Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Grasino susprogdinti bažnyčią

Grasino susprogdinti bažnyčią (0)

2018-04-06

Balandžio 5-ąją apie 15.15 val. pranešta apie sprogmenį Vadžgirio Šv. Juozapo bažnyčioje. Pareigūnai  sprogmens nerado, užtat netrukus buvo nustatytas  įtariamasis – tame pačiame miestelyje gyvenantis vienuolikmetis.

„Apie sprogmenį pranešė zakristijonui. Paskambino ir pasakė, kad skubėtų prie bažnyčios, nes ten jau laukia išminuotojai. Paaiškėjo, kad skambino vaikas. Galvojau, kad gal praeityje yra buvę kokių konfliktų, kad kerštauja. Bet pasirodė, kad tai tiesiog  elgesio problemų turintis paauglys“, - pasakojo klebonas kun. Saulius Pavalkis.

Pasak kunigo, tai  pirmas atvejis, kai nors ir melagingai, bet grasinama susprogdinti bažnyčią. Tiesa, nuo chuliganų nuolat nukenčia Eržvilko šventovė. Čia paaugliai niokoja šventorių, yra išdaužę langą.

Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius tikina, kad pareigūnai labai greitai nustatė įtariamąjį. Bendraudami su miestelio žmonėmis policininkai sudarė galimų skambintojų sąrašą ir tikrino.  Vienuose namuose ir buvo rastas telefonas, iš kurio skambino jaunasis grasintojas.

„Vaikas pakvailiojo, bet tėvų laukia rimtos problemos. Dėl pranešimo pradėtas ikiteisminis tyrimas“, - sakė viršininkas.

Pasak A. Dumčiaus, bažnyčios rajone nukenčia itin retai. Prieš keletą metų nusikaltėliai yra pavogę aukų dėžutę. Nerimo buvo sukėlęs ir gaisras Jurbarko klebonijoje. Tuomet dvi paauglės taip išreiškė nepasitenkinimą, kad dėl nuolatinių vagysčių klebonas joms uždraudė lankytis parapijos centre.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook