Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Nuo kolegų sprukusio patrulio gaudynės: sustojo tik sukėlęs av...

Nuo kolegų sprukusio patrulio gaudynės: sustojo tik sukėlęs avariją (51)

2017-08-27

Šeštadienį Pašaltuonio kaime (Eržvilko sen.) policijai teko vytis stabdant nesustojusį motociklininką. Galiausiai šis sustojo tik atsitrenkęs į automobilį. Paaiškėjo, kad nuo kolegų spruko vienas Jurbarko r. policijos komisariato patrulių. Tai ne pirmas kartas, kai šis pareigūnas prisidirba nemalonumų kelyje.

Rugpjūčio 26 d. apie 16 val. Pašaltuonio kaime policijos pareigūnams nestojo stabdomas motociklas ir persekiojamas atsitrenkė į automobilį „Opel Astra“.

Policijos departamentas informavo, kad aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, jog motociklą ne tarnybos metu vairavo 1995 m. gimęs Marijampolės apskrities VPK Jurbarko rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis E. K. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Sulaikytas policininkas buvo blaivus.

Prie Eržvilko patruliavusiems Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams motociklas iš pradžių įtarimų nesukėlė, transporto priemonę sustabdyti jie nusprendė, nes tikrino visus pravažiuojančiuosius. Tačiau stabdomas motociklininkas nepakluso – bandė sprukti.

Marijampolės pareigūnams sučiupus kelių erelį paaiškėjo Jurbarko teisėsaugininko tokio elgesio priežastys – policininkas neturėjo teisės vairuoti motociklą, o šis buvo be valstybinių numerių. Maža to, tai jau antras kartas, kai E. K. vairavo transporto priemonę be valstybinių numerių. Už tai jis buvo baustas 2016-aisiais.

Redakcijos žiniomis, maždaug prieš mėnesį E. K. taip pat buvo patekęs į avariją važiuodamas motociklu. Tuomet pareigūnas susižalojo petį.

Dėl šeštadienį padaryto nusižengimo E. K. teks atsakyti pagal Administracinių nusižengimų kodeksą – už tai jo laukia bauda. Tačiau tuo rūpesčiai greičiausiai nesibaigs. Marijampolės apskr. VPK vidaus tyrimų grupėje pradėtas tarnybinis patikrinimas. Sulaukus jo išvadų E. K. greičiausiai gali tekti palikti tarnybą dėl pareigūno vardo pažeminimo.

Jei taip nutiks, vos porą metų dirbančiam policininkui teks ne tik ieškotis kito darbo, bet ir apmokėti sąskaitą už mokslus Policijos mokykloje.

E. K. – ne vienintelis Jurbarko pareigūnas, kuris pastaraisiais metais turi nemalonumų. Pernai ir šiemet už aplaidų pareigų vykdymą buvo nubausta dešimt komisariate dirbančių policininkų, tačiau rimtesnių nusižengimų fiksuota nebuvo. Marijampolės apskr. VPK Imuniteto skyrius nuolat vykdo stebėseną, tačiau dėl Jurbarko r. PK pareigūnų veiksmų tyrimų nepradėta.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook