Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Per paskutinį skambutį – triguba avarija (nuotraukos) (6)

Penktadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientai šventė paskutinį skambutį. Po šventės mokykloje per miestą prašvilpė tradicinis dvyliktokų karavanas. Tačiau linksmas važiavimas geromis nuotaikomis baigėsi ne visiems. Trys mašinos susidūrė, dvi iš jų apdaužytos rimtai.

(Plačiau...)

Ieškotą jaunuolį rado nudurtą (papildyta) (6)

Jurbarką sukrėtė kraupi 18-mečio žmogžudystė, kuria įtariamas šiame mieste gyvenantis 17 metų jaunuolis. Negyvas vaikinas rastas ketvirtadienio pavakare Žemaitės gatvėje esančiame apleistame pastate, buvusiame darželyje.

(Plačiau...)

Autostopininkai grįžta į Raudonę (0)

Paklausti, ko Lietuvos visuomenei trūksta labiausiai, daugelis atsakome: tarpusavio pasitikėjimo. Birželio 1–2 d. Lietuvoje vyks netradicinis jam paskatinti skirtas renginys – autostopo varžybos „Baltija – Nemuno keliu“.

(Plačiau...)

Supleškėjo pusantro šimto kilogramų mėsos (0)

Iš Bendrojo pagalbos centro pirmadienio naktį ugniagesiai gavo pranešimą, kad Jurbarko rajone, Jakaičių kaime, dega namas. Atvira liepsna degusiame mediniame pastate įrengtos trys patalpos (du garažai ir vasaros virtuvė), stogas dengtas skarda.

(Plačiau...)

Pilyje prireikė išminuotojų (0)

Trečiadienį į Panemunės pilį iškviestos specialiosios tarnybos. Specialistų prireikė, kai restauruojamo korpuso sieną griovę darbininkai rado artilerijos sviedinį primenantį daiktą.

(Plačiau...)

Tikrino automobilius (1)

Trečiadienį prie įvažiavimo į Jurbarką iš Smalininkų pusės, aplikosaugininkai tikrino automobilių dūmingumą. Paaiškėjo, kad iš keturiolikos patikrintų mašinų – nė viena nepažeidė ekologinių reikalavimų.

(Plačiau...)

Padegė močiutės namą (0)

Šimkaičių sen. esančiuose Paskynuose – nelaimė. Apie 13 val. čia kilo gaisras, per kurį sudegė dalis gyvenamojo namo.

(Plačiau...)

Brakonieriams - tūkstantinė bauda (1)

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) pareigūnai sulaikė du asmenis, kurie Jurbarko mieste Mituvos upės žiotyse žvejojo ne mėgėjų žvejybos įrankiais – statomais tinklais. 

(Plačiau...)

Mieste – paslaptingas automobilis (6)

Pirmadienį laikraščio skaitytojai Jurbarke užfiksavo neįprastą vaizdą – testuojamą naują automobilį. Kaip ir dauguma tokių transporto priemonių, taip ir ši buvo užmaskuota specialiais lipdukais, kurie ne tik uždengia gamintojo ženklą, bet ir vizualiai iškraipo mašinos formas.

(Plačiau...)

Apvogė stoties tualetą (1)

Gegužės 7 d. ryte, apie 7.30 val., į policiją kreipėsi Jurbarko autobusų parko darbuotojai, kurie pranešė, kad naktį apvogtas autobusų stotyje esantis tualetas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook