Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Žiauriai sumuštos jurbarkietės tėvas ir Daina Bosas maldauja teisybės: „Turi atsakyti už tai, ką padarė“ (1)

Gegužės pabaigoje visą šalį sukrėtė istorija apie dešimtokų išleistuvėse žvėriškai sumuštą ir bandytą išprievartauti septyniolikmetę. Deja, istorijos pabaigos dar nematyti: mergaitė po patirtų sužalojimų iki šiol negali kalbėti, o kaltieji dar nenubausti. Negana to, pasigirdo kalbų, kad nusikaltimu įtariamas jaunuolis – įtakingos politikės sūnus, tad tėvai daro viską, kad jis išvengtų atsakomybės. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė grupė ėmėsi nagrinėti šią istoriją.

(Plačiau...)

Mažoji „Maxima“ vėl atvėrė duris (nuotraukos, video) (3)

Antradienio rytą duris atvėrė Dariaus ir Girėno g. esanti „Maxima“  parduotuvė. Prekybos centras nedirbo tris mėnesius. Per tą laiką parduotuvė buvo iš esmės sutvarkyta ir atnaujinta.

(Plačiau...)

Skirsnemunės teatras „Dobilėlį penkialapį“ parodė Jono Basanavičiaus gimtinėje (0)

Jau nemažai metų Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabalių k. (Vilkaviškio r.) vyksta Sūduvos mėgėjų teatrų festivalis „Atžalynas“, ir jau ne pirmą kartą šiame festivalyje pasirodo Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės mėgėjų teatras (vad. B. Šneiderienė).

(Plačiau...)

Platina įvažiavimą į „Norfa“ aikštelę (3)

Neperseniausiai duris atvėrusi naujoji  „Norfa“ parduotuvė Dariaus ir Girėno g. sukėlė nemažą gyventojų pasipiktinimą. Įvažiavimas į šį prekybos centrą buvo padarytas siauras ir todėl centrinėje miesto gatvėje susidarydavo spūstys.

(Plačiau...)

Apgavo su nuomojamu butu (0)

Ketvirtadienį į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad jį greičiausiai apgavo Kaune butą išsinuomoti siūlęs asmuo. 

(Plačiau...)

Švietimo centrui vadovaus Jurgita Voroninienė (0)

Liepos 25 d. įvyko konkursas biudžetinės įstaigos Jurbarko švietimo centro direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Voroninienė.

(Plačiau...)

Pabėgusį vienuolikmetį rado Vilniuje (1)

Trečiadienį apskrities ir šalies policija ieškojo iš namų Kazlų Rūdoje pabėgusio mažamečio. Šiandien vaikas rastas Vilniuje.

(Plačiau...)

Nusikaltėlius sučiupti padėjo žmonės (2)

Pastaruoju metu „Šviesa“ policijos prašymu skelbė ne vieno nusikaltėlio paiešką. Pareigūnai prašė visuomenės pagalbos atpažįstant vagis. Vieni jų įtarti apvogę parduotuvę, kitas – nuskriaudęs garbaus amžiaus moterį.

Visuomenė policijos prašymo padėti pro akis nepraleido. Netrukus buvo nustatytos tiek parduotuvėje buvusių vyrų, tiek iš pensininkės piniginę galimai pavogusios jaunuolio asmenybės.

(Plačiau...)

Ieško pabėgusio mažamečio (0)

Policija ieško vienuolikmečio Kajaus Jurgelaičio. Vakar berniukas išėjo iš namų Kazlų Rūdoje ir negrįžo. 

(Plačiau...)

Vis dar ieškomas senolės skriaudikas (nuotraukos) (4)

Pirmadienį apie 13.30 val. jaunuolis apiplėšė senyvą moterį. Nusikaltėlis nusekė auką į miesto centre esančio daugiabučio namo laiptinę, kur atėmė piniginę. 

(Plačiau...)

Žmogžudystės tyrime – naujos detalės: 18-metis jurbarkietis tapo paauglių pavydo ir keršto auka (0)

18-mečio jurbarkiečio Nojaus nužudymą tiriantys pareigūnai suabejojo įtariamųjų pakaltinamumu, todėl 17 metų vaikino ir jo 14-metės bendrininkės būklę įvertins psichiatrai. Mergina kaltę verčia ant paauglio, o pastarasis pasirinko tylos taktiką.

(Plačiau...)

Trys mėnesiai po Lietuvą sukrėtusio smurto Jurbarke: su 17-mete vis dar dirba psichologai, kaltinimai gali kisti (0)

Visą Lietuvą sukrėtęs smurto protrūkis Jurbarke, kai mokslo metų pabaigos šventėje nepilnametis galimai pasikėsino išžaginti 17-metę ir nesunkiai sutrikdė jos sveikatą, vis dar tiriamas, o nukentėjusi nepilnametė vis dar dirba su psichologais, nors jau spėjo prasidėti kiti mokslo metai.

(Plačiau...)

Viduryje dienos atėmė piniginę (prašo padėti atpažinti) (0)

Pirmadienį apie 13.30 val. jaunuolis apiplėšė senyvą moterį. Nusikaltėlis nusekė auką į miesto centre esančio daugiabučio namo laiptinę, kur atėmė piniginę.

(Plačiau...)

Už grotų pabuvęs jurbarkietis „Alfa vyras“ kontratakuoja: į teismą padavė Lukiškes dėl neva pavogtų jo daiktų (0)

Pusmetį Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime prasėdėjęs jurbarkietis Airinas Arutiunianas, save vadinantis „Alfa vyru“, į teismą padavė įkalinimo įstaigą dėl neva pavogtų jo daiktų.

(Plačiau...)

Po 10-mečio emigracijos Andrius Pojavis grįžta į Lietuvą: „Dukros turi pažinti Lietuvą“ (2 video) (1)

Italija, Didžioji Britanija, Ispanija – tai šalys, kuriose pastarąjį dešimtmetį gyveno 2013-aisiais „Eurovizijoje“ išgarsėjęs jurbarkietis Andrius Pojavis (35). Tačiau visa tai jau greitai taps praeitimi, po daugybės metų praleistų svetur, ilgų žmonos Isabellos (38) įkalbinėjimų, visa šeima pasiryžo grįžti gyventi į Lietuvą.

(Plačiau...)

Maudyklose vanduo švarus (0)

Rugpjūčio 26 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Šilinės, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.).
(Plačiau...)

Siautėjantys mažamečiai – nebaudžiami (0)

Nusiaubtas vagonėlis ant ratų, pusantro tūkstančio eurų nuostolis ir jokios vilties, kad už padarytą žalą bus atlyginta. Su tokia situacija susidūrė Paskynuose gyvenantys žmonės, pasistatę namelį ant ratų, nes vietiniai vaikai viską suniokojo nepataisomai. Nors kaltininkai aiškūs, teisėsauga dėl nuostolių atlyginimo nukentėjusiesiems siūlo patiems kreiptis į teismą.

(Plačiau...)

Išpuoliu prieš paauglę įtariamas jurbarkietis apykoję nešios iki žiemos (0)

Žiauriu 17-metės sumušimu ir pasikėsinimu ją išžaginti įtariamas įtakingų Jurbarko politikų sūnus dar mažiausiai 3 mėnesius privalės nešioti elektroninę apykoję – tokiam laikotarpiui pratęsta intensyvios priežiūros priemonė, Tauragės teismui pirmadienį patenkinus prokuratūros prašymą.

(Plačiau...)

Ieško įtariamų vagių, prašo padėti atpažinti (nuotraukos) (4)

Jurbarko policija ieško dviejų vyrų, kurie įtariami pasisavinę elektrinius įrankius iš mieste esančios parduotuvės „Senukai“. Vagystė įvykdyta rugpjūčio 3 d., ją užfiksavo vaizdo kameros. Pareigūnai prašo padėti atpažinti įtariamuosius.

(Plačiau...)

Ties Rotuliais sužaloti motociklininkai (nuotraukos) (6)

Penktadienio rytą prie Rotulių vyko avarija. Su automobiliu susidūrė motociklas, kuriuo važiavo du vyrai. Per avariją nukentėjo abu – vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook