Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Švietimo centrui vadovaus Jurgita Voroninienė (0)

Liepos 25 d. įvyko konkursas biudžetinės įstaigos Jurbarko švietimo centro direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Voroninienė.

(Plačiau...)

Pabėgusį vienuolikmetį rado Vilniuje (1)

Trečiadienį apskrities ir šalies policija ieškojo iš namų Kazlų Rūdoje pabėgusio mažamečio. Šiandien vaikas rastas Vilniuje.

(Plačiau...)

Nusikaltėlius sučiupti padėjo žmonės (2)

Pastaruoju metu „Šviesa“ policijos prašymu skelbė ne vieno nusikaltėlio paiešką. Pareigūnai prašė visuomenės pagalbos atpažįstant vagis. Vieni jų įtarti apvogę parduotuvę, kitas – nuskriaudęs garbaus amžiaus moterį.

Visuomenė policijos prašymo padėti pro akis nepraleido. Netrukus buvo nustatytos tiek parduotuvėje buvusių vyrų, tiek iš pensininkės piniginę galimai pavogusios jaunuolio asmenybės.

(Plačiau...)

Ieško pabėgusio mažamečio (0)

Policija ieško vienuolikmečio Kajaus Jurgelaičio. Vakar berniukas išėjo iš namų Kazlų Rūdoje ir negrįžo. 

(Plačiau...)

Vis dar ieškomas senolės skriaudikas (nuotraukos) (4)

Pirmadienį apie 13.30 val. jaunuolis apiplėšė senyvą moterį. Nusikaltėlis nusekė auką į miesto centre esančio daugiabučio namo laiptinę, kur atėmė piniginę. 

(Plačiau...)

Žmogžudystės tyrime – naujos detalės: 18-metis jurbarkietis tapo paauglių pavydo ir keršto auka (0)

18-mečio jurbarkiečio Nojaus nužudymą tiriantys pareigūnai suabejojo įtariamųjų pakaltinamumu, todėl 17 metų vaikino ir jo 14-metės bendrininkės būklę įvertins psichiatrai. Mergina kaltę verčia ant paauglio, o pastarasis pasirinko tylos taktiką.

(Plačiau...)

Trys mėnesiai po Lietuvą sukrėtusio smurto Jurbarke: su 17-mete vis dar dirba psichologai, kaltinimai gali kisti (0)

Visą Lietuvą sukrėtęs smurto protrūkis Jurbarke, kai mokslo metų pabaigos šventėje nepilnametis galimai pasikėsino išžaginti 17-metę ir nesunkiai sutrikdė jos sveikatą, vis dar tiriamas, o nukentėjusi nepilnametė vis dar dirba su psichologais, nors jau spėjo prasidėti kiti mokslo metai.

(Plačiau...)

Viduryje dienos atėmė piniginę (prašo padėti atpažinti) (0)

Pirmadienį apie 13.30 val. jaunuolis apiplėšė senyvą moterį. Nusikaltėlis nusekė auką į miesto centre esančio daugiabučio namo laiptinę, kur atėmė piniginę.

(Plačiau...)

Už grotų pabuvęs jurbarkietis „Alfa vyras“ kontratakuoja: į teismą padavė Lukiškes dėl neva pavogtų jo daiktų (0)

Pusmetį Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime prasėdėjęs jurbarkietis Airinas Arutiunianas, save vadinantis „Alfa vyru“, į teismą padavė įkalinimo įstaigą dėl neva pavogtų jo daiktų.

(Plačiau...)

Po 10-mečio emigracijos Andrius Pojavis grįžta į Lietuvą: „Dukros turi pažinti Lietuvą“ (2 video) (1)

Italija, Didžioji Britanija, Ispanija – tai šalys, kuriose pastarąjį dešimtmetį gyveno 2013-aisiais „Eurovizijoje“ išgarsėjęs jurbarkietis Andrius Pojavis (35). Tačiau visa tai jau greitai taps praeitimi, po daugybės metų praleistų svetur, ilgų žmonos Isabellos (38) įkalbinėjimų, visa šeima pasiryžo grįžti gyventi į Lietuvą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook