Lenkijoje sulaikytam vairuotojui – iki dešimties metų nelaisvė...

Lenkijoje sulaikytam vairuotojui – iki dešimties metų nelaisvės (nuotraukos) (5)

2019-10-31

Nuo spalio 24-osios artimųjų ieškotas jurbarkietis Arvydas Navickas atsirado pirmadienį. Su 43-ejų vyru šeima negalėjo susisiekti jam pradingus Lenkijoje.

Kaip praneša Lenkijos naujienų tinklalapis zycie.pila.pl, jurbarkietis kaimyninės šalies policijai įkliuvo tuomet, kai buvo pranešta, kad jis galimai neblaivus ir vairuoja autovežį su trimis automobiliais.

Kaip praneša Lenkijos naujienų tinklalapis zycie.pila.pl, jurbarkietis kaimyninės šalies policijai įkliuvo tuomet, kai buvo pranešta, kad jis galimai neblaivus ir vairuoja autovežį su trimis automobiliais.

Į šį pranešimą sureagavę Valčo miesto policininkai netrukus patikrinti sustabdė jurbarkiečio vairuotą „Mercedes Benz“. Paaiškėjo, kad pranešimas nebuvo melagingas – į alkoholio matuoklį vairuotojas pūstelėjo daugiau nei dvi promiles.

Tačiau tai buvo tik laukiančių nemalonumų pradžia. Kaip praneša lenkų žiniasklaida, jurbarkietis nuo bausmės už vairavimą girtam bandė išsisukti – siūlė pareigūnams kyšį. Tačiau 150 eurų Lenkijos policininkų nesugundė. Jie apkaltino jurbarkietį bandymu papirkti policininkus.

Netrukus pareigūnai patikrino ir vyro autovežiu vežtus automobilius. Paaiškėjo, kad vienas iš jų, „Porsche Cayenne“, galimai yra vogtas.

Įvertinę nusižengimus Lenkijos teisėsaugininkai jurbarkietį sulaikė.

Pasak kaimyninės šalies žiniasklaidos, vyrui gresia iki dešimties metų kalėjimo.

Jurbarkiečio dingimas buvo įvaręs nemažai nerimo jo artimiesiems. Vyras dingo spalio 24-ąją. Tuomet jo telefono signalas buvo fiksuotas jau minėtame Valče, netoli Pila miesto, šiaurės vakarų Lenkijoje.

Pirmadienį vyro ieškoti pradėjo ir Lietuvos ambasada Lenkijoje. Tą pačią dieną jo buvimo vieta buvo nustatyta.

Pasak artimųjų, apie tai, kad su vienu iš vežtų automobilių gali būti kokių nors problemų, vairuotojas galėjo ir nežinoti.

Šeima ir pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą ieškant A. Navicko.

Tačiau kelias paras tarsi ant adatų gyvenusiems artimiesiems kyla nemažai klausimų, kurių pagrindinis – kodėl kaimyninės šalies pareigūnai nepranešė apie sulaikymą.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook