Įvykiai

Įvykiai

Moksleiviai bendraamžį pasiuntė į ligoninę (2)

Sausio 31-ąją apie 13.50 val. Smalininkuose trys paaugliai kumščiais auklėjo bendraamžį. Vaikinas po muštynių atsidūrė Jurbarko ligoninėje.

(Plačiau...)

Į daugiabutį skubėjo ugniagesiai (nuotraukos) (0)

Pirmosiomis vasario dienomis viena po kitos mieste kaukė ugniagesių automobilių sirenos.

(Plačiau...)

Žydiškasis Jurbarkas: miesto istorijos puslapiai (1)

Jeigu turėtume laiko mašiną ir laiką Jurbarke galėtume pasukti aštuoniasdešimt metų atgal, išvystume visai kitokią miesto gyventojų tautinę sudėtį. Be lietuvių, vokiečių, rusų vienais duomenimis per 42 proc. (kitais duomenimis – žymiai daugiau) čia gyveno žydai ir sudarė didžiąją miesto gyventojų dalį. Tad žydiškasis gyvenimas buvo neatskiriama, tik dabar jau gerokai pamiršta, Jurbarko istorijos dalis. O ar galime, ar turime teisę pamiršti dalį savo krašto istorijos? Tuo labiau kad toji istorija ir neįprasta, ir labai skaudi.

(Plačiau...)

Įvertinta jurbarkiečių įmonė (0)

Sausio 30 d. Valdovų rūmuose pagerbtos aplinka besirūpinančios, bendruomeniškos ir darbuotojams palankią aplinką kuriančios įmonės – joms įteikti Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Tarp nugalėtojų – ir viena stambiausių Jurbarko įmonių – transporto ir logistikos bendrovė „Manvesta“.

(Plačiau...)

Į Kauno g. skubėjo didelės ugniagesių pajėgos (nuotraukos) (1)

Šeštadienį, apie 16.30 val., į Kauno g. Jurbarke skubėjo trys ugniagesių automobiliai. Didžiulės pajėgos buvo išsiųstos po to, kai gautas pranešimas apie gaisrą daugiabutyje.

(Plačiau...)

Policija ieško dingusio Ryčio Petrausko (0)

Sausio 31-ąją gautas pranešimas dėl dingusio Ryčio Petrausko, jam paskelbta paieška. 25-erių metų vaikinas sausio 28-ąją, apie 13 val.,  išėjo iš pažįstamo asmens namų, esančių Marijampolės sav. Trakiškių k. Steponiškių g., ir iki šiol negrįžo, jo buvimo vieta nežinoma, telefono neturėjo.

(Plačiau...)

Verslininkė pristato naujovę – gėlių savitarną (1)

Tokios naujovės Jurbarke (gal net Lietuvoje) dar nebuvo. Nuo penktadienio, sausio 24 dienos, oficialiai pradeda veikti jurbarkietės verslininkės Giedrės Vasilijevaitės Jackienės gėlių salono „Giedrės gėlės” savitarna visą parą, rašoma pranešime.

(Plačiau...)

Eržvilko gimnazija atsisveikino su direktore Birute Geniene (0)

Sausio 29 d. į Jurbarko rajono  į Eržvilko gimnaziją su ilgamete direktore Birute Geniene atsisveikinti ir išleisti į užtarnautą poilsį atvyko gausus būrys kolegų. Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dėkojo Birutei Genienei už  nuoširdaus darbo metus ir įteikė padėką už ilgametį ir profesionalų vadybinį darbą, pareigingumą ir toleranciją.

(Plačiau...)

Mieste nebeliko antžeminių pakuočių konteinerių (7)

„Jurbarko komunalininkas“ informuoja, kad mieste nebeliko antžeminių pakuočių šiukšlių konteinerių. Įmonė prašo gyventojų naudotis rūšiavimui skirtais požeminiais konteineriais.

Tokių aikštelių mieste įrengta devyniolika.

(Plačiau...)

Policija atsiskaitė visuomenei (tiesioginė transliacija) (0)

Policija atsiskaitė visuomenei už 2019-uosius metus.

(Plačiau...)

Gripas neskuba guldyti į lovas (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2020 metų 4-ąją savaitę (nuo sausio 20 d. iki sausio 26 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 52,11 atvejų 10 tūkst. gyventojų. 131 gyventojas sirgo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 53 suaugę asmenys ir 78 vaikai nuo 0 iki 17 metų.

(Plačiau...)

Paminėta holokausto diena (0)

Sausio 27 d. Jurbarke ir visame pasaulyje buvo minima Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena ir 75-osios Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metinės.

(Plačiau...)

Neįtikėtina istorija: 3,2 promilės pripūtęs vyras tikino keturračio nevairavęs, o bėgęs paskui vagį (0)

Ką daryti, kai už vairavimą esant sunkiam girtumo laipsniui neišvengiamai gresia solidi atsakomybė? Yra dvi išeitys – pripažinti kaltę ir gailėtis, arba teismui pateikti savo istoriją. Būtent antrąjį variantą pasirinko Jurbarko rajono gyventojas ir bandė teismą įtikinti pasakojimu apie jo keturratį pavogti mėginusį vagį, kurį šis, būdamas visiškai girtas naktį vijosi per laukus, o pavijęs krito be sąmonės, kur jį, gulintį šalia užvesto motociklo rado iškviesti policijos pareigūnai.

(Plačiau...)

Į kelią nepataikiusi moteris sukėlė tarnybas (3)

Šeštadienio vakarą, apie 18.30 val., pravažiuojančio automobilio vairuotojas pranešė apie avariją prie Jurbarko – nuo kelio nuvažiavusią mašiną.

(Plačiau...)

Policija perspėja dėl sukčių iš užsienio (0)

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas perspėja: pastaruoju metu daugėja nukentėjusių asmenų, kurie pasitikėdami užsieniečiais už menką užmokestį savo vardu Lietuvoje registruoja jų perkamus automobilius.

(Plačiau...)

Mieste rinks stiklą (1)

Trečiadienį, sausio 22-ąją, „Jurbarko komunalininkas“ rinks stiklo pakuotės iš individualių valdų. Šios atliekos turi būti talpinamos 120 litrų konteineriuose žaliu dangčiu.

(Plačiau...)

Sučiupo miesto teršėją (nuotraukos) (10)

Sausio 17 d. Jurbarke įkliuvo šiukšlintojas.  Vyras net tris kartus savo automobiliu „Toyota“ vežė įvairius plastikus ir kitas šiukšles į komunalinėms atliekoms skirtus konteinerius.

(Plačiau...)

Gamtoje kitaip nei žmonių pasaulyje (0)

Kalendorinė žiema jau įpusėjo. Bet žieminius batus aunamės labiau iš įpročio ir kailinius, vos nustoja lyti, traukiame iš spintos ne dėl šalčio. Ir nepamirštame padūsauti ar pakeiksnoti, kad nėra sniego... Tai koks gi dabar metų laikas ir kaip tokią keistą, žmogaus akimis žiūrint, žiemą jaučiasi gyvoji gamta, klausėme gamtininką, Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato direktorių Algį BUTLERĮ.

(Plačiau...)

Pagerbti krašto verslininkai (nuotraukos) (1)

Sausio 17 d. jau penkioliktą kartą šventę rajono verslininkams surengė Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC). Kavinėje „Bacas“ vykusiame vakare ilgamečiai verslininkai pagerbti už kantrybę vystant verslą, pristatyti nauji verslininkų bendruomenės nariai, o vakarui įsibėgėjus netrūko linksmybių.

(Plačiau...)

Prašo prisiduoti turinčius nelegalų vandentiekį – žada nebausti (2)

 „Jurbarko vandenys“ darbuotojai nustato atvejus, kai gyventojai yra savavališkai prisijungę prie vandens tiekimo ar nuotekų surinkimo tinklų. Paprastai savavališkai prie tinklų prisijungiama turint nesąžiningų paskatų arba paprasčiausiai nežinant, kaip reikia įteisinti naudojamas vandens ir nuotekų komunikacijas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook