Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Pastatė paminklą kaimui (nuotraukos) (2)

Eržvilko seniūnijoje išdygo paminklas Palabaukščių kaimui. Nors pats kaimas dar nėra išnykęs – paminklinėje lentoje iškaltas kryžius ir dvi datos – 1810-ieji ir 2014-ieji. Akmenimis grįstoje aikštelėje taip pat įrengtas stalelis, prie kurio galima parymoti.

(Plačiau...)

Velykų rytą degė namas (0)

Velykų rytą ugniagesiai kviesti gesinti gaisro Naujokų kaime.

(Plačiau...)

Sinagogų aikštėje pradėti darbai (0)

Balandžio 19 d. Jurbarke viešėję Sinagogų aikštės memorialo autorius skulptorius Dovydas Zundelovičius ir vienas projekto kūrėjų, „New Artist Collegium“ (CAN) atstovas Grigorijus Zundelovičius su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir bendrovės „Jurmelsta“ vadovu Kęstučiu Naujoku aptarė darbus.

(Plačiau...)

Išdegė rekordinis žolės plotas (0)

Eržvilko seniūnijos Trakų kaime išdegė keturi hektarai pievos. Per pastaruosius porą metų tai rekordinis išdegęs sausos žolės plotas. Šiemet ugniagesiams gesinti liepsnojančias pievas jau teko devynis kartus. Nuo didesnių nelaimių išgelbėjo tai, kad gaisrai buvo greitai pastebėti.

(Plačiau...)

Šilelis atsivėrė lankytojams (video) (12)

Šeštadienio rytą pastaraisiais metais bruzgynais šlamėjęs šilelis prie Jurbarko ligoninės klegėjo žmonių balsais. Čia vyko įstaigos „Jurbarko socialinės paslaugos“ inicijuota talka. Šilelio sutvarkymo ne vienerius metus laukė tiek ligoninės, tiek aplink esančių įstaigų klientai, tiek aplink gyvenantys žmonės.

(Plačiau...)

Įkliuvo su cigaretėmis (0)

Šakių rajone patikrinti sustabdytame mikroautobuse Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai rado rūkalų slėptuvę. Neteisėtą krovinį jurbarkietis vairuotojas buvo sukišęs į galinės sėdynės atlošą.

(Plačiau...)

Latvijos dailininkės tapytojos Ainos Putninos parsonalinė tapybos ir kompiuterinės grafikos darbų paroda “Pavasario laukimas“ (0)

Tapytoja Aina Putnina 1992 metais Latvijoje baigė dailės akademiją ir 2011 metais Baltijos tarptautinę akademiją, Rygoje. Nuo 1994 metų dalyvauja parodose, kūrybinėse dirbtuvėse, pleneruose ir kituose projektuose Latvijoje ir užsienyje. Nuo 1993 metų Aina Putnina dirba vaikų ir suaugusiųjų meno mokykloje, moko tapybos ir kompiuterinės grafikos.

(Plačiau...)

Vogtame automobilyje - pažeidėjas ir ieškomas asmuo (0)

Penktadienio vakarą Raseiniuose buvo pavogtas automobilis „Opel Astra“. Pasak mašinos savininko, transporto priemonę po išgertuvių pavogė 21-erių sugėrovas.

(Plačiau...)

Bando įminti dūrių peiliu mįslę (0)

Sekmadienio nakties kriminalas užminė policijai mįslę. Į ligoninę pateko peiliu subadytas vyras, kuris apie nusikaltimą nieko nepapasakojo.

(Plačiau...)

Žygyje – du tūkstančiai ėjimo mėgėjų (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Smalininkuose rinkosi žygeiviai. Čia startavo jau devintasis „Kęstučio“ apygardos partizanams ir LLKS Deklaracijos 70 metų jubiliejui atminti skirtas žygis „Kęstutėnai“.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook