Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvoje seifus plėšę makedoniečiai ir albanai – jau areštinė...

Lietuvoje seifus plėšę makedoniečiai ir albanai – jau areštinėje (gali būti, kad jie vogė ir Jurbarke) (0)

2019-10-08

Kirtikliu, kirviais ir mačete ginkluoti nusikaltėliai apšvarino ir Jurbarke esančios parduotuvės „Lytagra“  seifą.

Nuo praėjusių metų įvairiuose Lietuvos regionuose buvo gaunami pranešimai apie įsibrovimus į parduotuves, įmones, įstaigas, kurių metu pagrobiami seifai ar materialinės vertybės iš seifų.

Nusikaltimai registruojami skirtingose vietovėse ir skirtingu laiku, įtariamieji sugeba sėkmingai pasišalinti iš įvykio vietos. Panevėžio apskrities VPK aptarnaujamoje teritorijoje tokių pranešimų nebuvo gauta, tačiau 2019-09-21, Pasvalyje, užregistruoti net trys tokie įvykiai – 4 val., 4.32 val. ir 9 val. Visais atvejais įsilaužta į patalpas, esančias šalia viena kitos, ir pavogti seifai ir (ar) grynieji pinigai. Įtariamųjų nesustabdė ir tai, kad objektuose buvo įrengtos apsauginės signalizacijos, į kurių suveikimus reaguoja saugos tarnybos, rašoma www.15min.lt.

2019-09-26 dar viena tokia vagystė registruota Panevėžyje – apvogta statybinių prekių parduotuvė, į kurią patekta išardžius sieną ir pavogtas seifas su pinigais.

2019-09-30 Panevėžio rajone, Liūdynės kaime, panašiu būdu pasikėsinta apvogti dar dvi įmones, kuriuose taip pat kėsintasi į seifus. Itin intensyviai ir kruopščiai dirbę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, padedami kolegų, praėjusią savaitę sulaikė 4 įtariamuosius, kurie galimai vykdė vagystes iš parduotuvių ir kitų įmonių Panevėžio apskrityje, įsilauždami į jas ir išnešdami seifus ir grynuosius pinigus.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas Panevėžio apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje, ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorai.

Panašus nusikaltėlių braižas buvo fiksuotas ir Jurbarke, kai rugsėjo 27-osios naktį nusikaltėlių gauja įsilaužė ir apvogė Jurbarke Mokyklos g. esančią „Lytagra“ parduotuvę.

Tuomet, kaip ir Panevėžio apskrityje nusikaltėliai savo darbą atliko nešini mačete, kirviais ir kirtikliu. Būtent kirtikliu buvo sudaužytas ir „Lytagra“ parduotuvėje buvęs seifas. Vagys iš jo pasisavino maždaug keturis tūkstančius eurų.

„Kol kas negalime nei patvirtinti, nei paneigti. Ekspertai ieškos bendrų taškų, ištirs nusikaltimo įrankius. Po tyrimo bus aišku, ar tai – tie patys nusikaltėliai. Panašių vagysčių iš seifų buvo ir Marijampolės apskrityje. Žinoma, mums taip pat kyla įtarimų, kad tai gali būti tie patys nusikaltėliai. Tačiau, kaip ir sakiau, bus aišku po tyrimo“, - sakė Jurbarko policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Taip pat skaitykite:

Apvogtos parduotuvės vadovas: penkių milimetrų storio seifą suraitė, kaip vilną (video)

www.15min.lt ir ŠVIESA inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook