Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Dingusi šešiolikmetė rasta viename Jurbarko butų (3)

Ieškota šešiolikmetė buvo rasta viename iš Jurbarke esančių butų. Čia ją aptiko policijos pareigūnai. 

(Plačiau...)

Prisistatė Jurbarko policininku ir išviliojo pinigus (0)

Policija pradėjo tyrimą dėl gerokai vyro iš Palangos piniginę pratuštinusios istorijos. 77-erių palangiškiui spalio 29-ąją paskambinę sukčiai išviliojo 1360 eurų.

(Plačiau...)

Lenkijoje sulaikytam vairuotojui – iki dešimties metų nelaisvės (nuotraukos) (5)

Nuo spalio 24-osios artimųjų ieškotas jurbarkietis Arvydas Navickas atsirado pirmadienį. Su 43-ejų vyru šeima negalėjo susisiekti jam pradingus Lenkijoje.

Kaip praneša Lenkijos naujienų tinklalapis zycie.pila.pl, jurbarkietis kaimyninės šalies policijai įkliuvo tuomet, kai buvo pranešta, kad jis galimai neblaivus ir vairuoja autovežį su trimis automobiliais.

(Plačiau...)

„Siaubo kambarius“ užplūdo lankytojai (nuotraukos, programa) (2)

Į Smalininkus grįžę „Siaubo kambariai“ sulaukė didžiulio lankytojų dėmesio. Patirti aštrių emocijų artėjant Helovinui šiemet atvyko beveik dvigubai daugiau žmonių, nei pernai. 

(Plačiau...)

Numušė namo kampą (nuotraukos) (0)

Antradienio rytą, apie 10 val., vairuotojo nesuvaldytas automobilis trenkėsi į Jurbarke Kauno g. esantį namą. Smūgio būtų stipraus - mašina nugriovė dalį statinio.

(Plačiau...)

Sodo namelis žiemą: kaip apsaugoti ir išvengti netikėtumų? (0)

Artėjant žiemai, aktyvus gyvenimas sodybose ir sodo nameliuose sustoja ir persikelia į miestus. Kad atšilus orams sugrįžtumėte į jaukią ir tvarkingą aplinką, jau prieš šaltąjį sezoną būtina atlikti svarbius namų darbus. Specialistai primena – tai neapsiriboja durų užrakinimu ir elektros išjungimu. Kad išvengtumėte nemalonumų, būtina pasirūpinti ir pačia namo infrastruktūra, ir saugumo sprendimais.

(Plačiau...)

Supleškino medžiotojo bokštelius (0)

Spalio 26-ąją į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad sudeginti du medžioklei skirti bokšteliai prie Kelmickų k. Veliuonos sen.

(Plačiau...)

Išmušė langą, ištraukė iš mašinos ir prikūlė (0)

Sekmadienio vakarą Eržvilke įvyko konfliktas tarp dviejų vyrų. Apie 22 val. 36-erių jurbarkietis užpuolė ketveriais metais jaunesnį elektrėniškį ir gerokai aplamdė jam šonus.

(Plačiau...)

„BMW“ vairuotojas pūstelėjo 2,49 promilės (1)

Spalio 24-ąją policija patikriti sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „BMW X5“.

(Plačiau...)

Dalins nemokamą maistą (0)

Spalio 28-30 dienomis nuo 9 val. iki 16 val. bus dalijami maisto produktai  nepasiturintiems Jurbarko miesto gyventojams.

(Plačiau...)

Prašo padėti rasti dingusį vyrą (0)

Policijos duomenimis, be žinios dingęs asmuo Audrius Pazniokas (gim. 1983 m.) spalio 15 d. apie 19.15 val. išėjo iš namų, esančių Kalvarijos sav. Jusevičių k., ir į juos nesugrįžo. Vyras iš namų išėjo kartu su savo šuniuku (baltas su juodomis dėmėmis).

(Plačiau...)

Kviečia į „Siaubo kambarius“: už baimės padarinius neatsakome (2)

Į Smalininkus grįžta „Siaubo kambariai“. Į jau tradicija tapusį renginį smalininkiečius ir atvykėlius kviečia Technologijų ir verslo mokyklos Jaunimo studijos auklėtiniai.

(Plačiau...)

Ugnis pastatą pavertė griuvėsiais (video) (0)

Spalio 18 d. vakare prie Klangių (Veliuonos sen.) užsidegė namas.

(Plačiau...)

Veiksmo filmas Eržvilke: vogtu automobiliu išvertė bažnyčios tvorą (0)

Šiąnakt Eržvilke vyko veiksmo filmo scenarijaus verti įvykiai. Pirminiais duomenimis, iš privačių dirbtuvių buvo pavogtas automobilis „Volkswagen Golf“, o sprunkantys nusikaltėliai ar nusikaltėlis mašinos nesuvaldė ir trenkėsi į greta esančios bažnyčios tvorą.

(Plačiau...)

Vokiečiai sužavėti ryžtingu 27-erių metų jurbarkietės poelgiu: išgelbėjo vyrui gyvybę (0)

27-erių metų dermatologijos rezidentę Ugnę Olendraitę Vokietijos spauda pakrikštijo „ketvirtosios platformos angelu“. Tokį gražų epitetą mergina gavo išties pelnytai – trečiadienio vakarą ji išgelbėjo 75-erių metų vyro gyvybę.

(Plačiau...)

Kraupaus nusikaltimo Jurbarke tyrimas: ilgai tylėjęs paauglys prisipažino nužudęs 18-metį Nojų (0)

Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, tylos taktikos ilgą laiką laikęsis 17-metis iš Jurbarko prispirtas įrodymų neseniai prisipažino įvykdęs kraupią žmogžudystę – peiliu smogęs mirtinus smūgius savo 18-mečiui draugui Nojui. Šiuo metu atliekama pakartotinė jo psichiatrinė ekspertizė, nes po pirmo būklės tyrimo galutinai nepaaiškėjo, ar jis gali būti teisiamas.

(Plačiau...)

Sužaloti elektros pastotę tvarkę vyrai (0)

Spalio 16 d. apie 13.10 val. Dainių k. (Jurbarkų sen.) susižalojo du darbuotojai. 43-ejų ir 29-erių vyrai buvo pristatyti į ligoninę.

(Plačiau...)

Vagis grobiu nepasidžiaugė (1)

Spalio 15-osios rytą, apie 8 val., policijai buvo pranešta apie vagystę Šimkaičiuose. Nusikaltėlis įsibrovė į Ramybės g,. esantį garažą ir iš jo pasisavino daugybę vertingų įrankių.

(Plačiau...)

Pavogė automobilį, įkliuvo, o paleistas niokojo mašinas (4)

Naktį iš spalio 15-osios į 16-ąją, apie 3 val. vieno Jurbarke esančio Kauno g. daugiabučio gyventojus pažadino didžiulis triukšmas. Pro langus pažvelgę žmonės pamatė jų automobilius daužantį pusnuogį paauglį.

(Plačiau...)

Keturiolikmečiai susipliekė miesto centre (2)

Spalio 14-ąją, apie 13.30 val., pačiame Jurbarko centre santykius kumščiais aiškinosi paaugliai. Trys maždaug keturiolikos metų vaikinai ne tik daužė vienas kitą, bet ir apgadino prie parduotuvės „Maxima“ esančioje aikštelėje stovėjusį automobilį.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook