Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pavidaujo I kaime sudegė kombainas

Pavidaujo I kaime sudegė kombainas (1)

2019-07-29

Liepos 26 d. ugniagesiai gelbėtojai iškviesti gesinti užsidegusio kombaino Pavidaujo I kaime.

Atvykę ugniagesiai rado laukuose pleškantį kombainą „Niva“. Nuostolius didelis, nes ugnis kombainą suniokojo pačiame javapjūtės įkarštyje, sudegė visos „Nivos“ detalės. Išdegė ir apie 50 arų ražienų.

Manoma, kad „Niva“ galėjo neturėti būtinų dokumentų, abejonių kilo dėl techninės apžiūros. Savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vyr. specialisto-technikos priežiūros inspektoriaus Povilo Kazėno teigimu, žemės ūkio technikos, kuriai neatlikta techninė apžiūra vis dar pasitaiko. „Yra senos, kolūkinės technikos, perimtos pagal pajus ar kitais būdais be dokumentų. Todėl įregistruoto ją sudėtinga“, - mano P. Kazėnas. Jei be dokumentų, neatlikus techninės apžiūros žemės ūkio technika nedalyvauja kelių eisme, ji greičiausia niekam ir neužkliūva iki įvyksta nelaimė.

Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes. Pasak Jurbarko PGT viršininko Tomo Statkaus, padėtis su žemės ūkio technika rajone yra akivaizdžiai pagerėjusi. Viršininkas teigia, kad per vykstančius reidus pareigūnai daug priekaištų kombainų savininkams neturi. Patikrinimų rezultatai rodo, kad žmonės supranta ir įvertina gaisro riziką, todėl kombainuose yra ir gesintuvai, ir audeklas ugniai gesinti, kitos būtinos priemonės.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook