Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Kaliningradas paskelbė tvarką, pagal kurią duos nemokamas vizas lietuviams (0)

Nuo liepos 1-osios lietuviams, įvažiuojantiems į Kaliningrado sritį, elektroninės vizos bus nemokamos. Regiono turizmo centras paskelbė taisykles, pagal kurias bus išduodami leidimai.

(Plačiau...)

Ragina siųsti sveikinimus (3)

Rugpjūčio 24 d., šeštadienį, švęsime Jurbarko 760 metų jubiliejų. Po visą pasaulį išsibarsčiusius jurbarkiškius kviečiame sugrįžti, susitikti ir pasilikti. Kraštiečius savivaldybė kviečia perduoti savo filmuotą sveikinimą Jurbarkui, savo artimiesiems bei pažįstamiems miesto jubiliejaus proga.
(Plačiau...)

Žmogžudystės byloje – naujos detalės: 17-metis lieka suimtas, 14-metei – apykojė (5)

18-mečio jurbarkiečio nužudymo tyrime – pokyčiai: pagrindinis įtariamasis, 17 metų vaikinas toliau lieka suimtas, tačiau teismas atmetė prokurorų prašymą laikyti belangėje ir jo 14 metų bendrininkę. Paauglė išleista į laisvę su elektronine apykoje.

(Plačiau...)

Veliuonoje per žemę ir dangų skrido daina (0)

Birželio 15 d. Veliuonoje skambiais balsais nuaidėjo  kasmetinė festivalio „Veliuonos kadrilis“ Dainų diena. Šiemet ji buvo skirta žymaus tautosakininko, kunigo, gyvenusio ir dirbusio Veliuonoje, Antano Juškos 200 – ioms gimimo metinėms.

(Plačiau...)

Neprasilenkė gatvėje (0)

Pirmadienio pavakarę centrinėje Jurbarko S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje neprasilenkė du automobiliai. Avarija įvyko, kai iš kiemo į gatvę išvažiavo „Toyota RAV“ ir užkirto kelią „Volkswagen Passat“.

(Plačiau...)

Karščiai nutraukė pamokas (0)

Trečiadienį Lietuvą užgriuvus pragariškiems karščiams, dalis šalies mokyklų nutraukė pamokos, kitose – jos sutrumpintos. Sprendimus dėl to, kaip mokiniams palengvinti gyvenimą iki birželio 21-osios, kai oficialiai baigsis mokslo metai, kiekvienu atveju priima konkrečios įstaigos vadovybė.

(Plačiau...)

Iš Kauno klinikų paleidžiamos žiauriai sumuštos paauglės tėvas: „Jis šaukė, kad ją užmuš“ (1)

Jurbarko rajone smarkiai sumušta nepilnametė mergaitė birželio 12 dieną paleidžiama iš Kauno klinikų, – tai trečiadienio rytą pranešė ją gydęs medikas. Pasak gydytojo, mergaitė patyrė dvigubą apatinio žandikaulio lūžį, tai yra gana neįprasta trauma. Kalbėti ji dar negali. Situaciją pakomentuoti sutiko ir mergaitės tėtis, kalbėdamas apie dukros būklę jis sakė, kad yra sunku, ypač psichologiškai. 

(Plačiau...)

17-metės tėtis atskleidė, kaip suluošintas jo vaikas (2)

17-metės paauglės žiauraus sumušimo ir pasikėsinimo išžaginti byloje vis dar atliekamos intensyvios paauglių apklausos, o ji trečiadienį bus išleista iš ligoninės.

(Plačiau...)

Pavogė veidrodį (1)

Naktį į antradienį pavogtas Vydūno ir V. Grybo gatvių sankryžoje įrengtas eismo veidrodis. Jis buvo įrengtas norint palengvinti išvažiavimą iš V. Grybo g., nes sankryžoje matomumą riboja tvoros.

(Plačiau...)

Per avariją žuvo vairuotojas (nuotraukos) (0)

Pirmadienio rytą kelyje iš Jurbarko į Kauną, ties Rotuliais, įvyko avarija. Į įvykio vietą buvo išsiųstos visos tarnybos - medikai, ugniagesiai ir policija.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook