Didžiulius šunis vaikėsi policija. Nukentėjusieji ieško šeimin...

Didžiulius šunis vaikėsi policija. Nukentėjusieji ieško šeimininkų (4)

2019-12-23

Penktadienį, apie 11.30 val., Klišiuose du didžiuliai šunys užpuolė  dvi avis. Vieną sužalojo mirtinai, kitą šeimininkai tikisi išgelbėti. Klišiai – prigludę prie Jurbarko šiaurės rytuose. Nors oficialiai jie – Jurbarkų sen. kaimas, realiai – Jurbarko priemiestis.

Avis šeimininkai laikė prie pat nuosavo namo, elektriniu piemeniu aptvertoje ganykloje. Tačiau tai nesukliudė milžiniškiems šunis čiupti grobį.

„Ėriukui šlaunį perkando ir nuplėšė. Na, koks ėriukas, avinas visas, pavasarinis. Aviai, kuri jo mama ir jį gynė, perkando koją. Ėriukas staigiai nukraujavo, avis dar gyva. Sužalotas ir šoko ištiktas ėriukas laukais pabėgo iki kito kaimyno vištidės. Norim pasikalbėti su šunų šeimininkais, jie turi atlyginti nuostolius“, - kalbėjo žalą patyrusi moteris.

Ėriuką šunys būtų sudrąskę į gabalus – vijosi tačiau tuomet gyvūną apgynė moters kaimynas.

„Mes iškvietėme policiją, pareigūnai atvažiavo ir nuskubėjo pas kaimyną, tačiau šunys paspruko – grįžo, prabėgo per kiemą ir nurūko miesto pusėn. Mažesnysis buvo, kaip aviganis dydžio, tas kitas – dar didesnis. Šunys ir kaimyno vištidės aptvarą sugadino, matyt norėjo vištas pagriebti“, - sakė moteris.

Jurbarkietė taip pat stebėjosi šunų šeimininkų neatsakingumu, nes tokio dydžio šunys lengvai gali sužaloti suaugusį žmogų, o vaiką ir papjauti.

„Aš ten su mažu vaiku būnu, su dukra. Kaip saugiai į kiemą išeiti? Negalima taip neprižiūrėti savo gyvūnų“, - įsitikinusi moteris.

Žinančius, kam priklauso šunys, nukentėję žmonės prašo pranešti telefono numeriu 862094971.

Papildysime.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook