Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Ieškota mergaitė rasta nuskendusi (nuotraukos, video) (0)

Rugsėjo 28-osios vakarą iš namų išėjusi devynmetė rasta nuskendusi maždaug už pustrečio kilometro nuo namų esančiame upelyje. Mergaitė jau temstant išbėgo iš namų ir dingo Mosteikių k. (Eržvilko sen.) apylinkėse.

(Plačiau...)

Apvogtos parduotuvės vadovas: penkių milimetrų storio seifą suraitė, kaip vilną (video) (3)

Rugsėjo 27-osios naktį vagys pasidarbavo Jurbarke Mokyklos g. esančioje „Lytagra“ parduotuvėje. Nusikaltėliai išlaužė seifą ir pasisavino daugiau, nei keturis tūkstančius eurų.

(Plačiau...)

Sulaikė kartu su cigaretėmis (3)

Jurbarke esančiame garaže pasieniečiai aptiko beveik du tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių ir sulaikė ten buvusį vietinį gyventoją.

(Plačiau...)

Juodaičiuose - lobio detektyvas (0)

Antradienį į policiją kreipėsi vyras, kuris tikina, kad senus jo baldus išvežti padėjęs asmuo pasisavino nemažą pinigų sumą. Nebereikalingus baldus į atliekų aikštelę savininkas iš sodybos išvežti nusprendė tuomet, kai šią paveldėjo.

(Plačiau...)

Kaimynų rekordas - aukščiausia Lietuvoje Saulės skulptūra (video) (0)

Rugsėjo 22 dieną Tauragėje atidengta išskirtinė etnografinės Saulės skulptūra, persipynusi su tradicinėmis baltų puošybos ir Lietuvos heraldikos detalėmis. Tauragiškio kalvio Kęstučio Plyskaičio sukurta metalo plastikos skulptūra, skirta Žemaitijos vardo paminėjimo 800 metų jubiliejui, yra didžiausia etnografinė Saulė Lietuvoje.

(Plačiau...)

Dingę žirgai grįžo pas šeimininkus (nuotraukos) (1)

Vakar naktį iš Pilies k. (Skirsnemunės sen.) esančios sodybos buvo pavogti trys suaugę žirgai. Šiuos gyvūnus dauguma jurbarkiečių puikiai pažįsta - jie neatskiriami rajono švenčių dalyviai. Ant jų mielai joja ir vaikai, ir suaugusieji. Šeimininkai iš žirgyno „Arūno žirgai“ iškart paprašė laikraščio ir visuomenės pagalbos.

(Plačiau...)

Netoli Jurbarko – nauja šaudykla (nuotraukos, video) (5)

Šeštadienį Mozūriškių k. (Šakių r.) atidaryta Vytauto Kazio Januškevičiaus vardo šaudykla. Medžiotojams, kariams ir sportinio šaudymo entuziastams skirtą objektą savo tėvo garbei įrengė žinomi šio krašto verslininkai ir medžiotojai Januškevičiai.

(Plačiau...)

Girta avariją padariusi socialdemokratė pasiprašė atleidžiama (7)

Ketvirtadienį avariją padariusi ir 2,1 prom. pūstelėjusi rajono politikė Ilona Pocienė penktadienį įteikė prašymą išeiti iš darbo Skalvijosnamuose. Čia moteris dirbo vyriausiąja buhaltere.

(Plačiau...)

Apvogė Seredžiaus degalinę. Vagis atplaukė valtimi? (Prašo padėti atpažinti) (3)

Rugsėjo 19-ąją 3.11 val. gautas saugos tarnybų pranešimas, kad apvogta Seredžiuje esanti degalinė. Pirminiais duomenimis, įsibrovus į patalpas, pavogta apie tūkstantį įvairių rūšių cigarečių pakelių.

(Plačiau...)

Pakratę automobilį rado narkotikų (1)

Penktadienį, kiek po vidurnakčio,  Jurbarke Dariaus ir Girėno g., policija patikrino įtarimus kėlusį „Audi“ automobilį. Mašinoje buvo rasti keturi plastikiniai maišeliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook