamieji namai ir ūkinis pastatas. Apie gaisrą specialiosioms tarnyboms pranešta ankstų šeštadienio rytą, o liepsnas ugniagesiai malšino pora valandų. Medikų pagalbos prireikė dviem nukentėjusiesiems – vyrui su žmona.

(Plačiau...)

Miestas švęs 755 metų sukaktį (7)

Rugpjūčio 15-17 d. Jurbarke šurmuliuos spalvingas, nuotaikingas ir daugybę svečių tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio sukviesiantis renginys „XX a. pr. Sergejaus Ilarijonovičiaus Vasilčikovo dvaro tradicijų tęstinumas”. Ši šventė tęs dvarininkų Vasilčikovų tradiciją sukviesti miestelėnus į dvarą bendrai, visus vienijančiai šventei. Tuo pačiu bus minimas ir gražus Jurbarko gimtadienis – miestas skaičiuoja jau 755-uosius metus.

(Plačiau...)

Upelio teršėjus surado lengvai (1)

Pirmadienį Jurbarko aplinkosaugininkai surengė patikrinimą Lybiškiuose. Pareigūnai tikrino telefonu gautą informaciją, kad į Upynos upelį iš vamzdžių teka neaiškios, fekalijų kvapą turinčios nuotekos. Nuvykus į nurodytą vietą informacija pasitvirtino – iš vamzdžio į upelį tekėjo srutos.

(Plačiau...)

Rūpestį kelia šiukšlintojai ir paaugliai akrobatai (2)

„Šviesos“ skaitytojų laiškai ir telefonų skambučiai teikia vilties – savo kraštą mylintys žmonės neketina nuolaidžiauti šiukšlintojams, niokotojams, netausojantiems nei gamtos, nei aplinkos. Raginame netylėti, nelikti abejingiems ir dėkojame už pilietišką požiūrį.

(Plačiau...)

Gedimas sukėlė sąmyšį (0)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke sugedusi elektros pastotė sukėlė sąmyšį. Gyventojų rimtį trikdė specialiųjų tarnybų automobilių sirenos. 20.35 val. specialiosios tarnybos sulaukė gyventojo skambučio, kad prie Kęstučio g. 41 namo esančioje elektros pastotėje pasigirdo pokštelėjimas ir pradėjo rūkti dūmai.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos (0)

Jurbarko policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo ir prašo gyventojų pagalbos atpažinti nusikaltėlį. Įtariamasis neteisėtai pasinaudojęs internetinės bankininkystės duomenimis, nuėmė pinigus iš bankomato. Vaizdo kamera buvo užfiksuotas asmuo, kuris iš bankomato nuima pinigus.

(Plačiau...)

Girti vyrai kumščiais lupo artimuosius (0)

Liepos 12 d. policijos pareigūnai nuolat skubėjo į pagalbą smurtautojų aukoms. Girti vyrai grasino ir mušė artimuosius – sugyventines, buvusias žmonas, podukras, brolius ir pažįstamus, o išgirdę apie atvažiuojančius pareigūnus – dėjo į kojas.

(Plačiau...)

Abiturientams įteikti atestatai (nuotraukos, video) (0)

Antradienio vakarą Jurbarko kultūros centre Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai.

(Plačiau...)

Nemokamai surinks pavojingas atliekas (surinkimo vietos ir laikas) (2)

UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja, kad UAB „Žalvaris“ specialiuoju automobiliu nemokamai surinks iš Jurbarko miesto ir rajono gyventojų ir biudžetinių įstaigų susikaupusias aplinkai pavojingas atliekas: senus automobilių akumuliatorius, automobilių amortizatorius, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrus, netinkamą naudojimui buitinę elektros ir elektroninę įrangą (televizoriai, monitoriai, kompiuteriai, radijo imtuvai, šaldytuvai, seni telefonai, šviestuvai, skalbimo mašinos, dujinės – elektrinės viryklės, elektriniai virduliai, šildytuvai, ventiliatoriai, el. žaislai  ir kita buitinė technika), metalinę  pakuotę, liuminescencines lempas, galvaninius elementus. 

(Plačiau...)

Kaimynus kiršina kieme likęs svetimas turtas (0)

Prieš keletą dešimtmečių buvusioje Jurbarko miškų ūkio kontoroje, vėliau tapusioje keturbučiu namu, gyvenantys žmonės nesutaria dėl buvusio kaimyno pastatyto garažo ant bendrai valdomos žemės. Pasidaliję į dvi stovyklas, vieni skundžiasi, kad garažas trukdo, kiti tvirtina, jog pykčiai kyla tik dėl to, kad kai kuriems žmonėms nepatinka net praskrendantys paukščiai.

(Plačiau...)

D. Bastys - viešbučio kambaryje su įspūdinga šviesiaplauke (2)

Deividas Bastys pristato dar vieną naują dainą iš jau šį mėnesį turinčio pasirodyti albumo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook