Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į akciją „10 tūkstančių žingsnių kasdien“ dar galima suspėti

Į akciją „10 tūkstančių žingsnių kasdien“ dar galima suspėti (0)

2017-03-06

Malonu, kad akcija 10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“ sulaukė didelio susidomėjimo ir palaikymo. Kad yra daug ėjimo ir kitų panašių fizinio aktyvumo formų entuziastų, kurie, tikimės „užkrės“ tuo ir kitus.

Pirmiausia norime paskelbti, kad į akciją dar galima suspėti, jeigu atsimenate kiek žingsnių nuėjote nuo kovo 1 d. ir juos galite  įrašyti atsisiųstoje dalyvio kortelėje. Gali būti, kad jūs kasdien nenuėjote 10 tūkst. žingsnių, todėl jums reikės daugiau pasistengti ateityje, nes, jeigu norėsite pretenduoti į prizą, reikės nueiti akcijoje numatytą žingsnių skaičių (moterims – 2 mln. 80 tūkst., vyrams – 2 mln. 300 tūkst.), net jeigu prie akcijos prisijungėte kiek vėliau.

 10 tūkstančių žingsnių kasdien - skaičiuojame savarankiškai

Antra, dažnai klausiama, ar reikia registruotis prieš pradedant skaičiuoti žingsnius? Atsakymas – nereikia. Užtenka atsisiųsti dalyvio kortelę į savo kompiuterį ir ją pildyti (tai galima daryti kompiuteryje įrašant į tos dienos langelį nueitus žingsnius arba atsispausdinti kortelę ir pildyti ranka). Registruosime tik tuos akcijos dalyvius, kurie akcijos metu įveiks nurodytą žingsnių skaičių ir iki spalio 26 d. 12 val. atsiųs el. paštu arba faksu užpildytas dalyvio korteles. Daugiau atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus jūs rasite paspaudę ant nuorodos ties mūsų akcijos simboliu – šimtakoju.

Pasidalinkite įspūdžiais

Akcijos dalyviams Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro interneto svetainės „Facebook“ paskyroje yra sukurtas puslapis „Moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“, kuriame visus kviečiame diskutoti, pasidalinti savo įspūdžiais, atsiųsti nuotraukų, patarimų. Paprašyti, akcijos žygeiviai jau pradėjo siųsti nuotraukas. Jums pageidavus mes užskaitysime ir riedučiais nuvažiuotą kelią ,,paverstą“ į žingsnius. Tad palaikykime tą bendrumo nuotaiką ir toliau.

Bus daugiau paskatinamųjų prizų

Be pagrindinių mūsų centro prizų – savaitgalio kelionių į Romą ir Atėnus, akcijos dalyviams paskatinti bus skiriama ir daugiau įvairų prizų. Pirmaisiais rėmėjais tapo bendrovė „Pirmas žingsnis“ (Raudondvario pl. 150, Kaunas), gaminanti ortopedinę avalynę, 3 dalyviams skirsianti nemokamą pėdų ištyrimo paslaugą ir specialius įdėklus į avalynę, gydytojo ortopedo konsultaciją ir specialų įtvarą susižeidusiam akcijos metu. Sveikatos centras „Energetikas“ skiria 2 dovanų kuponus 3 dienų poilsiui Sveikatos centre ,,Energetikas“ su švediško stalo pusryčiais ir pramogomis baseine.

Ypač dėkojame informaciniams rėmėjams, o t.y. Lietuvos televizijos ir radijo kolektyvui, kuris savo profesionaliai parengtomis televizijos ir radijo laidomis paskatino Lietuvos gyventojus dalyvauti akcijoje. Taip pat dėkojame regioniniai spaudai, radijui ir televizijai, savivaldybėms bei savivaldybių Visuomenės biurams prisidėjusiems prie akcijos propagavimo. Tik institucijų bendradarbiavimo ir susiklausymo dėka pasieksime gerų rezultatų Lietuvos žmonėms palankių (sveikatos požiūriu) bendruomenių kūrime.

Sveikatos moktymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklos informacija« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook