Pažeidimai drumsčia ramybę - pareikšk nuomonę!

Pažeidimai drumsčia ramybę - pareikšk nuomonę! (0)

2019-06-05

2018 m. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atliktas tyrimas parodė, kad gyventojai nepakankamai aktyviai naudojasi savo iniciatyvos teise pareikšti nuomonę savivaldybėms dėl prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo, teritorijų, kuriose draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais nustatymo, atsisakymo išduoti licenciją. 

Departamentas parengė informaciją, kurios tikslas – kiekvieną gyventoją informuoti apie jo teises pareikšti nuomonę savo savivaldybei apriboti prekybą alkoholiniais gėrimais, jeigu tokia prekyba pažeidžiama visuomenės ir verslo interesų pusiausvyra. Tokiu būdu gyventojai turės galimybę elektroniniu laišku savo savivaldybei pranešti apie su prekybos alkoholiniais gėrimais susijusius viešojo intereso pažeidimus (pvz. prie prekybos vietų būriuojasi neblaivūs ir agresyvūs asmenys, vartojami alkoholiniai gėrimai, niokojamas ar gadinamas šalia prekybos vietos esančių įstaigų, gyventojų turtas, šiukšlinama aplinka, triukšmaujama nakties metu ir pan.) bei pareikšti nuomonę dėl tokios prekybos apribojimo.

Kad Departamento kampanija pasiektų savo tikslą ir apie savo teises gyventojai sužinotų kuo plačiau Departamentas informaciją išplatino savivaldybėms, bendruomenėms, seniūnijoms su prašymu paviešinti jį savo gyventojams. Taip pat ši informacija bus paskleista internetinėje erdvėje per nevyriausybinių organizacijų platformą, daugiafunkcinį konsultacinį medį medis.ntakd.lt bei Departamento socialinio tinklapio profilį.

Departamentas kviečia visus kurti saugią ir ramią aplinką be alkoholio!« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook