Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Už 20 eurų - į teismą (0)

Rugsėjo 12-osios naktį, apie 0.45 val., Klausučiuose (Seredžiaus sen.) pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį. Netrukus paaiškėjo, kad mašina neregistruota.

(Plačiau...)

Sumuštos eržvilkiškės pusbrolis: radau ją pusiau nuogą kraujo klane (video) (3)

Žiauriai sumuštos eržvilkiškės istorija dar praėjusios gegužės pabaigoje su siaubu prikaustė bene visos Lietuvos dėmesį. Tuomet nukentėjusios nepilnametės stojo ginti ne viena šalies garsenybė, o ne ką mažesnes kalbas sukėlė ir vykstantis tyrimas. Mat pasirodė kalbos, kad savo sūnų iš šios situacijos išsukti bando jo mama, gerai žinoma Jurbarko miesto politikė.

(Plačiau...)

Atidaroma nauja šaudykla (video) (0)

Rugsėjo 21-ąją, 10 val., atidaroma nauja šaudykla Mozūriškių k. (šalia Valenčiūnų, Šakių r.).

(Plačiau...)

Policija sulaikė siautėjusias moteris, specialistai paėmė vaiką (0)

Jurbarko policija aiškinasi incidentą, kuomet dvi girtos moterys smurtavo prieš taip pat girtą vyrą. Viskas vyko vaiko akivaizdoje, teko įsikišti vaiko teisių specialistams.

(Plačiau...)

Gilina Mažųjų laivelių prieplauką (4)

 Vidaus vandens kelių direkcijos specialistai gilina Jurbarko Mažųjų laivelių prieplauką. 

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos jurbarkietės tėvas ir Daina Bosas maldauja teisybės: „Turi atsakyti už tai, ką padarė“ (1)

Gegužės pabaigoje visą šalį sukrėtė istorija apie dešimtokų išleistuvėse žvėriškai sumuštą ir bandytą išprievartauti septyniolikmetę. Deja, istorijos pabaigos dar nematyti: mergaitė po patirtų sužalojimų iki šiol negali kalbėti, o kaltieji dar nenubausti. Negana to, pasigirdo kalbų, kad nusikaltimu įtariamas jaunuolis – įtakingos politikės sūnus, tad tėvai daro viską, kad jis išvengtų atsakomybės. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė grupė ėmėsi nagrinėti šią istoriją.

(Plačiau...)

Mažoji „Maxima“ vėl atvėrė duris (nuotraukos, video) (3)

Antradienio rytą duris atvėrė Dariaus ir Girėno g. esanti „Maxima“  parduotuvė. Prekybos centras nedirbo tris mėnesius. Per tą laiką parduotuvė buvo iš esmės sutvarkyta ir atnaujinta.

(Plačiau...)

Skirsnemunės teatras „Dobilėlį penkialapį“ parodė Jono Basanavičiaus gimtinėje (0)

Jau nemažai metų Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabalių k. (Vilkaviškio r.) vyksta Sūduvos mėgėjų teatrų festivalis „Atžalynas“, ir jau ne pirmą kartą šiame festivalyje pasirodo Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės mėgėjų teatras (vad. B. Šneiderienė).

(Plačiau...)

Platina įvažiavimą į „Norfa“ aikštelę (3)

Neperseniausiai duris atvėrusi naujoji  „Norfa“ parduotuvė Dariaus ir Girėno g. sukėlė nemažą gyventojų pasipiktinimą. Įvažiavimas į šį prekybos centrą buvo padarytas siauras ir todėl centrinėje miesto gatvėje susidarydavo spūstys.

(Plačiau...)

Apgavo su nuomojamu butu (0)

Ketvirtadienį į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad jį greičiausiai apgavo Kaune butą išsinuomoti siūlęs asmuo. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook