„Maximos“ sprogdintojas – kalėjime (video, nuotraukos)

„Maximos“ sprogdintojas – kalėjime (video, nuotraukos) (0)

2014-04-04

L. Pilecko nuotr.

Kovo 31 d. vakare atskriejusi žinia apie užminuotą „Maximos“ parduotuvę Dariaus ir Girėno gatvėje ant kojų sukėlė ne tik Jurbarko policiją. Ieškoti esą bananų dėžėje paslėptų sprogmenų iš Vilniaus atvyko specialiosios policijos rinktinės „Aras“ išminuotojai. Pareigūnai jokio sprogmens nerado, tačiau dar tą patį vakarą nustatė melagingai apie sprogmenį pranešusį asmenį.

Bendruoju pagalbos telefonu skambino ir apie paslėptą bombą pranešė Voverių k. (Kidulių sen., Šakių r.) gyventojas, šiuo metu atliekantis bausmę Marijampolės pataisos namuose. Manoma, kad vyras tokiu poelgiu norėjo bent trumpam ištrūkti iš už grotų. Nusikaltėlis greičiausiai tikėjosi, kad bus gabenamas į apklausas Jurbarke ir galės pasidairyti pro automobilio langą.
„Dėl pranešimo apie sprogmenį Jurbarko policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas, jį toliau vykdys Marijampolės pareigūnai. Taip nuspręsta todėl, kad apie bombą pranešusio asmens nereiktų vežioti ir būtų sutaupytos lėšos“, – sakė Jurbarko Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Aivaras Dumčius.
Taigi sąmyšį mieste anoniminiu skambučiu sukėlęs „sprogdintojas“ iškart yra ten, kur priklauso nusikaltėliams – kalėjime, o šis pokštas jam tikrai nepalengvins atliekamos bausmės.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook