Paauglio nužudymas: įtariamasis teismo nori laukti laisvėje

Paauglio nužudymas: įtariamasis teismo nori laukti laisvėje (4)

2020-05-12

Kauno apygardos teismas dar trims mėnesiams pratęsė suėmimą jurbarkiečiui, kuris įtariamas savo draugo nužudymu. Įtariamasis kaltinamas tuo, kad veikdamas organizuotoje grupėje su nepilnamečiu asmeniu 2019 m. gegužės mėnesį nužudė aštuoniolikmetį.

Nusikaltimas tuomet sukrėtė ne tik Jurbarką, bet ir visą Lietuvą. Buvusio darželio griuvėsiuose Gedimino g. Jurbarke tuomet aštuoniolikmetis, septyniolikmetis ir keturiolikmetė mergina kartu leido laiką. Tarp paauglių kilo konfliktas, per kurį įtariamasis galimai griebėsi peilio ir nužudė savo draugą. 

Prokuroras suėmimo terminą prašė pratęsti trims mėnesiams, nes suėmimo pagrindai nepakito. Kaltinamasis ir jo gynėjas su tuo nesutiko, prašydami skirti švelnesnę kardomąją priemonę.

Teismas sprendė, kad Baudžiamojo proceso kodekse nustatyti suėmimo pagrindai, kuriais remiantis iki šiol buvo suimtas kaltinamasis, neišnyko, todėl suėmimo terminą kaltinamajam pratęsė trims mėnesiams, terminą skaičiuojant nuo 2020 m. gegužės 17 d.

Kaip praneša Kauno apygardos teismas, teisimasis posėdis šioje byloje dar nėra paskirtas.

Daugiau apie bylą skaitykite:

18 metų jurbarkiečio nužudymas: abu įtariamieji – pakaltinami, 14-metė verčia kaltę 17-mečiui

Tyrimas dėl 18-mečio nužudymo Jurbarke baigtas, 15-metei ir jos bendrui gresia ilgi metai už grotų 

Žmogžudystės tyrime – naujos detalės: 18-metis jurbarkietis tapo paauglių pavydo ir keršto auka « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook