Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Iš liepsnojančio daugiabučio gelbėjo žmones papildyta nuotrauk...

Iš liepsnojančio daugiabučio gelbėjo žmones papildyta nuotraukomis ir video) (7)

2018-09-07

Penktadienio naktis Jurbarke vos nesibaigė didžiule tragedija. Apie 2.30 val. Kęstučio g. 12-ojo ir aplinkinių namų gyventojai atsibudo nuo traškesio ir raudonos pašvaistės. Pro langus pažvelgę žmonės pamatė sukrečiantį vaizdą – liepsnojo du pirmieji penkiaaukščio aukštai.

Į gaisrą atskubėję ugniagesiai iškart ėmėsi dviejų užduočių – pradėjo gesinti ir gelbėjo iš pastato žmones. Iš uždūmintų butų buvo evakuota vienuolika gyventojų.

„Situacija tikrai buvo labai pavojinga. Kadangi gaisras kilo naktį ir žmonės miegojo, jie paprasčiausiai galėjo uždusti nuo dūmų. Visa laimė, kad gaisras buvo pastebėtas laiku. Situaciją apsunkino ir tai, kad prie degančių butų privažiuoti buvo sudėtinga“, - sakė Jurbarko r. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus.

Per gaisrą sudegė pirmojo aukšto balkonas, kambario langų rėmai, išdužo stiklai. Ugnis bei karštis nuniokojo ir antrojo aukšto balkoną. Trečiajame aukšte nuo karščio išdužo langai. Gesinant liepsnas buvo sulieti pirmojo ir antrojo aukšto butai.

Pagal pirminius duomenis, gaisras kilo tuomet, kai užsidegė šalia pastato sukrauti namų apyvokos daiktai. Pastarųjų buvo nemaža krūva, kuri užėmė apie 25 kvadratinius metrus. Nuo laužu virtusių daiktų netrukus užsiliepsnojo pirmojo aukšto balkonas, o dar po kelių minučių liepsnos ėmė kilti aukštyn.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook