Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Naujametė šventė - nutraukti pirštai, mažametė komoje

Naujametė šventė - nutraukti pirštai, mažametė komoje (0)

2019-01-01

Naujųjų išvakarės ir naktis Jurbarke neapsiėjo be incidentų. Keturiolikmečiui petarda sužalojo pirštus, o dvylikametė pristatyta į ligoninę dėl apsinuodijimo alkoholiu. Mergaitė - komoje.

Gruodžio 31-ają apie 18 val. 52 min. į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas iš Gricių (Juodaičių sen.) pristatytas ir dėl dešinės rankos nykščio dalinio nutraukimo bei rodomojo piršto stipraus sužalojimo paguldytas keturiolikmetis. Vaikas policijai ir medikams aiškino, kad tą pačią dieną apie 16 val. 30 min. susižalojo sprogdindamas petardą.

Gruodžio 31 d. apie 19 val. 50 min. į Jurbarko ligoninę iš Jurbarko, Muitinės g., pristatyta komos būsenos ir dėl apsinuodijimo alkoholiu paguldyta mažametė.

Iš viso šalyje užfiksuota 16 įvykių, susijusių su fejerverkais ir pirotechnikos naudojimu, sužaloti dvylika žmonių, iš jų – du keturiolikmečiai, kurie patyrė rimčiausius sužalojimus.

„Šviesos“ ir policijos inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook