Įvykiai

Įvykiai

Virtualiame žemėlapyje – nusikaltimų statistika (1)

Kurios gatvės saugiausios, o kur tyko pavojai? Virtualią kelionę po nusikaltimų statistiką Jurbarke ir kitose vietose siūlo epolicija.lt. Šiame internetiniame tinklalapyje gyventojai kaip ant delno gali matyti, ar gyvena saugioje aplinkoje, ar galimybė nukentėti yra didesnė nei kitur.

(Plačiau...)

Referendumo agitatorius spruko nuo policijos (papildyta) (6)

Sekmadienį tautai referendume balsuojant dėl žemės pardavimo užsieniečiams į Raudonę skubėjo policija. Pareigūnams prisiėjo tramdyti agitacijos draudimo nesilaikiusį Algirdą Mačiulaitį. Aktyvus įvairių politinių akcijų dalyvis po miestelį važinėjo referendumo plakatais apkabinėtu automobiliu ir per garsiakalbius ragino balsuoti.

(Plačiau...)

Narkotikų rasta trijose mokyklose (8)

Šiandien vis garsiau prabylama apie gresiantį pavojų – mokyklose plintančias narkotines medžiagas. Jaunimas, negalvodamas apie galimas pasekmes sveikatai, vis dažniau neatsispiria pagundai išbandyti kvaišalus. Tokia tendencija pastebima ir Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Šernų medžiojimas pavojingos ligos neįveiks (0)

Jurbarko valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai susirūpinę – tiriant rajono miškuose nušautų šernų skerdeną vis dažniau nustatoma, kad gyvūnas užsikrėtęs trichinelioze. Šios ligos sukėlėjai gyvybingi išlieka net 40–50 metų.

(Plačiau...)

Girtas vyras ant scenos užpuolė grupę „DoDi“ (0)

Birželio 23 d. vaikinų grupė „DoDi“ koncertavo Zyplių dvare (Šakių r.) su kitais Lietuvos muzikos atlikėjais. Per grupės pasirodymą ant scenos užsiropštė neblaivus, stambus vyras ir puolė viena grupės narių - jurbarkietį Vytenį Partiką. Užpuolikas be jokios priežasties smogė atlikėjui kumščiu į veidą.

(Plačiau...)

Vandalams užkliuvo karjero maudymvietė (2)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vandalai nusiaubė tinklinio aikštelę maudymvietėje prie karjero.

(Plačiau...)

Įkliuvo su beveik tūkstančiu pakelių nelegalių rūkalų (0)

Trečiadienį apie vidurdienį, Tauragėje, bendradarbiaujant Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės ir policijos pareigūnams buvo sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys. Į juodąją rinką nepateko beveik 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

(Plačiau...)

Lapiuko ir šuns susitikimas (video) (1)

Kas nutinka, kai netikėtai susitinka laukinis ir naminis gyvūnai? Atsakymą į šį klausimą užfiksavo šuns ir lapiuko susidūrimą nufilmavęs jurbarkietis.

(Plačiau...)

Per miestą žygiavo šeimos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Jurbarke vyko šeimų šventė. Renginys prasidėjo mišiomis bažnyčioje, vėliau šventės dalyviai su orkestru priešakyje patraukė į kultūros centrą, kur šventė tęsėsi.

(Plačiau...)

Rado skenduolį (0)

Vėlų antradienio vakarą Jurbarke, Nemuno lankoje, specialiosios tarnybos iš upės ištraukė nuskendusį vyrą.

(Plačiau...)

Daugėja saugios kaimynystės grupių (0)

Birželio 6 d. Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius ir Kęstučio g. 22 namo gyventojai, atstovaujami Antano Lekšaičio, pasirašė „Saugios kaimynystės“ sutartį. Birželio 9 d. pasirašyta dar viena „Saugios kaimynystės“ sutartis su  Dariaus ir Girėno g. 60 namo gyventojų atstovu Algirdu Dirgėla. Šiuo metu Jurbarko mieste yra įkurtos 9 saugios kaimynystės grupės.

(Plačiau...)

Panemunių regioniniame parke - unikali ekspozicija (nuotraukos) (0)

Panemunių regioninio parko lankytojų centre atidaryta nauja moderni ekspozicija, kurios tema - „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicijoje lankytojai galės ne tik susipažinti su  panemunės gamta ir žmonių gyvensenos būdu, pasivaikščioti siūbuojančiais sielių rąstais, bet ir įdomybių apie šį kraštą sužinoti QR koduose.

(Plačiau...)

Parduotuvėje ir turguje - padirbti kvepalai (nuotraukos) (3)

Policijos ir muitinės pareigūnams įkliuvo padirbtų kvepalų pardavėjai. Birželio 4-ąją Jurbarke nustatytos dvi vietos, kuriose pardavėjai mulkino kvepalus perkančius žmones.

(Plačiau...)

Apklausa: mokiniai, rinkdamiesi maistą, mažiausiai kreipia dėmesį į jo kainą ir sveikumą (0)

70 proc. mokinių pietauja mokyklų valgyklose, 12 proc. grįžta pavalgyti į namus, 8 proc. patys atsineša maisto į mokyklą. Tokius mitybos įpročius atskleidė mokykloms maistą tiekiančios įmonės "Pontem" užsakymu "Spinter tyrimai" atlikta reprezentatyvi mokinių apklausa, atlikta baigiantis šiems mokslo metams. 

(Plačiau...)

Viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir Vietos veiklos grupės "Nemunas" valdybos narys Donatas Jackis viešųjų ir privačių interesų nesupainiojo, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

(Plačiau...)

Pilyje prisimins Kristijoną Donelaitį (0)

Birželio 22 d., 17 val. Jurbarko r. Panemunės pilyje vyks teatralizuotas XIX Pažaislio muzikos festivalio koncertas, skirtas Kristijono Donelaičio gimimo 300 metų jubiliejui. Grožinės lietuvių literatūros pradininku laikomas K.Donelaitis buvo neeilinė, universalių gebėjimų asmenybė, tarsi iš renesanso epochos nužengęs kūrėjas. Greta išskirtinio literatūrinio talento, jis atsiskleidė kaip kompozitorius, kūręs bažnytinę muziką, nagingas meistras, sukonstravęs fortepijoną, barometrą, laikrodį, kaip žemės žmogus, mokėjęs žemę dirbti ir mylėti.

(Plačiau...)

Darželinukai šventė vaikų gynimo dieną (nuotraukos, video) (0)

Pirmadienį darželyje "Nykštukas" vyko tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė. 

(Plačiau...)

Moksleiviai pagerbė kritusius už laisvę (nuotraukos) (0)

Pirmadienį Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos moksleiviai pagerbė partizanus ir tremtinius. Nepamokinės dienos metu jaunimas žiūrėjo filmą apie kovotojus už laisvę „Vienui vieni“, lankė karo aukoms, tremtiniams bei partizanams skirtus paminklus.

(Plačiau...)

Vertimuose degė namas (0)

Naktį į šeštadienį, apie 0.07 val.,  Bendrasis pagalbos centras bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gavo pranešimą, kad Vertimuose (Jurbarkų sen.) dega namas.

(Plačiau...)

Partizanai panemunėje sumušė sovietų karius (nuotraukos, video) (0)

Penktadienį Jurbarke vyko partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos paminėjimas, kurio baigiamuoju akcentu tapo partizanų ir juos medžiojusio sovietų dalinio kautynės prie Nemuno.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook