Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Girta avariją padariusi socialdemokratė pasiprašė atleidžiama

Girta avariją padariusi socialdemokratė pasiprašė atleidžiama (7)

2019-09-20

Ketvirtadienį avariją padariusi ir 2,1 prom. pūstelėjusi rajono politikė Ilona Pocienė penktadienį įteikė prašymą išeiti iš darbo Skalvijosnamuose. Čia moteris dirbo vyriausiąja buhaltere.

Skandalas kilo, kai paaiškėjo, kad rugsėjo 19 d. apie 13 val. prie Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos įvyko avarija. Į įvykio vietą atvažiavę pareigūnai vienai iš vairuotojų nustatė vidutinį girtumą. Netrukus paaiškėjo, kad tai – ilgametė socialdemokratų partijos narė, partijos Jurbarko skyriaus tarybos narė, I. Pocienė.

Iškart po avarijos moteris neigė gėrusi alkoholį ir tikino vartojusi valerijonus.

Penktadienį I. Pocienė atvyko į Skalvijos namus ir jų vadovui Nerijui Jarilinui įteikė prašymą atleisti iš užimamų pareigų.

Ar šį prašymą direktorius patenkins, paaiškės vėliau. Pats N. Jarilinas ketvirtadienį tikino, kad pasitvirtinus www.jurbarkiosviesa.lt paskelbtiems faktams apie I. Pocienės girtumą imsis griežčiausių priemonių.

Todėl gali būti, kad I. Pocienė pasitraukti savo noru nusprendė vengdama atleidimo iš darbo už darbo drausmės pažeidimus.

Papildysime.

Taip pat skaitykite:

Neblaivi politikė taranavo automobilį, paimtas vaikas

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook