Nuo plėšiko išgelbėjo užstrigusi spyna

Nuo plėšiko išgelbėjo užstrigusi spyna (0)

2019-11-07

Trečiadienio popietę Kauno g. gyvenanti jurbarkietė išgyveno košmarą. Nuo parduotuvės iki namų ją atsekęs vyras bandė moterį apiplėšti – atimti raktus ir įstumti ją į buto vidų. Nusikaltėlio auką išgelbėjo užstrigusi durų spyna ir moters sukeltas triukšmas.

Kaip pasakoja nukentėjusioji, ji buvo užpulta apie 14.30 val., kai grįžo namo po apsilankymo parduotuvėje. Eidama jurbarkietė pastebėjo, kad paskui ją žingsniuoja neaukštas, maždaug 30-ies metų vyras. Tačiau tuomet moteris neįtarė nieko blogo.

„Aš įėjau į savo daugiabučio laiptinę, jis pastovėjo truputį apačioje, kol aš palipau kelis laiptelius. Tada vėl ėmė eiti iš paskos. Kai priėjau prie buto durų, jis sustojo už kampo. Tuo metu rakinau buto duris. Kaip tyčia spyna užstrigo ir negalėjau atrakinti gal minutę ar dvi. Per tą laiką vyras užsidėjo ant galvos gobtuvą. Aš išsigandau ir paklausiau, ko jis čia stovi. O jis puolė mane ir bandė atimti raktus. Matyt norėjo atrakinti duris ir mane įstumti į vidų. Suprato, kad jei rakinu duris, tai namie nieko nėra“, - išgyvenimus pasakojo moteris.

Nusikaltėlio auką išgelbėjo tai, kad ši jam raktų neatidavė, ėmė priešintis ir garsiai šaukti kaimynus. Tai užpuoliką sutrikdė ir išgąsdino – jis pabėgo.

„Iki dabar negaliu atsigauti. Nenoriu net pagalvoti, kas būtų buvę, jei durys būtų atsirakinusios ir jis būtų mane į namus įstūmęs. Būtų padaręs bet ką, paėmęs bet ką. Iki dabar negaliu atsigauti po patirto šoko. Eisiu ryt į policiją, manau jie galės peržiūrėti miesto kamerų įrašus. Tą vyrą tikrai atpažinsiu“, - tikino jurbarkietė.

Moteris taip pat sakė mananti, kad užpuolikas galėjo būti neseniai iš kalėjimo paleistas asmuo – atrodė tvarkingai, tačiau taip, tarsi neturėtų, kur eiti.

Perspėdama apie grėsmę savo istoriją jurbarkietė paskelbė socialiniuose tinkluose.

Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius tikino, kad kol kas joks pranešimas apie užpuolimą negautas.

„Vienas panašus užpuolimas buvo anksčiau. Tuomet įtariamasis buvo labai greitai nustatytas. Daugiau jokių tokių plėšimų nuo šių metų pradžios nebuvo fiksuota“, - sakė pareigūnas.

Papildysime.

Taip pat skaitykite:

Viduryje dienos atėmė piniginę (prašo padėti atpažinti)

Vis dar ieškomas senolės skriaudikas (nuotraukos)

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook