Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų

Nei „BMW X6“, nei – dešimt tūkstančių eurų (0)

2019-07-16

Dešimt tūkstančių eurų už „BMW X6“ paklojęs vyras liko be automobilio ir pinigų. Liepos 15 d. į policiją kreipėsi jurbarkietis, kuris pranešė, kad birželio viduryje Italijos įmonei pervedė pinigus už mašiną, tačiau jos negavo.

Iki šiol  nepavyksta atgauti  į nurodytą sąskaitą pervestų pinigų – įmonė su jurbarkiečiu tiesiog nebendrauja.

Automobiliais prekiaujantis vyras  „BMW X6“ susirado  per vokišką internetinį puslapį „mobile.de“ ir  į galimai Italijos piliečio banko sąskaitą pervedė 10 tūkst. eurų.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, toks atvejis yra pirmas rajone. Nors anksčiau sukčiavimų pasitaikydavo, bet paprastai tai būdavo atvejai, kai apgaudinėja privatūs asmenys.

„Šį kartą žmogus pasitikėjo, nes tvarkė reikalus su įmone. Pradėjome tyrimą, tačiau jo eigą apsunkina tai, kad gavėjas yra iš svetimos valstybės. Bendradarbiaujame su Italijos teisėsauga. Kol kas neaišku, koks yra nusikaltimo mechanizmas, ar įmonė tikra, ar įsteigta sukčiauti“, – sakė A. Dumčius.

Pareigūnas rekomendavo itin atidžiai tikrinti  perkamus automobilius,  jų dokumentus ir nepervedinėti pinigų iš anksto.

„Pardavimo tvarka  labai liberali, sutartys pasirašomos lengvai. Todėl būna atvejų, kai paaiškėja, kad už mašiną sumokėti dideli pinigai, o automobilio priregistruoti negalima, nes jis ieškomas kitoje šalyje“, – sakė A. Dumčius.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook