Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bėgliai bandė atsikratyti šautuvu (nuotraukos)

Bėgliai bandė atsikratyti šautuvu (nuotraukos) (4)

2018-02-02

Sausio 31-osios pavakarę Šimkaičiuose nestojo policininkų stabdomas „Volkswagen Golf“. Juo sprukę vyrai vėliau buvo priversti sustoti dėl savo automobilio gedimo. Tačiau prieš tai bandė atsikratyti įkalčiais – pro langą išmetė  prieš tai bandė atsikratyti įkalčiais – pro langą išmetė į rūbus suvyniotą nelegalų šautuvą.

Gaudynės prasidėjo apie 17.15 val., kai Šimkaičiuose patruliavusiems pareigūnams įtarimų sukėlė juos kitu keliu bandęs apvažiuoti automobilis. Policininkai transporto priemonę nusprendė pasivyti ir patikrinti. Tačiau „Volkswagen Golf“ vairuotojas į šviesos ir garso signalus bei pareigūnų reikalavimus per garsiakalbį sustoti reagavo savaip – paspaudė greičio pedalą.

Pamatę, kad pasprukti nepavyks, bėgliai bandė atsikratyti turėtu ginklu. Jį per priekinį keleivio langą išmetė į griovį. Ryšulį suradę ir išvynioję pareigūnai viduje rado išardyta vienšūvį lygiavamzdį šautuvą.

Dėl nelegalaus ginklo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu vyrai, 52-ejų vairuotojas ir 35-erių keleivis, buvo uždaryti į areštinę. Ginklo savininko laukia baudžiamoji atsakomybė, o vairuotojui – administracinė už nepaklusimą pareigūnų reikalavimas.

Minėta porelė – puikiai žinoma pareigūnams. Ironiška, bet prieš gerą pusmetį vyrai buvo įkliuvę dėl tokio paties nusikaltimo.

„Pernai, liepos 1-ąją, buvo sustabdyta transporto priemonė, automobilį vairavo ir šalia sėdėjo tie patys piliečiai. Tuomet atsikratyti ginklu nepavyko. Šaunamasis ginklas buvo rastas automobilio viduje“, - sakė A. Dumčius.

Jei vyresnio vyro kriminalinė istorija kol kas kukli, tai jaunesnysis – nuolatinis teisėsaugos klientas. Vyras ne kartą buvo teistas už vagystes, plėšimą, kurį laiką praleido už grotų.

Lukas PILECKAS« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook