Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Audi“ po smūgio apsivijo medį (nuotraukos)

„Audi“ po smūgio apsivijo medį (nuotraukos) (0)

2017-09-06

Rugsėjo 6 d. apie 12.40 val. kelyje iš Skaudvilės į Eržvilką, ties Petkaičių k. (Eržvilko sen.), nuo kelio nulėkė ir į medžius trenkėsi automobilis „Audi 80“. Pirminiais duomenimis, automobilį galėjo sumėtyti posūkyje užvažiavo ant kelkraščio.

Nuo kelio nulėkusi „Audi“ šonu trenkėsi į medį. Smūgis buvo toks stiprus, kad automobilis sulinko pusiau. 40-metė vairuotoja buvo prispausta automobilyje, ją ištraukus medikai išvežė į Tauragės ligoninę. 65-erių keleivė atsipirko sumušimais ir išgąsčiu, ji pati išlipo iš sulamdyto automobilio. Moteriai Jurbarko ligoninėje buvo nustatytas dešinio peties raiščio plyšimas, po apžiūros ji išleista gydytis į namus. Vairuotoja buvo blaivi.

Įkliuvo su namine

Rugsėjo 6 d. Šakių r. Kriūkų seniūnijos Žuklijų kaime pareigūnai sustabdė automobilį „VW Golf“. Jurbarkiečiui priklausantį automobilį vairavo Veliuonos sen. Gystėnų k. gyventojas. 24-erių vairuotojui teks aiškintis dėl krovinio – pareigūnai automobilio bagažinėje rado dvi 20 l talpas skaidraus skysčio. Kvapas išdavė, kad gabenta naminė degtinė.

Nuskendo penkiametis

Rugsėjo 6-osios vakare nelaimė nutiko Eržvilko seniūnijos Dūdlaukio kaime. Pranešta, kad sodyboje esančiame tvenkinyje galėjo nuskęsti vaikas.

Ugniagesiams gelbėtojams apie nelaimę pranešta 18.11 val., po kelių minučių gautas papildomas pranešimas, kad mažametis rastas. Penkiametį gaivino Raseinių ir Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centrų GMP brigados, tačiau nesėkmingai. Medikai konstatavo berniuko mirtį.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook