Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Nušlavė automobilį (nuotraukos) (1)

Jurbarke esanti Sodų ir Vytauto Didžiojo gatvių sankryža virsta išbandymu vairuotojams. Antradienį perpiet čia vėl įvyko avarija. Iš šalutinio kelio išvažiavęs moters vairuojamas automobilis trenkėsi į pagrindine gatve važiavusią mašiną.

(Plačiau...)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pagerbė kraštietę (0)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino daugiavaikes motinas ir įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius. Tarp pagerbtųjų ir Bronislava Skrodienė iš Eržvilko sen. esančių Lenkčių. Moteris užaugino penkias dukras ir du sūnus.

(Plačiau...)

Šoko mamos ir vaikai (nuotraukos, video) (1)

Penktadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko renginys mamos ir vaikams – „Mamyčių diena/flash mob‘as „Judėk laisvai“.

(Plačiau...)

Ugniagesiai šventė savo šv. Florijono dieną (nuotraukos) (0)

Penktadienį Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai šventė savo globėjo – šv. Florijono dieną. Ugniagesiai tradiciškai susirinko į pamaldas Jurbarko Švc. Trejybės bažnyčioje, kur buvo aukojamo mišios.

(Plačiau...)

Pakartojo vagystę (0)

Balandžio 29-osios rytą buvo pastebėta, kad apvogtas Jurbarkuose esantis pastatas. Iš nebenaudojamo statinio Ryto g. vagys išnešė šešis ketaus radiatorius po 11 sekcijų ir du – po keturiolika. Į buvusį kultūros namų pastatą vagys pateko išlaužę duris.

(Plačiau...)

Padėkojo puošusiems miesto skverą (nuotraukos) (0)

Antradienį skverelyje prie ‚Liukso“ rinkosi velykinių dekoracijų kūrėjai. Visų, savo išmonę, entuziazmą ir laiką skyrusių žmonių – suaugusiųjų ir mažų – laukė rajono meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras, šią iniciatyvą siūlęs savivaldybės tarybos narys Darius Juodaitis, savivaldybės administracijos darbuotojai.

(Plačiau...)

Neliko nieko švento – apvogė bažnyčią (1)

Balandžio 28-ąją policijai pranešta, kad iš Smalininkų Šv. Juozapo bažnyčios pavogtos tikinčiųjų aukos. Spėjama, kad nusikaltimas įvykdytas balandžio 27-ąją tarp 16 val. ir 17 val.

(Plačiau...)

Pagerbti rajono medikai (nuotraukos) (2)

Penktadienį pagerbti rajono medikai. Tarptautinės medicinos darbuotojų dienos proga gydytojams ir slaugytojams buvo įteiktos savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus padėkos.

(Plačiau...)

Policija surado tvorą nugriovusį „BMW“ (0)

Kovo 8-osios vakarą Eržvilke automobilis trenkėsi į bažnyčios tvorą. Įvykis – komplikuotas, nes tvora įrašyta į kultūros paveldo objektų sąrašą, o ją nugriovęs vairuotojas iš įvykio vietos paspruko. Pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad į tvorą automobiliu „BMW“ skriejo „žalialapis“ vaikinas. 

(Plačiau...)

„Pasirink savo ateitį“ – kviečia į rinkimus (video) (0)

Filmas „Pasirink savo ateitį“ vaiko balsu ragina visus aktyviai balsuoti Europos Parlamento rinkimuose, iki kurių liko vos mėnuo. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook