Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų (0)

2019-07-16

Dešimt tūkstančių eurų už „BMW X6“ paklojęs vyras liko be automobilio ir pinigų. Liepos 15 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad birželio viduryje Italijos įmonei pervedė pinigus už mašiną, tačiau jos negavo.

Vyrui taip pat nepavyksta atgauti ir sumokėtų pinigų – įmonė su jurbarkiečiu tiesiog nebendrauja.

Automobiliais prekiaujantį vyrą italai apgavo tuomet, kai šis per vokišką internetinį prekybos automobiliais puslapį „mobile.de“ į galimai Italijos piliečio banko sąskaitą pervedė dešimt tūkstančių eurų.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, toks atvejis – pirmas rajone. Nors anksčiau sukčiavimų pasitaikydavo, bet paprastai tai būdavo atvejai, kai sukčiauja privatūs asmenys.

„Šį kartą žmogus pasitikėjo, nes tvarkė reikalus su įmone. Pradėjome tyrimą, tačiau reikalus apsunkina tai, kad gavėjas yra iš svetimos valstybės. Bendradarbiaujame su Italijos teisėsauga. Kol kas neaišku, koks yra nusikaltimo mechanizmas, ar įmonė tikra, ar įsteigta sukčiavimui“, - sakė A. Dumčius.

Pareigūnas automobilių pirkėjams rekomendavo itin atidžiai tikrinti tiek perkamus automobilius, tiek jų dokumentus ir nepervedinėti pinigų iš anksto.

„Kalbant apskritai, pardavimo tvarka – labai liberali, sutartys pasirašomos lengvai. Todėl būna atvejų, kai paaiškėja, kad už mašiną pinigai sumokėti dideli, o automobilio priregistruoti negalima, nes jis ieškomas kitoje šalyje“, - sakė A. Dumčius.« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook