Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Iškilminguose „Verslo geno“ apdovanojimuose triumfavo jurbarkietė (0)

Ketvirtadienio vakarą gausus svečių būrys sostinės Vaidilos teatre rinkosi į iškilmingą šventę – jau trečius metus „Lietuvos ryto“ organizuojamus „Verslo geno“ apdovanojimus.

(Plačiau...)

Kviečia į „10 edukacinių programų Jurbarko krašte“ (1)

VšĮ Lietuvos „Panemunių žiedai“ rengia paskaitų ciklą „10 edukacinių programų Jurbarko krašte“.  

Įvairių sričių mokslininkai pristatys naujausius kultūros paveldo tyrimus, turizmo profesionalai analizuos naujausias tendencijas kuriant ir įgyvendinant turizmui skirtas pramogas ir edukacines programas. Dalyvaus Jurbarko krašto įvairių įstaigų ir bendruomenių atstovai, kurie pristatys tradicinius produktus, pasidalins sėkmingomis edukacinių programų patirtimis.

Pirmoji ciklo paskaita - „Magiškasis kambarys: gyvybinga ir prisitaikanti vaistinėlės tradicija Lietuvos bajorų namuose“ įvyks  gruodžio 1 d. 14 val. Panemunės pilyje, Jurbarko r.

(Plačiau...)

Skiepų nuo gripo teks palaukti ir Jurbarke (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad Lietuvoje praėjusią savaitę sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) padidėjo ir siekė 51,8  atv. 10 tūkst. gyv., kai prieš savaitę (lapkričio 11–17d.) buvo 48,1 atv. 10 tūkst. gyv. Daugiausiai sergančių gripu ir ŪVKTI lapkričio 18–lapkričio 24 d. registruota Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus apskrityse.

(Plačiau...)

Automobilius masiškai vogusiam paaugliui skirtas suėmimas (1)

Trečiadienį teismas skyrė dviejų mėnesių suėmimą rajono gyventojų mašinas vogusiam septyniolikmečiui. Vaikinas vien per praėjusį savaitgalį, įtariama, pasisavino mažiausiai keturis automobilius. Transporto priemones jaunajam nusikaltėliui nuvaryti pavykdavo, nes jų savininkai mašinas palikdavo atrakintas ir su užvedimo rakteliais.

(Plačiau...)

Per kalėdinės eglės įžiebimą - įspūdingas šou (video) (0)

Kalėdos - tai laukiamiausia žiemos šventė, apgaubta geranoriškumo, nuoširdumo, padėkos žodžių ir šilto tarpusavio bendravimo. Artimiausiu metu Jurbarko gatves pamažu apgaubs kalėdinis spindesys. Iki gražiausių žiemos švenčių sutikimo lieka vis mažiau laiko. Tradiciškai švenčių pradžią skelbia miesto eglės įžiebimas.

(Plačiau...)

Kviečia į unikalų koncertą (0)

Jurbarkiečiai kviečiami į Advento ir Kalėdinių giesmių, kilusių iš XVI-XVII a. Prūsijos ir Mažosios Lietuvos koncertą. 

(Plačiau...)

Pagerbti geriausi ūkininkai (0)

Šeštadienį kultūros centre 26-ąjį kartą pagerbti geriausi rajono ūkininkai. Renginį organizavo rajono savivaldybė kartu su partneriais - Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuru.

Konkurso „Metų ūkis tikslas - išrinkti geriausius pastarųjų metų ūkius, bei paskatinti kitus ūkininkus imtis pažangaus ūkininkavimo

(Plačiau...)

Kviečia traktoriais užtvindyti Jurbarką (9)

Rajono ūkininkų sąjunga lapkričio 26-ąją kviečia prisijungti prie antrosios žemdirbių protesto akcijos. Per ją iš įvairių rajono kampelių į Jurbarką judės žemdirbių technika.

(Plačiau...)

Pasveikino šimtametę (0)

Lapkričio 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės atstovai, gausus būrys bendruomenės ir artimųjų ratas pasveikino Raudonės miestelio gyventoją Bronę Kučinskienę sulaukus 100-ojo gimtadienio. 

(Plačiau...)

Užpuolė ir suniokojo automobilį (0)

Trečiadienio vakarą, apie 22.30 val. Girdžiuose du jaunuoliai suniokojo trečiojo automobilį „Audi 80“.

(Plačiau...)

Seniūnijos sunkvežimį nuvarė 3,92 prom. pūstelėjęs vagis (0)

Lapkričio 15-ąją policijai pranešta, kad dingo Seredžiaus seniūnijos tarnybinis automobilis „Volkswagen Transporter“. netrukus mašina buvo rasta, o įtariamasis į policijos alkoholio matuoklį pripūtė 3,92 prom.

(Plačiau...)

„mEFEKTE“ – dainos ir šokiai (nuotraukos, video) (2)

Penktadienio vakarą Jurbarke įvyko tradicinis jaunimo talentų konkursas „mEFEKTAS“.

(Plačiau...)

Vilkai sudraskė veršiuką (2)

Praėjusią naktį vilkai papjovė veršiuką Veliuonos seniūnijoje esančiame Šiaulių kaime. Šeimininkai plėšrūnų sudraskytą augintinį rado ryte, kai atėjo į ganyklą.

(Plačiau...)

Kviečia susipažinti su „Sūduvos giriomis” (0)

Kviečia į knygos  „Sūduvos girios”  (Sūduvos girių ir miškų ūkio istorinė apžvalga) pristatymą bei susitikimą su jos  autoriais  - nusipelniusiu Lietuvos miškininku Algirdu Bruku, prof. Romualdu Deltuvu  ir  dr. Romualdu Mankumi.

Renginys įvyks lapkričio 19 d. 17 val. Jurbarko r.  viešojoje bibliotekoje.

(Plačiau...)

Suaugusiųjų mokymosi savaitė kviečia keliauti (0)

Lapkričio 18 – 22 d. rengiama suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“  siūlo keliones į pažintį su miestu, kūryba, įdomiomis ir naudingomis veiklomis.  

(Plačiau...)

Įkliuvo naminukę varęs senolis (0)

Lapkričio 11-ąją apie 07.30 val. Seredžiaus seniūnijoje esančiame Skubų miške, buvo sulaikytas naminę degtinę varęs Skubų kaimo gyventojas.

(Plačiau...)

Vertimuose ugnis pasiglemžė gyvybę (0)

Lapkričio 10 d. apie 2.50 val.. Vertimų k. (Jurbarkų sen.), užgesinus gaisrą gyvenamajame name, gaisravietėje rastas apdegęs mirusio žmogaus kūnas.

(Plačiau...)

Paskelbė, kada bus įžiebta kalėdinė eglė Jurbarke (1)

Jurbarko r. kultūros centras paskelbė, kada vyks kalėdinės eglės įžiebimo šventė  Jurbarke.

(Plačiau...)

Susidūrė 2 vilkikai ir autobusas su vaikais (0)

Didelė avarija trečiadienį įvyko autostradoje Kaunas-Klaipėda ties Cinkiškiais. Čia susidūrė du vilkikai ir autobusas, vežęs vaikus. Per incidentą nukentėjo vieno vilkiko vairuotojas, po avarijos buvo apsunkintas eismas abiem kryptimis.

Vienas iš į avariją papuolusių vilkikų priklauso Jurbarko įmonei.

(Plačiau...)

Nemokamai dalija eglišakes (1)

Du penktadienius iš eilės – lapkričio 8 ir 15 d. miškininkai kviečia gyventojus į mišką pasiimti paruoštų eglių šakų. Tai dar tikrai ne kalėdinė akcija, o graži iniciatyva padėti žmonėms apsaugoti augalus nuo artėjančių žiemos šalčių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook