Įvykiai

Įvykiai

Ryte įkliuvo du girti vairuotojai (0)

Penktadienio rytą Jurbarko policija surengė reidą. Pareigūnai vairuotojų blaivumą tikrino prie karjero.

(Plačiau...)

Vairavimo mokyklos už nesąžiningas kainas nubaustos teisingai (0)

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) patvirtino, kad Konkurencijos taryba pagrįstai nubaudė vairavimo mokyklas bei Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociaciją (LVMA) už kartelinius susitarimus ir skyrė adekvačias baudas. Tarp nubaustųjų ir visos trys Jurbarko vairavimo mokyklos.

(Plačiau...)

Viešvilės miškuose - šernų maudynės (video) (0)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato kameros užfiksavo šernų šeimynos maudynes dumble.

(Plačiau...)

Aplinkosaugininkai sučiupo brakonieriavusį medžiotoją (2)

Antradienio naktį po to, kai buvo gauta informacija apie galimai neteisėtai Jurbarko rajone medžiotojų klubo „Dubysa“ medžioklės plote sumedžiotus laukinius gyvūnus, aplinkos apsaugos pareigūnai Tamošių kaime esančiame ūkiniame pastate rado išdorotą stirnos patelę ir tauriojo elnio patiną.

(Plačiau...)

Mįslingas pagrobimas: visą naktį intensyviai vykdyta mergaitės, kurios niekas nepasigedo, paieška bevaisė, pareigūnai kreipėsi į visuomenę (0)

Trečiadienio vakarą kiek po 19-os val. Vilniaus policijai pranešta apie Karoliniškių mikrorajone galimai pagrobtą (11–12 metų) mergaitę, jos paieškoms sutelktos didelės policijos pajėgos. Tiesa, policija, nors ir kreipėsi į visuomenę pagalbos, prašydama tėvų pranešti, jei nesusisiekia su panašaus amžiaus dukra, kol kas tokios informacijos negavo. Atsirado galimo pagrobimo liudininkų, pareigūnai esą rado kai kurių įkalčių. Ketvirtadienio rytą Lietuvos policija kreipėsi į visuomenę, konstatuodama, kad paieška visą naktį vykdyta mergaitės paieška kol kas nedavė užčiuopiamų rezultatų, o vaiko niekas nepasigedo. Pareigūnai prašo vairuotojų pasidalinti vaizdo registratorių įrašais. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vaiko pagrobimo.

(Plačiau...)

Girtas vyras smaugė policininką (0)

Sausio 15-ąją apie 01.20 Kranto g. vyras grūmėsi su policija. 51-erių vyras pasipriešino vienam iš atvykusių pareigūnų - čiupo už kaklo ir pradėjo smaugti.

(Plačiau...)

Dingusysis atsirado (0)

Trečiadienį policija prašė pagalbos suranda dingusį vaikiną.

(Plačiau...)

Savivaldybės pyragai – už miesto puošmenas (0)

Sausio 9 d. į susitikimą su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais buvo pakviesti Kalėdinių eglučių parkelio Jurbarke bei kitų šventinių miesto puošmenų kūrėjai. Pasidžiaugta iniciatyviais žmonėmis, visiems padėkota ir prie arbatos puodelio kalbėtasi apie kitas miesto puošybos idėjas.

(Plačiau...)

SMS žinutėmis gąsdinama, kad atsiliepę į skambutį prarasite savo banko duomenis (0)

Pirmomis sausio savaitėmis kai kurie mobiliojo ryšio paslaugų vartotojai sulaukė perspėjančių žinučių apie paslaptingų numerių skambučius, į kuriuos atsiliepus nusikaltėliai neva gali nuskaityti telefono kontaktus ar banko kortelės duomenis. „Bitė“ ramina klientus ir ragina šias žinutes tiesiog ignoruoti – skambučiu privačios informacijos iš telefono išgauti neįmanoma, rašoma pranešime spaudai.

(Plačiau...)

Apvogė elektros pastotę (0)

Sausio 13-ąją, apie 11.30 val. policijai pranešta, kad apvogta elektros pastotė.  Vagys iš Kulvertiškių k. esančio įrenginio nuleido apie 200 litrų alyvos.

(Plačiau...)

Pavogė automobilį, dokumentus ir telefoną (0)

Sausio 12-ąją į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad pavogtas jos automobilis „Opel Zafira“. 1999-ųjų laidos transporto priemonė buvo palikta Rikyškių k. (Eržvilko sen.).

(Plačiau...)

Lietuva 29-ąjį kartą mini Laisvės gynėjų dieną (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienio pavakare, Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, pagerbiant sovietų agresijos aukas, prie 1991-aisiais nuo okupantų gintų pastatų, rinkosi žmonės. Čia suliepsnojo Sausio 13-osios atminimo laužai.

Laužai uždegti prie Televizijos bokšto, kur nepavyko išvengti žmonių aukų. Nacionalinio radijo ir televizijos pastato, kur įsibrovėlių nepabūgę žurnalistai žinias transliavo tol, kol pastatą užėmė desantininkai.

Atminimo laužas suliepsnojo ir Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo, kurioje prieš 29-erius metus dieną naktį, saugodami laisvę, budėjo žmonės.

Ugnis liepsnojo ir įvairiuose rajonuose – Jurbarke taip pat.

(Plačiau...)

Viešvilės rezervatas - kai žiemos nėra (video) (0)

Kuomet šiluma vis dažniau persikelia į žiemą, sunku supaisyti koks iš tikrųjų metų laikas dabar. Gal iš tikrųjų ruduo? Ir saulė vis palepina. Tegul kartais tik pro debesis, bet vis tiek nuo to dieną skaidriau. Regis kritulių ne tiek daug, bet papelkio žemumų pievos žliugsi, o šernų išknistose juodumose telkšo vanduo.

(Plačiau...)

Sugrįžta didelio populiarumo sulaukusi serediškio Gedimino Kulikausko knyga „Apelsinų kontrabanda“ (0)

Istoriko Gedimino Kulikausko knyga „Apelsinų kontrabanda ir kiti pasakojimai apie smetoninę Lietuvą“ sugrįžta gausiai papildyta dar neskelbta medžiaga. Dvidešimt trijose istorijose atsiskleidžia Pirmosios Lietuvos Respublikos pasaulis: spalvingas, nepaprastai įdomus ir keistas.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiams nupirko keturis naujus autobusus (0)

Penktadienį pristatyti nauji savivaldybės įmonės „Jurbarko autobusų parkas“ autobusai. Bendrovė nusipirko keturis naujus „Mercedes-Benz“.

(Plačiau...)

„Manvesta“ sulaukė įvertinimo – prašo palaikyti rinkimuose (4)

Jurbarke veikianti įmonė „Manvesta“ sulaukė sėkmės Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose. Įmonė pateko tarp finalistų didelių įmonių kategorijoje. Dabar lemiamą žodį tars ir įmones vertins žmonės. Todėl „Manvesta“ kolektyvas jurbarkiškių prašo juos palaikyti ir atiduoti savo balsą.

(Plačiau...)

Kviečia į verslo vakarą (0)

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia krašto verslininkus praleisti vakarą kartu. Sausio 17 d. 19 val. verslo atstovų „Jurbarko boulinge“ lauks jaukus susitikimas ir koncertinė programa.

(Plačiau...)

Dėl šildymo kainų - puikios žinios (0)

Šiuo metu centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Kaune yra 4,59 ct/kWh be PVM. Pernai „Kauno energijos“ bendrovės tiekiama sausį šiluma Kaune, Kauno rajone ir Jurbarke kainavo 5,48 c/kWh be PVM.

(Plačiau...)

Oro uoste sulaikytas teisėsaugos trejus metus gaudytas jurbarkietis (3)

VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste sulaikė iš Belgijos už įstatymų pažeidimus išsiųstą jurbarkietį. Paaiškėjo, kad jis Lietuvoje trejus metus buvo ieškomas kaip įtariamasis nusikaltimo padarymu.

(Plačiau...)

Sumušė ir apiplėšė – nuostolis 6000 eurų (0)

Sausio 1-ąją apie 18.40 val. Šakių r., galimai Šilgalių soduose, du iš matymo pažįstami vyrai užpuolė jurbarkietį. Nusikaltėliai sumušė vyrą, suniokojo jo automobilį ir pasisavino 4000 eurų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook