Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Narplioja sudaužytos mašinos detektyvą

Narplioja sudaužytos mašinos detektyvą (0)

2018-12-27

Gruodžio 26-osios rytą, apie 11 val., į policiją kreipėsi 29-erių jurbarkietis. Vyras tikino, kad V. Kudirkos g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje apie 2 val. kažkas jam trenkė per galvą ir pagrobė automobilį „BMW 320“.

Tą pačią naktį, apie 3 val., pareigūnai minėtą mašiną rado Vytauto Didžiojo g. Automobilis buvo sudaužytas per eismo įvykį.

Į policiją kreipęsis mašinos savininkas tikino, kad kažkas jam tvojo per galvą tuomet, kai jis pulteliu atrakino „BMW“. Po smūgio jurbarkietis esą prarado sąmonę.

Atsigavęs pastebėjo, kad pavogtas jo automobilis, kuriame buvo palikta rankinė su įvairiais asmens dokumentais ir mobiliojo ryšio telefonas. Vyras tikino, kad patyrė 4 250 eurų nuostolį.

Nors pareigūnai tiria įvairias įvykio versijas, viena iš jų, kad vyras pasakojimu apie plėšimą bando išsisukti nuo to, kad galimai vairavo girtas ir sudaužė mašiną.

„Pagrindinė tiriama versija, kad taip bandoma nuslėpti girto vairavimą. Yra liudininkų, kurie matė, kas vairavo. Tačiau net jei ir nebūtų, ekspertai nustatytų – yra DNR tyrimai, automobilyje buvo rasta kraujo pėdsakų. Tiesiog neprisipažįstant vairavusiajam, tai užtrunka kiek ilgiau, nes reikia sulaukti ekspertizių rezultatų“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Gruodžio 26-ąją į policiją atėjęs galimas nukentėjusysis buvo neblaivus. Jam nustatytas 0,5 prom. girtumas.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook